Lifestyle

Jak opuścić swoją strefę komfortu?

Karolina Krause
Karolina Krause
8 grudnia 2016
Fot. iStock / DanielVilleneuve
 

Zapewne słyszałaś już o nieograniczonych korzyściach płynących z opuszczania owej magicznej strefy komfortu. Rozwój personalny, sukces w pracy, poczucie wewnętrznego spełnienia, czerpanie garściami z życia…Wszystko pięknie. Pytanie tylko jak to osiągnąć? Jak, pomimo paraliżującego strachu, zacisnąć dłonie w piąstki i skoczyć w nieznane?

Na te pytania, w swojej nowej książce Reach, stara się odpowiedzieć profesor Andy Molinsky, specjalista od Organizacji zachowania i Psychologii na Brandeis University, w Stanach Zjednoczonych. Molinsky porównuje opuszczenie własnej strefy komfortu z nurkowaniem lub skokiem ze spadochronu. Każdy, kto nigdy wcześniej tego nie robił, będzie odczuwał ogromny strach przed opuszczeniem bezpiecznej bazy, gruntu pod nogami i zagłębieniem się w przerażającą otchłań nieznanych wód. Możemy zamknąć oczy i zmusić się do skoku, choć wtedy najprawdopodobniej, tuż po przekroczeniu pierwszej bariery, wpadniemy w panikę i wrócimy do punktu wyjścia.

Zamiast tego możemy spróbować się do tego przygotować.

Jak opuścić swoją strefę komfortu?

Zamoczyć najpierw palce u stóp. Oswoić się z wodą. Skoczyć z mniejszej wysokości. Krok po kroku zmierzyć się z własnym strachem. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, kiedy powinniśmy opuścić naszą bezpieczną bazę. Podświadomie możemy jednak utrudniać sobie podjęcie tej decyzji, poprzez unikanie. Najczęściej bowiem unikamy po prostu sytuacji, w których nie czujemy się zbyt komfortowo.

Aby wyłączyć ten mechanizm obronny powinniśmy, w pierwszej kolejności, popracować nad naszą autentyczną motywacją. Zadaj sobie pytanie – gdyby dana czynność nie wywoływałaby w tobie lęku, to czy rzeczywiście chciałabyś się jej podjąć? Jeśli odpowiedź brzmi „nie”. Bo, na przykład, skok ze spadochronem w ogóle nie wydaje ci się czymś ekscytującym, albo czymś, co „pasowałoby do ciebie” – w porządku. Pamiętaj jednak, że często mamy tendencje do racjonalizacji własnych obaw. Mówimy „to wcale nie jest dla mnie takie istotne” lub „może spróbuje innym razem”. Szczera odpowiedź przed samą sobą jest kluczem do zrozumienia tego, co powstrzymuje nas przed opuszczeniem naszej strefy komfortu.

Może się bowiem okazać, że tym, co usilnie trzyma cię we własnym kokonie, jest wyłącznie lęk przed konfrontacją. A on zawsze będzie większy niż to, co rzeczywiście może ci się przydarzyć, kiedy podejmiesz ryzyko. Jeśli na przykład na biznesowym spotkaniu boisz się głośno wypowiedzieć, bo jesteś osobą nieśmiałą lub po prostu obawiasz się publicznych przemówień, dla własnego dobra i dobra własnej kariery, powinnaś zmierzyć się z tym strachem. Nie odkładaj niewygodnym spraw na potem. Stawiaj im czoła.

Walcząc z własnymi lękami każdego dnia (nawet tymi pozornie małymi), rośniemy w siłę. I to właśnie ta siła popycha nas w końcu do przekroczenia granicy strefy własnego komfortu. Aby sięgnąć największych skarbów, jakie kryje przed nami prawdziwe życie.


