Lifestyle

Strzelec (22.11-22.12)

Klaudia Kierzkowska
Klaudia Kierzkowska
2 listopada 2021
Fot. iStock / Ratikon
 

Dla osób spod znaku Strzelca szykuje się dość spokojny i stagnacyjny rok. Strzelec, jako znak ognisty i zmienny, lubi jak coś się dzieje. Jedynie na urodzonych pomiędzy 10. a 16. grudnia czeka trochę więcej zawirowań.

Kwadratura Neptuna wywróci ich plany, marzenia, cele i spowoduje, że będą ulegać złudnym myślom i przekonaniom. Łatwo o zakochanie, które nie znajdzie odwzajemnienia, jednak Strzelec ze swoją optymistyczną naturą rozpaczać nie będzie.

Kalendarium zdarzeń: Trudnym momentem dla Strzelców miał być maj 2021. Kwadratura Jowisza, która pojawia się od maja do lipca mogła namieszać w planach życiowo-zawodowych. Lepszy okazał się okres pomiędzy czerwcem a lipcem, to właśnie wtedy trygon Marsa pozwolił Strzelcom stanąć na nogi.

Osoby spod znaku Strzelca czekają ogromne wydatki, dlatego będą musiały mocno trzymać się za kieszeń.

Trudnym okresem roku będzie sierpień i wrzesień. Kwadratura Marsa może doprowadzić do kryzysu i zmęczenia. Nieźle zapowiada się jesień, a końcówka roku 2021 będzie mocna, szalona i dynamiczna. Koniunkcja Marsa da niesamowitego kopa osobom urodzonym w tym znaku. Styczeń 2022 to bardzo dobry początek nadchodzącego roku.


Horoskop na podstawie układu gwiazd specjalnie dla portalu OH!ME  przygotowała Klaudia Kierzkowska we współpracy z Piotrem Gibaszewskim, astrologiem, wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej

Baran wspiera, Skorpion rozśmiesza. Jaka jest twoja siła w związku (wg znaku zodiaku)


Lifestyle

Koziorożec (22.12 – 20.01)

Klaudia Kierzkowska
Klaudia Kierzkowska
2 listopada 2021
Fot. iStock / Ratikon
 

Rok 2021 dla Koziorożców zapowiada się całkiem nieźle. Osoby urodzone w pierwszej i drugiej dekadzie znaku są pod wpływem przyjaznego trygona Urana. Koziorożce mają tendencję do sztywności i schematyczności myślenia, ale trygon Urana obudzi w nich wolność i kreatywność.

Zawodowo, osoby spod tego znaku, czeka ogromna szansa – pojawią się nowe pomysły i idee biznesowe. To bardzo dobry czas pod względem intelektualnym, możliwość rozwoju. Zdobywanie wiedzy przyniesie świetne wyniki i osiągnięcia. Osoby urodzone pomiędzy 8. a 15 stycznia czeka fenomenalny rok. Sekstyl Neptuna wprowadzi łagodność, lekkość i dystans do rzeczywistości. Najtrudniejsze momenty czekają na osoby urodzone pomiędzy 15. a 20. stycznia. Wszystko za sprawą koniunkcji Plutona, która działa bardzo radykalnie i głęboko. Urodzeni w tym okresie będą musieli pożegnać się ze swoimi starymi, wypalonymi układami, strukturami zwłaszcza w strefie zawodowej, uczuciowej i partnerskiej.

Kalendarium zdarzeń: Kwiecień i maj to był wyjątkowo trudny czas, a wszystko za sprawą opozycji Marsa, która przyniosła odpływ energetyczny, zmęczenie, wyczerpanie. Lekka poprawa i uspokojenie sytuacji nastąpiła w czerwcu. Osoby spod znaku Koziorożca miały szansę na fenomenalne, niezapomniane wakacje, najlepsze od wielu lat. To bardzo dobry czas od strony zdrowotnej i miłosnej. We wrześniu i październiku nastąpiło zwolnienie obrotów, stagnacja, zmęczenie i przepracowanie.

