Lifestyle

Rozwiązanie konkursu „Jakim kolorem jesteś?”

Redakcja
Redakcja
5 stycznia 2017
Fot. iStock / Merydolla
 

Jakim kolorem jesteś? A jaki wybrałabyś dla swojej skóry? Kojący fiolet, zieloną energię czy różową łagodność… Bawcie się kolorem na co dzień w waszych garderobach i łazienkach!  Bo piękno, ma swój  zapach i kolor, jest aksamitne w dotyku i nie znosi udawania.

Serdecznie dziękujemy wam za wspólną zabawę z kosmetykami Vianek, mamy nadzieję, że każdy z was znalazł swój ulubiony i naturalny kolor. A Laureatom gratulujemy!

Laureaci:

Maria KI

Olga Komorowska

Katarzyna Toczona

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: [email protected]. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody:

Zestaw kosmetyków VIANEK, składający się z:
– Odżywczy żel pod prysznic,
– Odżywczy olejek do ciała,
– Odżywczo-wygładzający peeling do ciała
Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

sylveco art_038

VIANEK to polska marka kosmetyków naturalnych, przeznaczona na rynek masowy. Dedykowana kobietom w każdym wieku, o zróżnicowanych potrzebach pielęgnacyjnych, a jednocześnie wymagających. Połączenie starannie dobranych składników, urzekających zapachów i oryginalnego zdobnictwa opakowań, tworzy wyjątkowy przekaz marki. VIANEK to kosmetyki naturalne, będące odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku i zainteresowanie, nie tylko świadomych konsumentek.

VIANEK w pierwszym kontakcie przyciąga wzrok. Opakowania zdobią niepowtarzalne wzory zalipiańskie, malowane z pasji i poszanowania polskiej tradycji,wywodzącej się z XIX wieku.

VIANEK to bezpieczny, naturalny skład. Przyjazne skórze produkty zapewniają łagodną pielęgnację, a nowatorskie receptury gwarantują zadowalające efekty stosowania.

Inspirowany dziewiczym, naturalnym pięknem, pomaga każdej kobiecie identyfikować jej własne potrzeby i wybierać najlepsze kosmetyki. Wybrane produkty są dobierane z poszczególnych serii, zgodnie z przeznaczeniem i konkretnym, ukierunkowanym działaniem.

Niepowtarzalne kosmetyki naturalne, zawierające ekstrakty polskich kwiatów i ziół, pochodzących z upraw ekologicznych. Ich zapachy to czyste, owocowe szaleństwo: malina, czerwona porzeczka, gruszka, jabłko, wiśnia, brzoskwinia.

Produkty nie są testowane na zwierzętach, nie stosuje też żadnych substancji pochodzących z martwych zwierząt.

Zioła, które wykorzystujemy do produkcji, pochodzą z upraw ekologicznych, z terenów czystego Podlasia (Dary Natury).

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.


Lifestyle

6 rzeczy, których Kobieta Alfa oczekuje od związku

Karolina Krause
Karolina Krause
5 stycznia 2017
Fot. iStock/DeanDrobot
 

Każdy facet dobrze wie, kiedy spotyka na swojej drodze Kobietę Alfa. To się po prostu czuje. Wiedzą o tym także kobiety, bo w takiej sytuacji najczęściej odczuwają zagrożenie. Na pierwszy rzut oka mogą się wydawać onieśmielające i władcze. Ale, tak naprawdę, są to po prostu kobiety pełne pasji, ambicji, wewnętrznej motywacji i samoakceptacji, która daje im pewność siebie. I co by tu dużo mówić – po prostu się z tym nie kryją.

Nie łatwo jest się z nimi związać, ponieważ poprzeczka jest tutaj powieszona bardzo wysoko. Ich oczekiwania różnią się od oczekiwań innych kobiet, bo też inne potrzeby mają dla nich kluczowe znaczenie.

Oto 6 rzeczy, których każda Kobieta Alfa oczekuje od swego związku:

Potrzeba bycia niezależną

Kobiety Alfa ponad wszystko cenią sobie niezależność. W końcu większość swojego życia spędziły na doprecyzowaniu, czego dokładnie od niego oczekują, a potem sięgając po to. Co wcale nie oznacza, że w związku zawsze chcą dominować – wręcz przeciwnie. Potrzebują po prostu osoby, która pozwoli im samym o sobie decydować i uszanuje ich granice.

