Go to content

Kochani, świętujmy Światowy Dzień Zwierząt, wspierając zwierzaki z Przystani Ocalenie. Bądźmy w tym razem!

Kochani, 4.10 to dzień, w którym obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Mamy taki plan, aby wesprzeć azyl, w którym dom znalazły zwierzaki wszelkiej maści i wielkości!

Przystań Ocalenie to miejsce, w którym swoje schronienie znajdują zwierzęta, uratowane przed bólem, strachem i cierpieniem.

Link do zbiórki – TUTAJ!

Podopieczni Przystani to konie, krowy, świnie, kozy, owce, kury, osły, psy, koty i wiele innych zwierzaków. Ich dom jest prawdziwą arką! Zwierzęta żyją razem, tu jest ich dom. Niestety, utrzymanie takiej gromady – w dodatku nie pierwszej młodości, często o kiepskim zdrowiu – to codzienna walka. Nieustannie ktoś potrzebuje interwencji lekarza. Zwierzakobus nieustannie jeździ to z chorym kotem, a to z potrzebującym psem. Gdzie to znaleźć? Jak zebrać? A przecież to nie jest nasz jedyny rachunek do opłacenia…

Przystań Ocalenie to dom dla ponad 500 zwierzaków, więc same koszty ich utrzymania są ogromne – siano, karma, suplementy, leczenie i leki, utrzymanie gospodarstwa i cała masa innych wydatków. A niestety większość podopiecznych Przystani jest schorowana i starsza, więc wymaga dużo uwagi i czułości. Zróbmy im prezent! Jeśli by tak 10000 osób przekazało 4 zł dla Przystani Ocalenie, to zebralibyśmy kwotę, która pozwoli azylowi działać!

Nie możemy powiedzieć naszym zwierzętom – prosimy, nie chorujcie, nie mamy pieniędzy na leczenie… Teoretycznie możemy, ale to nic nie zmieni.

Ale zmienić sytuację azylu możecie Wy! Opłaćmy leczenie zwierząt, które z takim mozołem, cierpliwie i troskliwie ratuje Fundacja! Pokażmy im, że doceniamy to, co robią dla zwierząt, dajmy odczuć, że o resztę nie muszą się dziś martwić. Kochani, zjednoczmy się dla zwierząt z Przystani Ocalenie! Jeśli 10000 osób wpłaci 4 zł, Przystań Ocalenie zdobędzie środki na utrzymanie swoich podopiecznych. 

Udostępniajcie zbiórkę, oznaczajcie znajomych i osoby, które obserwujecie! #nadzienzwierzat