Go to content

Dzień #5. Zadbaj o siebie naprawdę. #SlimemGO

Fot. Pixabay/StockSnap / CCO

Dzisiaj piątek. Kiedy mamy trochę więcej czas, a przynajmniej możemy łatwiej go wyrwać z codziennej gonitwy. Więc może dziś w ramach dbania o swoje ciało pójdziecie na pieszo jeden przystanek, zamiast wpychać się do autobusu czy tramwaju? Albo przejdziecie zamiast przejechać część drogi na zajęcia dzieci, czy drogę powrotną z przedszkola lub szkoły? Zachęcamy, nawet gdy pogoda zniechęca. Pod drodze pomyślcie o zdjęciu do naszego konkursu.


 

I jak? Chcecie naprawdę o siebie zadbać? Przyłączcie się do naszej wiosennej akcji: „Zadbaj o siebie naprawdę”.

My będziemy wam prezentować różne formy aktywności, a wy wysyłajcie nam zdjęcia, piszcie, jak o siebie dbacie, jak dbacie o swoje ciało, jak sobie radzicie.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jest banalne. Wystarczy wrzucić pomysłowe zdjęcie Waszej aktywności na Facebooka z oznaczeniem #SlimemGO. Czy to rolek na nogach, czy pięknego widoku podczas spaceru. A może zdążycie zrobić fotkę w trakcie pogoni za autobusem, czy przy wchodzeniu po schodach? Liczy się pomysł. Te najciekawsze zostaną nagrodzone zestawami fantastycznych kosmetyków, które też pomogą Wam odwdzięczyć się ciału i zadbać o siebie w sposób wyjątkowy. W opisie zdjęcia, napiszcie nam w paru słowach, jak naprawdę o siebie zadbałyście tego dnia.

SZCZEGÓŁY NASZEJ AKCJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

#SlimemGO

Fot. Materiały prasowe

Chcesz o siebie zadbać naprawdę? #SlimemGO.