Końcówka roku 2021 będzie dobra, stabilna. Wyśmienicie zapowiada się luty 2022. Koziorożce lubią zimę – mają poczucie, że mogą się oddać twórczym działaniom.


Horoskop na podstawie układu gwiazd specjalnie dla portalu OH!ME  przygotowała Klaudia Kierzkowska we współpracy z Piotrem Gibaszewskim, astrologiem, wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej

Każdy znak zodiaku ma swój kolor mocy. Co to oznacza dla ciebie? Sprawdź!


Lifestyle

Skorpion (23.10 – 22.11)

Klaudia Kierzkowska
Klaudia Kierzkowska
2 listopada 2021
Fot. iStock

Dla osób spod znaku Skorpiona rok 2021 i częściowo 2022 do przyjemnych nie będą należeć. To jeden z trudniejszych momentów w skali wielu lat. Kwadratura Jowisza i Saturna, a także opozycja Urana mocno dadzą popalić Skorpionom.

Skorpiony, jako znaki stałe, nie lubią niespodzianek i zaskakujących zwrotów, a tych będzie co nie miara. Rozsypią się układy towarzyskie, relacje i związki, które od dawna znajdowały się w kryzysie lub stagnacji. To będzie naprawdę trudny czasy, być może jeden z trudniejszych w życiu. Skorpion nie lubi zostawiać czegoś, odpuszczać, ma z tym trudności, a w tym roku nie będzie miał wyjścia.

Osoby urodzone w pierwszej i drugiej dekadzie znaku czeka dużo stresu i napięć. Jednak ci urodzeni pomiędzy 10. a 17 listopada będą pod wpływem trygona Neptuna. W ich przypadku pojawi się szansa na piękne doświadczenia duchowe, uczuciowe, miłosne. Niezły czas czeka też osoby urodzone pomiędzy 17. a 20. listopada, które będą pod wpływem sekstyla Plutona, a Pluton lubi Skorpiona – w końcu planeta ta rządzi tym znakiem. Pojawi się szansa na odrodzenie po stracie.

Kalendarium zdarzeń: Maj prognozowany był jako jeden z najlepszych momentów 2021 roku. Od maja do lipca Skorpiony były pod wpływem trygona Jowisza, a tym samym w tym trudnym roku wiosna i początek lata były naprawdę korzystne. Od sierpnia do końca roku 2021 osoby spod znaku Skorpiona były natomiast pod wpływem kwadratury Jowisza, a tym samym osłabienie mocy i energii stały się mocno zauważalne.

Najlepszym momentem 2021 roku będzie jednak listopad i grudzień, wtedy też nastąpi odrodzenie i regeneracja. Po okresie kryzysu i wstrząsów Skorpiony staną na nogi, pojawi się szansa na odbudowanie strat, odzyskanie sił. Początek roku 2022 będzie stosunkowo spokojny, jednak w okolicach marca i kwietnia pojawi się ponowne osłabienie. Kwadratura Marsa spowoduje kondycyjne i zdrowotne pogorszenie. Od połowy kwietnia nastąpi duża poprawa z szansą na powolne pokonywanie kryzysu.


Horoskop na podstawie układu gwiazd specjalnie dla portalu OH!ME  przygotowała Klaudia Kierzkowska we współpracy z Piotrem Gibaszewskim, astrologiem, wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej

6 najpotężniejszych znaków zodiaku. W czym tkwi ich moc?

 


Zobacz także

Czego nie powinniśmy mówić dzieciom, czyli kilka zdań, które krzywdzą i nie przynoszą spodziewanego rezultatu

Regulamin konkursu „Zdradzamy sekrety – Twoje urodowe triki”

Świąt nie będzie. Najgorszy jest głód – nie mieć czym nakarmić całkowicie zależne od nas życie