Go to content

Dzień #6. Zadbaj o siebie naprawdę. #SlimemGO

Fot. Pixabay/Alexas_Fotos / CCO

Kochane i jak wam idzie dbanie o siebie. Czekacie na kolejny poniedziałek, żeby coś zrobić dla swojego ciała. Powiem wam coś w sekrecie: „nie warto”. Trzeba wziąć się z tym bykiem obaw, wątpliwości i wymówek za rogi i po prostu zacząć się ruszać. Pamiętajcie, robicie to dla siebie!

Macie ochotę na leniwą sobotę i ani w głowie wam spacery, rowery i inne dziwy? Zajrzyjcie koniecznie na nasz blog „Ćwiczenia na dziś”, który rozwija się z dnia na dzień i skorzystaj z ćwiczeń, które się tam pojawiają i dołącz koniecznie do naszej zabawy.


 

I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało, jak sobie radzicie.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

SZCZEGÓŁY NASZEJ AKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

#SlimemGO

Fot. Materiały prasowe

Chcesz o siebie zadbać naprawdę? #SlimemGO.