Go to content

Podsumowanie akcji „Uporządkuj swoje życie. Zacznij od rzeczy najprostszych”

Fot. iStock / Martin Dimitrov

Kochane,

Dziękujemy wam za wspólną walkę o przestrzeń, o spokój, o znalezienie tego własnego miejsca. Pokazałyście, że chcecie się zmieniać. Mieć wpływ na swoje życie. Osiągać cele, być ze sobą w harmonii. Słyszeć się, nie zagłuszać.A my cieszymy się, że mogłyśmy wam w tym towarzyszyć!

Dlatego z całego serca gratulujemy wam – każdego podjętego wyzwania i kroku naprzód oraz z przyjemnością ogłaszamy, że nagrody wędrują do…

Laureaci

Bogda Stankiewicz

Maa Hanna Hanna

Izabela Mika

Beata Korpecka Gardoń

Agnie Mirow

Laureatów prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 25.07.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Serdecznie dziękujemy wam za wspólną walkę o własną strefę zen, o uporządkowanie tego, co nam leży na sercu czy zalega od dawna pod łóżkiem. Miło nam również przekazać, że dzięki uprzejmości firmy Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o., mamy  dla laureatek fantastyczne nagrody niespodzianki i gratulacje!

logotypy werner mertz

Regulamin akcji „Uporządkuj swoje życie. Zacznij od rzeczy najprostszych” dostępny jest tutaj.