Go to content

Jak naturalnie dbać o zęby i dziąsła?

Zdrowe zęby to nasza wizytówka i jeden z filarów dobrego zdrowia w ogóle. Istnieje bezpośredni związek między tym, co dzieje się z twoimi zębami, a tym, co dzieje się w twoim ciele. Utrzymanie dobrego stanu jamy ustnej może zapobiegać zaburzeniom i poważnym chorobom takim jak cukrzyca, atak serca i udar. To wiemy od dawna. Jak bać o nie w sposób skuteczny, a jednocześnie naturalny?

Coraz częściej zwracamy uwagę na to, co kupujemy – czy to do ubrania, czy jedzenia, czy w końcu do pielęgnacji. I bardzo dobrze, bo przecież to, co jemy, czy nakładamy na skórę ma bezpośrednie przełożenie na nasze zdrowie. Powinno się szczotkować zęby przez przynajmniej dwie minuty ok. 30 minut po każdym posiłku. Nie ma też specjalnego znaczenia, czy korzystamy ze szczoteczki manualnej czy też elektrycznej, jeśli nie wykonujemy odpowiednich ruchów wymiatających oraz nie korzystamy z dobrze dobranej pasty do zębów.

No właśnie, pasta do zębów. Okazuje się, że również w przypadku mycia zębów możemy już sięgnąć po produkty naturalne, wegańskie.

BIO MADENT konopna pasta do zębów

Zapewnia skuteczne oczyszczanie i pielęgnację zębów oraz dziąseł. Skutecznie usuwa płytkę nazębną. Dzięki niej pozbędziemy się też nieestetycznych przebarwień i wybielimy zęby. Pasta zapewnia świeży oddech i ochronę dziąseł.

Składniki aktywne:

  • ekstrakt i olej z konopi – dzięki zawartości witamin, minerałów, protein, fitosteroli oraz fosfolipidów wspiera działanie kojące i regenerujące
  • olejek CBD – bogaty w Cannabidiol – wzmacnia działanie ochronne
  • naturalne krzemionki doskonale oczyszczają i pomagają usuwać przebarwienia, zapobiegając osadzaniu się kamienia
  • naturalna stewia i aromat mięty pieprzowej sprawiają, iż mycie zębów jest przyjemnie odświeżające
  • węgiel drzewny z bambusa – poprawia właściwości czyszczące


O marce BIO MADENT

BIO MADENT  to niezwykłe połączenie właściwości polskich konopi siewnych z ochronnymi, kojącymi, czyszczącymi i odświeżającymi cechami innych roślin oraz naturalnych składników aktywnych.