Źródło: psychologytoday.com


Lifestyle

Wszystko na pokaz? Pary, które nieustannie dzielą się swoim szczęściem na Facebooku wcale nie są takie szczęśliwe

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
8 grudnia 2016
Wszystko na pokaz? Pary, które nieustannie dzielą się swoim szczęściem na Facebooku wcale nie są takie szczęśliwe
Fot. iStock/Geber86
 

Wspólne zdjęcia, serduszka, buziaczki, wyznania. Zdjęcia pąsowych róż od ukochanego, dokumentacja kolacji „we dwoje”, romantycznej randki. Znacie pary, które relacjonują na Facebooku każde, nawet najmniej ważne wydarzenie, każdy najdrobniejszy gest miłości? Otóż wcale nie jest między nimi aż tak różowo.

Psychologowie potwierdzają: istnieje co najmniej 5 dowodów na to, że szczęśliwie zakochani nie dzielą się (w nadmiarze) swoim szczęściem na portalach społecznoświowych.

1. Jeśli chcesz poczuć się lepiej, myśląc o jakiejś nie do końca udanej sferze swojego życia, z reguły starasz się przedstawiać ją tak, by inni postrzegali ją jako doskonałą

Innymi słowy, jeśli nie jesteśmy spełnieni w związku, często (dla zaspokojenia poczucia własnego, emocjonalnego niedosytu) stwarzamy pozory udanej relacji przed innymi, a ich aprobata i zachwyt sprawiają, że czujemy się lepiej. Jeśli inni odbierają nasz związek jako szczęśliwy, sami jesteśmy bardziej szczęśliwi.

2. Jeżeli jesteś zadowolony ze swojego życia (lub związku), swój czas poświęcasz ukochanemu, a nie przesiadujesz na portalach społecznościowych

Prawda? Jest przecież zawsze tyle fajnych rzeczy, które można zrobić razem: wspólne wyjścia, rozmowy, nawet gotowanie. Po co się rozpraszać, po co tracić czas?

3. Jeśli związek sprawia, że jesteś dowartościowany, nie musisz szukać tego uczucia „na zewnątrz”

Nieustanne aktualizowanie informacji dotyczących relacji w twoim związku, świadczy o tym, że szukasz pozytywnych emocji poza nim, od innych ludzi niż twój partner. Twoja radość nie bierze się faktu, że jesteście razem, tylko z tego, że umieszczasz posty o „byciu razem”.

4.  Szczęśliwie zakochani nie mają potrzeby by to komuś udowadaniać

Jesteście razem, jest wspaniale i nikomu nic do tego. Nie wykorzystujecie się wzajemnie, by pokazać całemu światu, że jesteście atrakcyjni i warci uwagi i miłości. Jesteście parą, bo chcecie nią być, a nie po to, żeby leczyć swoje głęboko zakorzenione problemy osobiste.

5. Badania dowodzą , że ludzie, którzy nadmiernie korzystają z mediów społecznościowych, są na ogół mniej zadowoleni z życia

Bo porównują się nieustannie do innych, zastanawiają, dlaczego ich życie nie jest równie wspaniałe. Jeśli jest ci dobrze, jeśli jesteś szczęśliwy i pozytywnie nastawiony do siebie i świata, nie wrzucasz kolejnego zdjęcia na swój profil, czekając z zapartym tchem na „lajki” i serduszka…


Źródło: bustle.com


Lifestyle

Manifest o Babskich Świętach. Należy się nam raz do roku, a co! Akcja „A co ty byś sobie podarowała w prezencie”

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
8 grudnia 2016
Fot. iStock / EmmaKStudio

Choinka, pachnąca lub z recyklingu, na niej piękne bombki i cały ten kram, a pod nią… raj.

Złote Eldorado dla całej rodziny, tylko dlaczego MY zawsze w tym Eldorado zamiast złota znajdujemy: odkurzacz, łyżkę do sosu, brzydkie kapcie, fartuch, rękawice kuchenne i nowy zestaw do prasowania… D-L-A-C-Z-E-GO-?-?-?, czy może ktoś to logicznie wytłumaczyć? Nikt nie kupuje dziadkowi kleju do protezy, córeczce mokrych chustek do mycia… no ten tego… mężowi tacki na dokumenty w eleganckich kolorach, żeby mu się przyjemniej pracowało (no może raz czy dwa, ale nie co roku! 😉 ).

