Go to content

Namaluj relację z mamą… światłem, zapachem, kolorem. Konkurs „Poczuj świat wszystkimi zmysłami”

Fot. iStock / PeopleImages

Jak pamiętasz swoją mamę z czasów, gdy byłaś jeszcze mała? Pamiętasz jej zapach, miękkość dłoni, a może spódnicę w czerwone maki? Ja pamiętam zapach perfum i kremu Nivea, okrągłe, czerwone klipsy i smak mleka z miodem. Moja mama latem pachnie poziomkami i słońcem…

Mama to zapachy, kolory, faktury. Tempo w jakim gładziła twoje włosy, tembr jej głosu, śmiechu i szlafrok w kratę. A może twoja mama to świeży chleb, jego smak i zapach na wakacjach na wsi, gdy tak bardzo wszyscy zmokliście rano?

Razem z marką VIANEK serdecznie zapraszamy was do wspólnej zabawy z okazji Dnia Matki.

Mama jest wyjątkowa, każda na ten jeden, jedyny sposób. A relacja z nią mieni się wszystkimi barwami, jakie pokazało nam życie. Dziś widzisz tę wyjątkowość,  może sama jesteś już mamą i też dla kogoś szczególnego pachniesz letnimi poziomkami? W hołdzie dla swojej mamy  namaluj ją zmysłami. Opowiedz waszą relację najpiękniej, jak potrafisz… tak, by można ją było poczuć.

Zasady:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu napisz nam, o swojej mamie. Użyj swoich zmysłów, namaluj ją kolorem, zapachem, wspomnieniami. Poczuj świat wszystkimi zmysłami!
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:
W komentarzu do tego artykułu napisz nam o swojej mamie. Użyj swoich zmysłów, namaluj ją kolorem, zapachem, wspomnieniami. Poczuj świat wszystkimi zmysłami!

Nagrody:

10 x zestaw kosmetyków VIANEK składający się z:

  • Regenerującego kremu do rąk
  • Regenerującego peelingu
  • oraz Intensywnie regenerującej kuracji do rąk
DSC_8779 vianek-kuracja DSC_8777

 

Konkurs trwa od 26.05.2018 do 09.06.2018, wyniki zostaną opublikowane na stronie www.ohme.pl do dnia 19.06.2018 roku.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

TWOJE DANE: Pamiętaj, udział w konkursie jest dobrowolny. Dodając swój komentarz, wyrażasz zgodę na opublikowanie twojego imienia i nazwiska (lub pseudonimu), w przypadku ewentualnej wygranej, na liście laureatów, czyli na wykorzystanie i przetwarzanie twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu (zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO). Nie używamy twoich danych do  innych celów, niż czynności związane z niniejszym konkursem.

Czujesz niedosyt? Wygraj jedną ze stu pomadek VIANEK do testowania. Przejdź do szczegółów.

100 pomadek czeka