Bezwzględny szacunek

Jeśli chcesz być szanowaną, musisz najpierw szanować samą siebie. Alfa to wiedzą, dlatego ufają swoim wyborom, a do błędów podchodzą z dystansem. Chwilami mogą doświadczać momentów zwątpienia, ale przez większość czasu ciepło myślą o sobie. I wbrew temu co mogłoby się innym wydawać nie robią tego w porosty, arogancki sposób. Taka kobieta po prostu wie, na co zasługuje i nie zgodzi się na nic poniżej jej oczekiwań. Szanuje siebie i innych i tego samego wymaga od swego partnera.

Potrzebuje wyzwań

Niezależnie od tego, czy będzie to dyskusja na wysokim poziomie czy kurs salsy, Kobieta Alfa potrzebuje partnera, który postawi przed nią nowe wyzwania. Nuda w związku to coś, czego nie jest w stanie zaakceptować. Więc, jeśli jesteś typem kanapowca, to mój drogi panie, już teraz możesz zacząć się pakować.

Szczerość

Szczerość jest podstawą każdego związku, ale Kobiety Alfa są znacznie bardziej wyczulone naprawdę, niż inne. Jeśli choć raz on cię okłamał, najprawdopodobniej od razu pokazałaś mu drzwi.

Te kobiety cenią sobie swój czas i nie będą go tracić na kogoś, kto nie jest tego warty.

Potrzebuje kogoś, kto będzie potrafił ją rozśmieszyć

Po ciężkim dniu pracy (co w tym przypadku zdarza się w zasadzie 7 dni w tygodniu) potrzebują kogoś, kto będzie umiał wyczarować uśmiech na ich twarzy. A to nie jest znowu takie proste. Więc jeśli potrafisz ją rozśmieszyć i sprawić, że choć na chwile zapomni o swoich problemach, zostanie przy tobie na dłużej. Może nawet na zawsze?

Kogoś kto będzie w stanie nią „potrząsnąć”

Oczywiście tylko w przenośni! Alfa to silne i niezależne kobiety, które lubią głośno wyrażać swoje zdanie. Co nie musi oznaczać, że zawsze mają rację. Dlatego potrzebują partnera, który „potrząśnie nimi”, kiedy zaczną przekraczać granicę i zachowywać się niestosownie. Jeśli masz na tyle pewności siebie, by w razie potrzeby móc stanąć z nią w szranki, masz szanse, że wybierze właśnie ciebie.


Źródło: iheartintelligence.com


Lifestyle

8 znaków, że małżeństwo nie przetrwa (zdaniem prawników rozwodowych)

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
5 stycznia 2017
Fot. iStock/Halfpoint
Następny

Chcesz dobrej porady dotyczącej twojego małżeństwa, zwróć się o nią do prawnika specjalizującego się w rozwodach. On wie wszystko o mechanizmach relacji między ludźmi, którzy jeszcze przed chwilą byli sobie najbliżsi na świecie. 

Mając to na uwadze, warto wsłuchać się w słowa specjalistów z zakresu prawa rodzinnego, którzy podzielili się z nami kilkoma najbardziej oczywistymi oznakami, że małżeństwo jest zagrożone rozwodem.

Istnieje 8 sygnałów, że związek dwojga ludzi zakończy się rozstaniem.

 

Zobacz także

9 różnic pomiędzy toksycznym a dobrym przyjacielem

Otaczaj się pozytywnymi ludźmi, a będziesz żyć dobrze i szczęśliwie. Z kim tworzysz swoje własne moai?

Kochanek czy mąż. Bratnia dusza czy życiowy partner - spójrz na swój związek z dystansem i zdecyduj, którą drogą chcesz pójść

Kochanek czy mąż. Bratnia dusza czy życiowy partner – spójrz na swój związek z dystansem i zdecyduj, którą drogą chcesz pójść

Nieznośna lekkość bytu

Nieznośna lekkość bytu