Dlatego żądamy Babskich Świąt, z babskimi, miłymi i próżnymi prezentami – bo dlaczego właściwie nie? Przecież o przyjemność chodzi, właśnie po to się robi prezenty.

Chcemy…

Naturativ-Świąteczne_otuleniePo pierwsze bardzo chcemy dostać te wszystkie pachnące kremy, balsamy, zapakowane w piękne świąteczne wstążki i woreczki. Chcemy spędzić cały wieczór nacierając się nimi, wąchając i układając trzeci raz na półce.

Tak chcemy dbać o siebie przez cały rok, ale w święta, chcemy poczuć się wyjątkowo. I używać swoich prezentów, nie po to, by sprzątnąć po gościach.

Po drugie, chcemy wziąć wieczorem relaksującą kąpiel – przy świecach, pachnących (!) a nie w towarzystwie napoczętego tealighta i nadpalonej „dwójki” z zestawu happybirthday’owego. Będzie nam błogo – popatrzcie na ten zestaw od Naturativ, cieszy już zanim się go użyje.

Po trzecie, ale nie ostatnie 😉 – bardzo chcemy spróbować czegoś nowego. Nowych kosmetyków, może do włosów. Może kuracji, która doda nam nie tylko piękna, ale skrzydeł i motywacji na przyszły rok. Żebyśmy mogły zacząć od tego impulsu nową zmianę.

Nie mówcie, że nie ucieszyłybyście się z „Kaszmirowego szamponu” albo „Arganowej maski wygładzającej”! Koniecznie napomknijcie swoim bliskim o nowej serii z Ziaja, jak nie zadziała, pokażcie palcem, który kosmetyk wybrałyście. No co, szczęściu trzeba czasem odrobinę pomóc ;).

włosy argan kaszmir

Annabelle Minerals_cien kolor_vanillaPo czwarte: Tak, szalenie będzie nam miło odpakować maluteńki cień do powiek, fajny pędzel do makijażu, zestaw, puder mineralny, a nawet gąbeczkę. Niech to będzie drobiazg, niech ten kosmetyk do makijażu będzie bezpieczny, w kolorach jakich używamy – jeśli ktoś boi się eksperymentować, ale niech to nie będzie gotowe pudło z marketu czy kiosku, kupione w pośpiechu (same robimy to (o zgrozo) na swoich kosmetyczkach). Niech to będzie ta nasza makijażowa perełka, dobrej marki. Taka, żebyśmy wśród worka, kartonów i  kuferków wypełnionych tonami „jakiś” kosmetyków, mogły mieć „TEN” szczególny, wymarzony. Taki, dzięki któremu po prostu poczujemy się rozpieszczone.
PS: Możecie podsunąć swoim bliskim pomysł na prezent od Annabelle Minerals , zobaczcie, co możecie wygrać w naszej akcji – może pora stworzyć swoją listę kosmetycznych marzeń?

Po piąte: mało tego! Paznokcie też chcemy mieć zrobione. I nie szkodzi, że hybryda jest jak kosmiczna powłoka NASA, są paznokcie – więc zmywa ktoś inny ;).

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Dajcie nam w prezencie coś więcej niż przedmiot. Ten zestaw do manicure to nie tylko lakiery, lampka, akcesoria – to nasza mała obietnica „już zawsze będę miała pięknie umalowane paznokcie”. Wskazówka dla wszystkich chcących nas obdarować – jak manicure hybrydowy – to tylko Semilac, tak wypróbowałyśmy. Wiemy, co dobre ;).

PS2: Babskie Święta – to nie tylko jakiś tam krem, kolejny słoik do łazienki – to czasem najdrobniejsza rzecz, podarowana nam po to, żebyśmy poczuły się kobieco, żebyśmy razem z tym prezentem dostały voucher na czas dla siebie, mały doping, żeby znaleźć nawet w najbardziej szalone święta – czas na relaks. I symbol – jesteś dla mnie kobietą, nie sprzątaczką/kucharką łamane przez „nie mam pojęcia, co ci podarować”.

