Go to content

Dobra robota – odebrał wiadomość o twoim braku zainteresowania. Dlaczego bywamy kiepscy w związkach?

fot. Martin Barraud/iStock

Wiązałaś wielkie nadzieje z tym związkiem i myślałeś, że będzie to jeden z tych, które będą trwać wiecznie. Nawet twój horoskop i zgodność zodiaku sprawiły, że uwierzyłaś, że zostaniecie razem. Tyle że okazało się, że to odwrotny rodzaj związku. Twój związek zakończył się, zanim naprawdę się zaczął, ale to nie znaczy, że nie masz prawa czuć tego, co czujesz. Możesz rozpaczać, złościć się i być zasmucona. Kwestionujesz, co się stało, nie zdając sobie sprawy, że każdy znak zodiaku ma jakieś okropne nawyki w związku, które wpływają na to, jak kocha.

Może twój związek został przerwany, ponieważ nie było zbyt wiele, co mogłoby was związać. Mogła nawet być niesamowita chemia, ale nie mieliście ze sobą wiele wspólnego ani nie dzieliliście tych samych celów. Prawda jest taka, że ​​każdy znak zodiaku ma wzór, jeśli chodzi o relacje. Astrologia pokazuje, że to coś więcej niż kompatybilność wpływa na to, jak każdy znak kocha inną osobę i co powoduje jej odejście. Zrozumienie, co sprawia, że ​​każdy znak zodiaku jest „straszny” w związkach, pomoże ci pracować nad tymi obszarami (niezależnie od tego, czy są one twoje, czy twojego partnera) i miejmy nadzieję, że twoje relacje będą rozkwitać w przyszłości.

Dlaczego znaki zodiaku mogą być okropne w miłości (i dlaczego związek z każdym z nich zwykle się kończy).

Baran

Prawda jest taka, że twój związek skończył się, zanim w ogóle się zaczął. Nigdy nie traktowałaś tego z troską i troskliwością, które są konieczne, żeby coś miało szansę przetrwać. Robiłaś plany i nigdy nie uwzględniałaś swojego partnera.

Byk

Masz bardzo rozbudowany zestaw testów i prób, aby upewnić się, że potencjalny partner jest tym odpowiednim. Problem polega na tym, że tak długo starasz się upewnić, że ktoś jest na tyle w porządku, aby kontynuować relację, że w końcu zabraknie mu cierpliwości i uzna, że nie warto przeskakiwać przez obręcze i próbować udowodnić, że zasługuje na twoją uwagę. Czasem warto pójść na żywioł.

Bliźnięta

Nie chciałaś mieć „wyrzutów sumienia”, więc postawiłaś na otwarty związek. Nie chciałaś być skrępowana, gdyby akurat pojawił się ktoś lepszy. Nie lubisz emocjonalnego bałaganu. O wiele lepiej jest trzymać kogoś na dystans, a jeśli twój związek nie przerodzi się w coś poważnego, nic się nie stanie.

Rak

Od początku był szczery i powiedział ci, że nie jest zainteresowany związkiem, ale byłaś przekonany, że kiedy spędzi z tobą czas i pozna cię, zmieni zdanie. Tylko, że tak się nie stało. Był szczery, po prostu ty nie byłaś ze sobą szczera. Nie możesz wybierać partnera, traktując to jako wyzwanie. Nie wygrywa się w grach z relacjami.  Następnym razem uwierz, gdy ktoś powie ci, że nie jest zainteresowany związkiem i idź dalej.

Lew

Jesteś zbyt zajęta, żeby marnować czas, więc podjęłaś decyzję i zakończyłaś związek. Nie masz problemu z porzucaniem ludzi. Twoja pewność siebie jest niezwykle atrakcyjna, a ludzie do ciebie ciągną, więc prawdopodobnie nie będziesz długo samotna.

Panna

Oboje byliście w dwóch różnych momentach swojego życia i nie łączyliście się w pozytywny sposób. Może spotkacie się ponownie kiedyś w przyszłości i wszystko będzie bardziej zgodne, ale w tym momencie dobrze, że poszliście własnymi drogami. Nie możesz wymusić związku, zwłaszcza gdy obaj uczestnicy nie mają zasobów emocjonalnych, aby stworzyć trwałą więź.

Waga

Oboje byliście tak ostrożni, aby nie powiedzieć lub nie zrobić czegoś złego, że nie byliście sobą. To było niemożliwe, byście byli razem w związku, ponieważ nie byliście uczciwi ani oddani. Wspaniale jest brać pod uwagę uczucia innej osoby, ale nie w takim stopniu, w jakim boisz się ujawnić, kim naprawdę jesteś.

Skorpion

Na początku związku było bardzo intensywnie, ale potem równie szybko się skończyło. Był ekstremalny pociąg seksualny, ale niewiele więcej. Po prostu nie było wystarczająco dużo, aby zbudować związek, a kiedy oboje byliście nasyceni, wiedzieliście, że związek nigdy nie będzie niczym więcej niż uwolnieniem seksualnym.

Strzelec

Nie minęło dużo czasu, a twój związek zaczął cię dusić. Cenisz sobie niezależność i chcesz mieć swobodę robienia wszystkiego, co ci się podoba, bez poczucia przywiązania do kogoś innego. Kiedy rzeczywistość zaczęła tonąć, wystartowałaś w przeciwnym kierunku. Być może to zadziałało, a prawda jest taka, że wszystko, co wyszło, było dla ciebie wyjątkowo przerażające. Taka postawa czyni cię jednym ze znaków zodiaku, które są okropne w związkach.

Koziorożec

Dosłownie nie miałaś czasu, żeby go zobaczyć. Byłaś zbyt zajęta, żeby robić cokolwiek poza okazjonalnym SMS-em. Przekonałaś się, że gdyby naprawdę chciał być z tobą w związku, podjąłby wysiłek. Oczywiście związek nie był tym, czego chciałaś, więc teraz możesz poświęcić jeszcze więcej czasu na swoje projekty w pracy.

Wodnik

Rzadko spędzaliście czas tylko we dwoje. Chodziłaś na grupowe randki z przyjaciółmi i nigdy nie chciałaś robić nic tylko z nim. Nawet publicznie nie trzymałabyś go za rękę, ponieważ chciałaś wyglądać na niezaangażowaną. Dobra robota — głośno i wyraźnie odebrał wiadomość o twoim braku zainteresowania.

Ryby

Być może nie zdawałaś sobie z tego sprawy, ale zachowywałaś się tak, jak gdyby był jakimś mistrzem czytania w myślach. Oczekiwałaś, że będzie wiedział, co czujesz i czego chcesz, nie mówiąc mu o tym. Ze sposobu, w jaki się zachowywałaś, wywnioskował, że chciałaś tylko przyjaźni. Rzucanie się na kogoś może nie zawsze być najlepszą linią ataku, jeśli chodzi o związek, ale powinieneś przynajmniej dać swojemu potencjalnemu partnerowi jakąś wskazówkę na temat tego, co czujesz.