Go to content

Prawdziwi profesjonaliści w ukrywaniu swoich emocji – 5 znaków zodiaku

Fot. Joshua Rawson Harris/Unsplash

Nie da się ukryć, że nasze znaki zodiaku mają duży wpływ na naszą osobowość. Jeśli mi nie wierzysz, rzucam ci wyzwanie – przestudiuj znaki, a następnie porównaj je z ludźmi, których znasz – obiecuję ci, że będziesz zaskoczona niektórymi profilami osobowości i tym, jak dokładne mogą być! Jednym z aspektów tego, jak zodiak wpływa na naszą osobowość, jest poziom emocjonalny. Jedni z nas są bardzo emocjonalni, inni natomiast są psychopatami z pogranicza… Dziś zajmiemy się tymi, którzy do mistrzostwa opanowali ukrywanie emocji.

Waga

Patrząc z zewnątrz, Waga może być dość zwodnicza. Większość ludzi uwierzyłaby, że w ogóle nie ma emocji, ale tak nie jest. Wagi są po prostu niesamowite w ukrywaniu swoich emocji i akumulowaniu ich. Uważaj, wstrząśnięte mogą wybuchnąć.

Byk

Byki są zazwyczaj dość odległe (emocjonalnie rzecz biorąc) od ludzi, których nie znają dobrze. Szczerze mówiąc, trudno jest zajrzeć pod powierzchnię, nawet jeśli jesteś blisko Byka. I to nie dlatego, że nie czują, ale dlatego, że są sceptyczne wobec innych.

Wodnik

Wodnik jest dziwnym stworzeniem, ponieważ ma największą pogardę dla uczuć. Nie zależy mu na tym, aby słuchać o twoich lub zademonstrować własne. Ale, podobnie jak dwójka powyżej, Wodniki CZUJĄ. Po prostu nie są najlepsze w poruszaniu się po uczuciach, więc wolą udawać, że nie istnieją.

Panna

Panny mają WIELKIE serca, ale mają też tendencję do działania wyłącznie praktycznego. Oznacza to, że w większości przypadków nie podzielą się z innymi tym, co czują. Omówią swój dzień w pracy, powiedzą ci, jak coś należy zrobić (we właściwy sposób), ale jest bardzo mało prawdopodobne, że będą ci się zwierzać ze swoich uczuć.

Koziorożec

Po pierwsze, chciałabym zwrócić uwagę, że trzy z pięciu tworzących tę listę, to znaki Ziemi. I podobnie jak Panna, Koziorożec ma tendencję do opowiadania się po praktycznej stronie rzeczy. Wiele osób może wierzyć, że Koziorożec jest maszyną bez serca, ale tak naprawdę ma ogromne serce. Chodzi o to, że nie lubi tego okazywać. Jest taki z obawy, że jego uczucia zostaną niewłaściwie pokazane. Więc je kumuluje.