🎄”A co ty byś sobie podarowała w prezencie?” – DOŁĄCZ DO AKCJI 🎄

ZADANIE KONKURSOWE: 

Wyślij do nas list: „A co ty byś sobie podarowała w prezencie”, w którym napisz, co ty byś sobie podarowała w prezencie i dlaczego. Przekonaj siebie i innych, że ty też zasługujesz na to, co najlepsze, a czasami może i nawet najbardziej szalone.

Listy prosimy wysyłać na adres [email protected] dołączając oświadczenie:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody: 

Nagrodzimy 40 autorów najciekawszych listów.

braster-logo

Braster – Twój najzdrowszy nawyk

Braster to innowacyjne w skali świata certyfikowane urządzenie medyczne, które pozwala na komfortowe i samodzielne badanie piersi w domu. Dzięki specjalnie opracowanej matrycy termograficznej urządzenie rejestruje ewentualne niepokojące zmiany w piersiach. Badanie trwa około 15 minut, jest bezbolesne i bezinwazyjne. Nie musisz martwić się, że zrobisz coś źle, bo Braster to także aplikacja na smartfona, która przeprowadzi Cię przez całe badanie i przypomni o kolejnym. Wykonane przez Ciebie termograficzne obrazy piersi zostaną przeanalizowane przez inteligentne algorytmy, a wyniki będziesz mogła sprawdzić na Twoim indywidualnym koncie w portalu www.braster.eu. Skuteczność Brastera została potwierdzona klinicznie.*

*Badania przeprowadzono na grupie około 2000 kobiet, w tym 1010 kobiet przebadano w ramach badań obserwacyjnych w latach 2013 – 2016

1x 1 urządzenie z abonamentem na 2 lata/ wartość 891zł

_DSC1193

_DSC1219

Czarne

1 x  voucher dla 2 osób na 2 dniowy pobyt w hotelu Czarny Potok Resort&SPA,  ze śniadaniami i obiadokolacjami do wykorzystania do końca czerwca 2017* (o wartości 1.600 zł)

_DSC1904_4_5_HDRDSC_6231_2_3_4_5_HDR

*z wyłączeniem ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, SYLWESTRA I ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.
Na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jedn. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 z późn. zm.) wydanie nagród, o których mowa w ust.1 powyżej, podlega opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Obowiązek podatkowy ciąży na Laureacie, wygrywającym nagrodę. W celu dopełnienia formalności, należy skontaktować się z organizatorem. Warunkiem wydania nagrody jest uregulowanie zaliczki na podatek dochodowy.

Logo PFP

 

Niezwykłe zestawy filiżanek firmy Ćmielów

1x zestaw dwóch filiżanek Minojska 

minojsa niebieska

Mat prasowe

minojska rozowa
1x zestaw dwóch filiżanek India 

photo_999_3830
1x zestaw dwóch filiżanek Art Deco 

Art Deco filiżanki (1)

PlantWear_logo_New

Zegarki Plantwear, to nowy trend w stylistyce i gwarancja najwyższej jakości, to wyróżniające się na rynku produkty, które są nie tylko funkcjonale, ale również skutecznie przyciągają uwagę. Wszystkie piękne, niepowtarzalne, ręcznie robione w Polsce.

1 x zegarek Urban Wenge 399 zł

Seria Urban – Wenge (3)

1 x zegarek Heritage – Dąb 399 zł

1 x zegarek Raw Double Silver Dąb 429 zł

logaziaja-02

Aby umilić jesienno-zimową pielęgnację włosów firma Ziaja proponuje najnowsze produkty z kuracji olejkowych, które nie tylko skutecznie pielęgnują włosy i skórę głowy, ale także nadają im otulający, elegancki zapach.

Kuracja olejkami arganowym i tsubaki wskazana jest szczególnie dla włosów suchych, zniszczonych oraz po zabiegach fryzjerskich. Szampon, satynowe serum oraz skoncentrowana maska zapewniają aktywną regenerację, odczuwalną gładkość oraz ochronę termiczną włosów podczas suszenia, prostowania czy modelowania.

