Go to content

Połącz swoją rodzinę na nowo i wygraj NVIDIA SHIELD TV [KONKURS]

Fot. iStock / Ivanko_Brnjakovic

Narzekasz, że technologia po cichu rozkrada rodzinę? Wkrada się w życie i uwiązuje smyczą każdego przed swoim ekranem? My też! Ale zamiast wyrzucić już nieco zakurzony telewizor, znajdź swój sposób na zaprzyjaźnienie technologii i połączenie rodziny na nowo!

Co powiesz na wspólny wieczór filmowy, romantyczny maraton z ulubionym serialem i winem, fitness z przyjaciółką i granie z całą rodziną? Wszystko w twoim salonie…?

Brzmi kusząco. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz zmuszać domowników do wspólnego spędzania czasu, możesz ten czas tak uatrakcyjnić, że trudno będzie ci ich wygonić do swoich zajęć.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i budowania więzi! Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie fenomenalne urządzenie NVIDIA SHIELD TV. Zanim opowiemy, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie, zobaczcie, co potrafi to cudo!

Najwydajniejsze urządzenie do strumieniowania w formacie 4K HDR

Nowy SHIELD zapewnia najwyższą jakość obrazu, obsługę formatu 4K HDR oraz trzykrotnie większą wydajność niż jakiekolwiek inne urządzenie strumieniujące tego typu na rynku. Dzięki obsłudze usługi Amazon Video zawierającej materiały w formacie 4K HDR urządzenie SHIELD zapewnia użytkownikom dostęp do najobszerniejszego katalogu materiałów w niesamowitej jakości 4K, a także do serwisów Netflix, YouTube i Google Play Movies(1).

Flagowa aplikacja YouTube dla telewizorów będzie dostępna na urządzeniach SHIELD w ciągu kilku miesięcy, zapewniając dostęp do materiałów wideo nagranych w technologii 360 stopni.

Niesamowite gry

Możliwość obsługi gier oraz rozmiar biblioteki gier dostępnych na urządzeniu SHIELD TV wyróżniają je na tle innych urządzeń strumieniujących. Biblioteka tytułów, w jakie można grać na urządzeniach SHIELD liczy już tysiące pozycji. Wkrótce dołączą do nich hity ze studia Ubisoft, w tym The Division, FarCry Primal, Watch Dogs 2, Assassin’s Creed Syndicate, For Honor i wiele innych. Nowe gry Ubisoft będą udostępnianie w dniu ich premiery na komputery PC.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Firma NVIDIA sukcesywnie dodaje nowe gry w usłudze GeForce NOW.

Również natywnie działające gry będą regularnie dodawane do oferty SHIELD. Wśród nich pojawią się m.in. takie tytuły jak Tomb Raider i Shadowgun Legends, a The Witness jest już dostępna od dzisiaj w sklepie Google Play.

Sztuczna inteligencja w domu

W nadchodzących miesiącach urządzenia SHIELD TV zostaną wzbogacone o nowe możliwości związane ze sztuczną inteligencją, które odmienią sposób korzystania z domowej rozrywki.

  • Po raz pierwszy na telewizorach sterowana głosem funkcja Asystent Google. Funkcja Asystent Google została zoptymalizowana pod kątem ekranów telewizorów – dzięki niej największy ekran w domu wyświetla odpowiedzi graficzne uzupełniające odpowiedź dźwiękową. Komendy głosowe zastępują pilota, umożliwiając wyszukiwanie treści, pauzowanie, a także przewijanie do przodu i do tyłu. Sztuczna inteligencja Google może także usprawnić wyszukiwanie materiałów rozrywkowych i odpowiadać na pytania.

 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Więcej informacji można uzyskać na stronie https://www.nvidia.pl/shield/shield-tv/.

KONKURS

Napisz, jak Ty wykorzystałbyś NVIDIA SHIELD TV, żeby na nowo zjednoczyć rodzinę

i wygraj SHIELD TV do swojego domu!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Co trzeba zrobić?

W komentarzu do tego artykułu napisz nam Jak TY wykorzystałbyś nowe urządzenie NVIDIA SHIELD TV, żeby na nowo zjednoczyć rodzinę oraz podaj swoje odpowiedzi na trzy poniższe pytania.

1) Uważam, że telefony komórkowe  i smartfony to:
a) pomocne w komunikacji narzędzie,
b) centrum zarządzania pracą,
c) pochłaniacze czasu i pieniędzy

2) Czy grasz z dzieckiem w gry? Jeśli tak, wybierz jakie (możesz wybrać kilka odpowiedzi)
a) gry planszowe
b) razem gramy w gry elektroniczne (komputer/konsola/telfon/tablet itp)
c) gry sportowe/ruchowe
d) nie gramy w gry
3) Czy korzystasz z technologii podczas wspólnego spędzania czasu z rodziną? Jeśli tak, wybierz w jaki sposób (możesz wybrać kilka odpowiedzi)
a) Oglądamy wspólnie TV
b) Robimy sobie wieczory filmowe/domowe kino itp.
c) Razem ćwiczymy korzystając z filmów instruktażowych
d) Gramy w gry z wykorzystaniem sprzętu typu TV/konsola/tablet
e) Gotujemy korzystając z programów kulinarnych
Wśród uczestników wybierzemy jedną odpowiedź, która skradnie nasze serca 😉 i nagrodzimy!

Nagrody:

1 x urządzenie NVIDIA SHIELD TV*

 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

nvidia

*Na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 z późn. zm.) wydanie nagród, o których mowa w ust.1 powyżej, podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Obowiązek podatkowy ciąży na Laureacie, wygrywającym nagrodę. W celu dopełnienia formalności, należy skontaktować się z organizatorem. Warunkiem wydania nagrody jest uregulowanie zaliczki na podatek dochodowy.

Konkurs  trwa od 23.10.2017 do 05.11.2017 roku.

Regulamin zabawy jest dostępny tutaj.