Go to content

„Wiem, że gdzieś tam na świecie czeka na mnie facet, który pokocha mnie taką jaką jestem”. Akcja #ListdoNiego

Drogi M.

Choć jesteśmy młodzi, to ja wierzyłam, że my to miłość na cały życie. Zaczynaliśmy studia, poznaliśmy się na jednej z imprez, które organizowałeś wraz ze swoimi kolegami.  Byłeś taki uśmiechnięty, pozytywnie zakręcony, przystojny i szalony. Można powiedzieć, że zakochałam się od pierwszego wejrzenia, oczarowałeś mnie swoim uśmiechem i głosem, którego chciałam słuchać przez całe swoje życie. Nasz pierwsze wspólne święta były w grudniu 2015r, wtedy też poznałam Twoją rodzinę. Równie szalona jak Ty, na pierwszy rzut oka widać było, że bardzo się kochacie, wspieracie.

Alkohol w święta? Przecież większość polskich rodzin stawia go na stół 25 grudnia każdego roku. Byłam zauroczona miłością twoich rodziców tak samo, jak swoich i chciałam, żeby nasza też taka była. Niestety to wszystko u was wyglądało tak pięknie tylko w święta. Potem zrozumiałam, że ja do was zupełnie nie pasuję, ale najpierw spędziłam z Tobą 2 lata, podczas których straciłam pewność siebie. Zabiłeś ją we mnie, tak samo jak moją samoocenę.

Jak na początku każdego związku było pięknie i wspaniale, wspólne wyjścia do kina, do restauracji, na basen, łyżwy itp. Ale potem….. potem było już tylko gorzej. Twoje pierwsze kłamstwa, Twoje obraźliwe teksty, chamskie zachowania, Twoi koledzy i …. Twój egoizm. Twoja pewność siebie zabijała moją, a właściwie to ja na to pozwoliłam.

Gdy zdradziłeś mnie raz, nie rozumiałam dlaczego. Dlaczego Ty mi to robisz, ale potem tak pięknie czarowałeś słowami, że nie chciałeś tego, że to jej wina bo Ty byłeś pijany, że kochasz tylko mnie i tylko ja. Wybaczyłam… i to był mój błąd, już wtedy powinnam od Ciebie odejść.

Byłam młoda i głupia, ale przecież miało być już tylko lepiej. Było już tylko gorzej… Gdy zamieszkaliśmy razem to poznałam, jaki jesteś naprawdę. Ile masz w sobie złości, chamstwa. Krytykowałeś mnie na każdym kroku, że brzydko się maluje, brzydko się ubieram, że nie takie perfumy kupuje, że moja rodzina jest dla Ciebie za nudna i za sztywna, że ja nie pije tyle co Ty i Twoja rodzina. Okłamywałeś mnie cały czas, ważniejsi byli kumple i wspólne wyjścia na picie z nimi.

Nie raz podczas kłótni nazywałeś mnie upośledzoną, chorą psychicznie. Krzyczałeś, że jestem Twoim błędem, że nigdy nie będę dla Ciebie najważniejsza bo ważniejsi są koledzy i picie z nimi. Znosiłam to bo kochałam, kochałam tak mocno jak jeszcze nigdy nikogo w swoim życiu.. . Moi najbliżsi mówili mi, żebym od Ciebie odeszła, że jak mogę dawać się tak traktować ale ja się bałam odejść. Tak bardzo bałam się zostać sama, w końcu wmówiłeś mi, że nie zasługuję na nic, że nie jestem niczego i nikogo warta. Uwierzyłam w to i wierzyłam do czasu aż nie zrozumiałam, że stałam się ofiara przemocy psychicznej. Tuż przed Wigilią 2017 zdradziłeś mnie po raz drugi, tego już nie zniosłam. Odeszłam.

Nie, nie odeszłam do innego. Odeszłam z szacunku do samej siebie i z miłości do samej siebie. Moja pewność siebie i poczucie wartości zaczyna wzrastać. Wiem, ze każda kobieta zasługuję na miłość, a tym bardziej na szacunek od swojego partnera. Ty nie dawałeś ani miłości ani szacunku.  Za długo dawałam sobą pomiatać, kierować i poniżać. Przede mną jest całe życie, piękne życie bez Ciebie. Wierzę, że spotka mnie jeszcze miłość, która będzie prawdziwa, szczera. Wiem, ze gdzieś tam na świecie czeka na mnie facet, który pokocha mnie taką jaką jestem.

Z okazji Walentynek  nie życzę Ci źle, wręcz przeciwnie życzę Ci wszystkiego co najlepsze.  Natomiast ja idę dalej w walce o siebie, ale już bez Ciebie.

K.

Akcja #ListdoNiego

Napisz i wyślij do nas swój #ListdoNiego – i uwolnij słowa. Wybrane listy opublikujemy, a najlepsze wyznania nagrodzimy – a nagrody czekają bajeczne. 😉

Bądźcie z nami, oprócz waszych listów w ramach akcji ukażą się… różne miłosne sekrety. Gotowi na miłość?

Czekamy na wasze listy pod adresem: [email protected]w tytule wiadomości wpisujcie: #ListdoNiego. Koniecznie podpiszcie się imieniem i nazwiskiem, a jeśli życzycie sobie publikację pod pseudonimem – napiszcie nam o tym!

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me .
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora i Sponsora konkursu swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Wysłanie tekstu jest równoważne ze zgodą na jego publikację oraz kontakt ze strony Oh!me w celu odbioru nagrody. Tekst powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem. Publikacja pojawi się pod wybranym przez autora pseudonimem bądź inicjałami. Prosimy o dołączenie informacji, jak chcecie zostać podpisani lub wyraźną informację, że chcecie by tekst pojawił się pod waszym imieniem i nazwiskiem.

Nagrody:

logo

2 x zaproszenie do Hotelu Afrodyta Business&SPA*

ohme konkurs karnet

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Karnet ważny do zrealizowania przez 3 miesiące od daty rejestracji (przyznania karnetu).

Kopia Panorama hotel z zewnątrz Afrodyta

Szampan&Sekrety_logo_beztła

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od poniedziałku do czwartku. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 500 PLN.**

IMG_5628

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 800 PLN.*, **

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Platinum butelka szampana, śniadanie dla dwojga, zmysłowa niespodzianka i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 1200 PLN.*, **

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
** Realizacja bonu podarunkowego zgodnie z regulaminem „Bonu Podarunkowego Szampan i Sekrety”; regulamin zawierający informacje o sposobie zrealizowania wygranej zostanie przesłany laureatom

Hama - logo

3 x zestaw dobrej mocy dla dwojga od hama, składający się z:

 1. Hama Ładowarka bezprzewodowa „Magnetic Touch” do smartfonów (1 szt.)
  hama_magnetictoich2

  – Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia

  – Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość

  – Ekskluzywne wzornictwo na wysoki połysk

  – Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi

  – Obracany o 360° zacisk do mocowania na kratce wentylacyjnej w pozycji pionowej lub poziomej

 2. Hama Power Pack „Premium Alu”, 8000 mAh, antracytowy (1 szt.)

hama_premiumalu1

– Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią

– Atestowane ogniwa gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość

Akcja trwa od 05.02.2018 do 28.02.2018 roku.

Regulamin zabawy jest dostępny tutaj.