Kuracja kaszmirowa z dodatkiem olejku amarantusowego przeznaczona jest do włosów cienkich, delikatnych oraz suchych lub normalnych. Preparaty aktywnie nawilżają włosy, zwiększają ich objętość, ułatwiają rozczesywanie oraz zapobiegają elektryzowaniu i puszeniu.

Po każdym myciu lub jako wykończenie fryzury Ziaja szczególnie poleca satynowe serum wygładzające i welwetowe serum nabłyszczające, które występują w postaci olejku do codziennej pielęgnacji, bez spłukiwania.

olejowe kuracje do włosów x780

10 x zestaw kosmetyków marki Ziaja. W skład zestawu nagród wchodzą:

– kaszmirowy szampon wzmacniający 300 ml

– kaszmirową skoncentrowaną maskę wzmacniającą 200 ml

– kaszmirowe welwetowe serum nabłyszczające 50 ml

– arganowy szampon wygładzający 300 ml

– arganowa skoncentrowana maska wygładzająca 200 ml

– arganowe satynowe serum wygładzające 50 ml

włosy argan kaszmir

logo KROSNO GLASS

3 x komplet do likieru – Liqueur

komplet-do-likieru

2 x komplet kieliszków do martini Elegance (komplet 6 szt.)

kieliszek-do-martini-elegance

2 x komplet kieliszków do wina białego Elegance

kieliszek-do-wina-elegance

2 x zestaw kieliszków do szampana Elegance

kieliszek-do-szampana-elegance

1 x zestaw: Świąteczne otulenie z Naturativ

Naturativ-Świąteczne_otulenie

W zestawie:

Otulające masło do ciała, 250ml –  to bogata pielęgnacja dzięki kompozycji naturalnych maseł i olejów roślinnych oraz urzekający aromat naturalnej wanilii i karmelu z nutką cytryny. Masło posiada apetyczną konsystencję lekkiego, tortowego kremu. Znakomicie się wchłania, a efekt nawilżenia i odżywienia skóry odczuwalny jest już po pierwszym użyciu.

Aromatyczna , naturalna Świeca Cynamon-Goździk-Pomarańcza, 200ml – uwalnia niezwykle ciepły aromat – słodki, lekko pikantny i zmysłowy. Kompozycja zapachowa olejków eterycznych: cynamon-goździk-pomarańcza zmniejsza napięcia nerwowe i łagodzi stres, sprzyja odprężeniu i relaksowi. Świeca składa się w 100% z ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych.

Zestaw zapakowany w piękny filcowy worek ze świąteczną zawieszką!

1 x Zestaw: Święta pachnące cytrusami z Naturativ

Naturativ-Święta_pachnące_cytrusami

W zestawie:

Stymulujący scrub cukrowy HOME SPA, 500ml – dokładnie złuszcza skórę, przywracając jej blask i świeżość. Zawarty w peelingu olej słonecznikowy nawilża i odżywia. Olejki rozmarynowy, grejpfrutowy  i cytrynowy poprawiają ukrwienie oraz odżywiają skórę, a olejek mandarynkowy pielęgnuje, tonizuje i uelastycznia. Śródziemnomorski aromat  Peelingu HOME SPA stymuluje zmysły i koi nerwy.

Bogaty Balsam do dłoni HOME SPA, 100 ml –  odżywia, nawilża, koi i naprawia skórę. Zawiera kombinację substancji o właściwościach naprawczych i zwalczających wolne rodniki oraz  kompozycję olei i maseł roślinnych, skutecznie odbudowujących warstwę lipidową skóry.  W naturalnym balsamie do rąk HOME SPA znajdują się substancje ochronne, które zabezpieczają skórę dłoni na długie godziny. Balsam idealnie się wchłania. Pachnie ziołowo i cytrusowo. Aromat jest mieszaniną olejków eterycznych.

Zestaw zapakowany w piękny filcowy worek!

logo_anna

Annabelle Minerals

to połączenie makijażu i pielęgnacji. Anna Szczerba, założycielka marki, postawiła sobie za cel stworzenie kosmetyków, które spełnią oczekiwania kobiet o skórach wrażliwych, alergicznych, problematycznych oraz po zabiegach kosmetycznych. Tak powstały naturalne produkty do makijażu, których skład opiera się o cztery mineralne składniki: rozświetlającą mikę, matujący tlenek cynku, kryjący i chroniący przed słońcem dwutlenek tytanu oraz nadające kolor tlenki żelaza.

