Go to content

Nowa modowa marka na warszawskiej mapie miejsc, które trzeba odwiedzić. Kelly Couronne z pewnością należy do odważnych kobiet!

Mariusz Konfiszer,foto art z Kelly Troung i Magdalena Gawecka

W ostatnim czasie głośno było  w mediach o projektantce z Wietnamu Kelly Truong ,  która od 15 lat mieszka w Polsce i właśnie otworzyła swój pierwszy butik stacjonarny w Warszawie. Kobieta jest bardzo aktywna w businessie modowym i kosmetycznym. Jej kolekcja jest również dla takich właśnie kobiet: odważnych i przedsiębiorczych.

Ambasadorkami marki są dwie piękne kobiety: Magdalena Gawęcka –malarka, YouTuberka,modelka i Kelly Troung, projektantka i businesswoman. Piękno i egzotyka w jednym.  Finalnie zdjęcia z sesji będą użyte do międzynarodowej kampanii reklamowej marki Kelly Couronne.

Magdalena Gaweka i Kelly Troung – ambasadorki marki Kelly Couronne

Już dziś projektantka zapowiada otwarcie kolejnych butików stacjonarnych w Polsce, prezentację nowej strony www oraz otwarcie flagowego salonu w Hanoi. Nie jest wykluczone, że na medialnym otwarciu butiku  w Hanoi pojawią się finalistki konkursu Miss Warszawy , a Kelly Couronne znajdzie się w składzie jury  tej zacnej imprezy.

Kelly Troung i Anna Szymczak – producentka projektu.

Kulisy sesji: https://www.facebook.com/promotioninstytutevents/videos/768654953509188/

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Kelly Couronne

Foto backstage: Bruno Fidrych/ Plaster studio
Zdj. Mariusz Konfiszer