Go to content

Jeśli na twojej dłoni figuruje literka „M”, sprawdź co to może oznaczać

Fot. Screen YouTube/All About Your Health

Sztuką czytania z ręki zajmujemy się od starożytności. Umiejętność ta narodziła się z hinduskiej astrologii, a pierwsze, udowodnione próby przewidywania przyszłości oraz odczytywania cech osobowości z układu linii na dłoniach odnaleziono w starożytnych chińskich tekstach wróżbiarskich w Chinach. Praktyka ta rozprzestrzeniła się w Azji i Europie, tak dowiedział się o niej Arystoteles. Przekazał tę wiedzę Aleksandrowi Wielkiemu, który wykorzystał ją do oceny charakteru swoich oficerów wojskowych. 

Przyjrzyj się wewnętrznej stronie swoich dłoni. Czy widnieje na nich literka „M”? Jest to wynik połączenia linii głowy, linii serca oraz linii życia. Co oznacza taki symbol? Chiromancja mówi o czterech, podstawowych znaczeniach:

  • Przywództwo (masz skłonność do przewodzenia, szefowania innym i dobrze się w tym realizujesz)
  • Bogactwo (umiesz zarabiać pieniądze, bo z reguły wybierasz taką drogę życiową, która umożliwia ci znalezienie dobrze płatnej pracy)
  • Szczęście w życiu (bo potrafisz wykorzystywać okazje, jesteś uważny i skuteczny)
  • Dobra perspektywa (z reguły odnosisz w życiu sukcesy).

Mówi się, że ludzie, którzy mają na dłoni widoczną literkę „M” są mistrzami w wykrywaniu i oszustw. Mają bardzo silnie rozwiniętą intuicję i wierzą w jej siłę oraz moc sprawczą myśli. „Ludzie z M” są zazwyczaj silni,  a ważne decyzje podejmują bez zająknienia. Potrafią wykorzystać możliwości, które pojawiają się w życiu i nigdy ich nie ignorują.


Na podstawie: davidwolfe.com