3x zestaw, na który składają się:

Dwa cienie mineralne Vanilla & Chocolate

Podkład kryjący w odcieniu Golden Fair

Mineralny puder rozświetlający

Korektor mineralny Medium

pędzel do podkładu kabuki

pędzelek do nakładania cieni

oraz gąbeczka Softie w rozmiarze L

Annabelle Minerals_cien kolor_chocolate

Annabelle Minerals_cien kolor_vanilla

 Annabelle Minerals_Pedzel do podkladu 1DD-IMG_1456

USMIECH ZDROWIA _ LOGO _ PNG

1 x Voucher na zabieg czyszczenia zębów: scaling, piaskowanie oraz fluoryzacja. Termin wykorzystania vouchera: do 31.03.2017 / Wartość 250 pln

Piękny, szeroki i olśniewający uśmiech to nasza wizytówka. Białe i zdrowe zęby dodają nam pewności siebie i sprawiają, że częściej się uśmiechamy. To dzięki ładnemu i zdrowemu uśmiechowi przyciągamy do siebie ludzi i sprawiamy wrażenie bardziej otwartych, wesołych i pewnych siebie. Jak więc olśniewać uśmiechem nie tylko przy wigilijnym stole czy podczas zabawy sylwestrowej, ale również na co dzień? Wystarczy sprawić sobie prezent w postaci jednego z profilaktycznych czy też estetycznych zabiegów stomatologicznych. A dokładniej, sprawiać sobie takie prezenty systematycznie, bo tylko regularność w dbaniu o higienę jamy ustnej daje pożądane efekty.

Efekt białych i ładnych zębów – oczywiście, jeżeli nasze zęby są zdrowe – jest możliwy do osiągnięcia zarówno dzięki systematycznym profilaktycznym zabiegom stomatologicznym, takim jak skaling, czyli profesjonalne usuwanie osadu i kamienia nazębnego (przy użyciu lasera diodowego), piaskowanie (kolejny etap zabiegu higienizacyjnego, polegający na usunięciu wszystkich osadów i przebarwień np. z kawy, czy papierosów znajdujących się na zębach) i fluoryzacja (zapobiega próchnicy), jak również dzięki wybielaniu zębów laserem diodowym.

Zabieg wybielania zębów laserem diodowym – który jest kolejnym etapem dbałości o nasz piękny uśmiech po dokładnym oczyszczeniu zębów z płytki nazębnej i kamienia oraz uzupełnieniu wszystkich ubytków – polega na nałożeniu specjalistycznego żelu na powierzchnię zęba, a następnie aktywowanie go za pomocą światła lasera. To zabieg bardzo bezpieczny, ponieważ laser diodowy jest najlepiej przebadanym typem lasera.

GOMA8012

logo

1x komplet 5 garnków i patelni ze stali nierdzewnej z pokrywkami ODELO GREBLON

komplet-5-garnkow-i-patelnia-ze-stali-nierdzewnej-z-pokrywkami-odelo-greblon-i-12-el-_7

1x kawiarka elektryczna ciśnieniowa GAT GAIA

kawiarka-elektryczna-cisnieniowa-gat-gaia---kafetiera-na-64-filizanki-espresso_1

1x zestaw do grzanego wina

zestaw-do-grzanego-wina-krystynka-atena-ii-6-el-

semilac logo jpg

2 x zestaw świąteczny + zestaw startowy od Semilac (o wartości 314 złotych)

Szukasz idealnego prezentu dla bliskiej osoby, ale i dla siebie samej?  Wybierz jeden z zestawów Semilac i podziel się lakierami z przyjaciółką, siostrą czy mamą lub wykonajcie sobie wzajemnie manicure korzystając  z zestawu startowego Semilac.

Zestaw świąteczny Semilac:

W eleganckim pudełku znajdziecie dwa zupełnie nowe lakiery hybrydowe: Semilac 160 I’m not sure i Semilac 161 Something Nice. To kolory idealne dla wszystkich niezdecydowanych kobiet. Dodatkowo, ich biżuteryjny charakter sprawi, że manicure będzie uniwersalny i doskonale dopasowany do niemal każdej stylizacji.

W skład zestawu świątecznego wchodzi:

 • lakier hybrydowy Semilac 160 I’m not
 • lakier hybrydowy Semilac 161 Something Nice
 • lakier klasyczny Semilac 025 Glitter Red

opakowanie świateczne 025

Zestaw startowy Semilac:

W komplecie znajdziecie wszystko co potrzebne by wykonać perfekcyjny manicure. To doskonały sposób na wspólne spędzenie popołudnia czy wieczoru z siostrą lub przyjaciółką. Razem możecie stworzyć niezapomniane stylizacje i bawić się kolorami. Semilac ma ich w ofercie blisko 200.

W skład zestawu startowego wchodzi:

 • lampa Semilac LED 6W,
 • Semilac BASE
 • Semilac TOP
 • Lakier hybrydowy Semilac 026 My Love
 • odtłuszczacz Nail Cleaner Pure
 • Semilac Acetone
 • folie do usuwania lakieru hybrydowego
 • waciki bezpyłowe
 • Semilac Striper
 • blok polerski
 • pilniki do paznokci
Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Wendre_logo

1 x piękny i komfortowy zestaw pościeli Blommenslyst, składający się z:

1 x kołdra Blommenslyst w rozmiarze 155×200

2 x poduszka Blommenslyst 50×60.

koldra_blommenslyst_koperta poduszka_blommenslyst_zestaw

Poduszki i kołdry z linii Blommenslyst to wyrób medyczny, przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy, a wysoka jakość wykonania została potwierdzona przez niemiecki Instytut Badawczy Hohenstein. Poszycie kołder i poduszek wykonano z przyjemnej w dotyku mikrofibry. Puszyste wypełnienie to włókna HCS, które wzbogacone silikonem utrzymują odpowiednią sprężystość kołdry i nie zbijają się podczas użytkowania. Nowoczesna technologia sprawia, że produkty Blommenslyst są przyjazne alergikom i można je prać w pralkach automatycznych.

Wendre_6483

logo_biale

1 x voucher o wartości 100 zł  na zakupy w Recman

DSC_7132 DSC_6013

logo polmed

3 x pakiet badań laboratoryjnych dla kobiet (o wartości 150 zł każdy).

W związku z okresem zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, POLMED S.A. przygotował specjalną ofertę świąteczną, dostosowaną do wieku pacjenta. W zakres pakietu wchodzą konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, badania laboratoryjne.

Świąteczny Pakiet badań to wspaniały pomysł na prezent świąteczny dla rodziny. Dbajmy o zdrowie nasze i naszych bliskich. POLMED oferuje możliwość dostarczenia Karty upominkowej z wybranym wariantem pakietu medycznego na wybrany przez Ciebie adres na terenie całego kraju. W celu skorzystania z usługi należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Karta upominkowa  jest ważna 6 miesięcy od daty zakupu.

Co wchodzi w skład pakietu badań?

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Badania Laboratoryjne:
morfologia
OB
badanie ogólne moczu
glukoza
lipidogram
próby wątrobowe – ALT i GGTP
żelazo
TSH
elektrolity – sód i potas
kreatynina
kwas moczowy
CRP

Badania diagnostyczne:
EKG spoczynkowe
pomiar ciśnienia

Konsultacja lekarska – omówienie wyników

logo Ente Cafe

Do ośmiu najciekawszych listów, których autorki pochodzić będą z Warszawy dorzucimy coś słodkiego.  EnteCafe.pl to nowoczesna i profesjonalna pracownia cukiernicza, w której powstają ręcznie robione wypieki wypełnione po brzegi zaskakującym smakiem, którego nie można zapomnieć…Codziennie można u nas zamówić wybrane ciasto, a my dowozimy je pod wybrany adres na terenie Warszawy. Pieczemy chrupkie z zewnątrz i miękkie w środku bezy, kremowe i puszyste serniki, torty, tarty na słodko i słono oraz pyszne babeczki…Eat Me!

1x Tort bezowy z gruszką (6-8 porcji)
Pyszny tort bezowy z prażonymi orzechami laskowymi. Słodka i wykwintna, z sosem gruszkowo-czekoladowym. Po kawałku świat staje się lepszy:)

tort-bezowy-z-gruszka-4

1x Tort bezowy z mango (6-8 porcji)
Lekki tort bezowy z kremem mango. Krem na bazie bitej śmietany, nie za słodki i delikatny. Na wierzchu sos czekoladowy i kawałki mango. Pyszny tort przywołujący na myśl lato.

tort-bezowy-z-mango-4

1x Czekoladowy tort bezowy z kremem z owoców leśnych (6-8 porcji)
Idealne połączenie owoców i czekolady. Dwie czekoladowe słodkie bezy i lekko kwaskowy krem na bazie mascarpone. A do tego na wierzchu sos z belgijskiej czekolady. Czego chcieć więcej?

czekoladowy-tort-bezowy-z-kremem-z-owocow-lesnych-4

1x Tort bezowy z rabarbarem (6-8 porcji)
Trzypiętrowy tort bezowy z różowym, mocno rabarbarowym kremem. Wykończony niesłodzonym sosem malinowym. Okazały, idealny na wielkie okazje.

tort-bezowy-z-rabarbarem-4

1x  Tort bezowy Nikaletta (6-8 porcji)
Cudowny, lekko kwaskowy tort bezowy. Limonkowe bezy, dwa kremy – oba na bazie marakui – a do tego płatki białej i limonkowej czekolady. Oryginalny, wyrafinowany, na specjalne okazje.

tort-bezowy-nikaletta-4

1x Tort bezowy z musem czekoladowym i wiśniami (6-8 porcji)
Klasyczny tort bezowy z mocno czekoladowym musem. Dzięki dodatkowi wiśni nie za słodki. Dla tych, którzy lubią klasyczne połączenia smaków i czekoladę.

tort-bezowy-z-musem-czekoladowym-i-wisniami-4

1x  Czekoladowy tort bezowy z kremem kawowym (6-8 porcji)
Pyszny, czekoladowy tort bezowy. Z kawałkami czekolady w bezie, kremem kawowym i kardamonem. Wykończony gorzkim kakao i skórką pomarańczową. Nie za słodki, elegancki, idealny do kawy.

czekoladowy-tort-bezowy-z-kremem-kawowym-4

1x Kawowy tort bezowy z kremem toffi
Cudowny tort bezowy z aksamitnym kremem toffi i śliwkami w rumie. Chrupka z zewnątrz i miękka w środku kawowa beza z delikatnym kremem i sosem czekoladowo-rumowym. Ten tort robi wrażenie! Efekt uboczny: pomruk zadowolenia w czasie jedzenia.

kawowy-tort-bezowy-z-kremem-toffi-4

WAJNERT-logo

PLAY – zawsze pod ręką

Komplet praktycznych stolików projektu WAJNERT MEBLE o dwóch średnicach blatów będzie stanowił zgrany zespół w każdym domu. Trójnożni, funkcjonalni pomocnicy świetnie odnajdą się w nowoczesnym salonie i stylowej sypialni. Stoliki na zdjęciu posiadają olchowe nóżki oraz blaty w kolorze drogowej szarości i sygnalizacyjnej bieli.

PLAY-stoliki

Czas trwania akcji: 15.11.2016 – 12.12.2016. Wyniki akcji zostaną ogłoszone do dnia 20.12.2016

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.


Zobacz także

Mój niezawodny sposób walki z kurzem. Przestań wciąż i wciąż sprzątać

Ogród rodzinny. Przyjaciel

Czasem w cudach, na które czekamy więcej jest rozczarowania niż radości. Emocje to najlepsze efekty specjalne, lepszych jeszcze nie wymyślono

Pięć subiektywnie wybranych najlepszych oskarowych przebojów. Co byście dodali?