Horoskop Lifestyle Magia

Dobra robota – odebrał wiadomość o twoim braku zainteresowania. Dlaczego bywamy kiepscy w związkach?

Magic Moments
Magic Moments
1 maja 2022
fot. Martin Barraud/iStock
 

Wiązałaś wielkie nadzieje z tym związkiem i myślałeś, że będzie to jeden z tych, które będą trwać wiecznie. Nawet twój horoskop i zgodność zodiaku sprawiły, że uwierzyłaś, że zostaniecie razem. Tyle że okazało się, że to odwrotny rodzaj związku. Twój związek zakończył się, zanim naprawdę się zaczął, ale to nie znaczy, że nie masz prawa czuć tego, co czujesz. Możesz rozpaczać, złościć się i być zasmucona. Kwestionujesz, co się stało, nie zdając sobie sprawy, że każdy znak zodiaku ma jakieś okropne nawyki w związku, które wpływają na to, jak kocha.

Może twój związek został przerwany, ponieważ nie było zbyt wiele, co mogłoby was związać. Mogła nawet być niesamowita chemia, ale nie mieliście ze sobą wiele wspólnego ani nie dzieliliście tych samych celów. Prawda jest taka, że ​​każdy znak zodiaku ma wzór, jeśli chodzi o relacje. Astrologia pokazuje, że to coś więcej niż kompatybilność wpływa na to, jak każdy znak kocha inną osobę i co powoduje jej odejście. Zrozumienie, co sprawia, że ​​każdy znak zodiaku jest „straszny” w związkach, pomoże ci pracować nad tymi obszarami (niezależnie od tego, czy są one twoje, czy twojego partnera) i miejmy nadzieję, że twoje relacje będą rozkwitać w przyszłości.

Dlaczego znaki zodiaku mogą być okropne w miłości (i dlaczego związek z każdym z nich zwykle się kończy).

Baran

Prawda jest taka, że twój związek skończył się, zanim w ogóle się zaczął. Nigdy nie traktowałaś tego z troską i troskliwością, które są konieczne, żeby coś miało szansę przetrwać. Robiłaś plany i nigdy nie uwzględniałaś swojego partnera.

Byk

Masz bardzo rozbudowany zestaw testów i prób, aby upewnić się, że potencjalny partner jest tym odpowiednim. Problem polega na tym, że tak długo starasz się upewnić, że ktoś jest na tyle w porządku, aby kontynuować relację, że w końcu zabraknie mu cierpliwości i uzna, że nie warto przeskakiwać przez obręcze i próbować udowodnić, że zasługuje na twoją uwagę. Czasem warto pójść na żywioł.

Bliźnięta

Nie chciałaś mieć „wyrzutów sumienia”, więc postawiłaś na otwarty związek. Nie chciałaś być skrępowana, gdyby akurat pojawił się ktoś lepszy. Nie lubisz emocjonalnego bałaganu. O wiele lepiej jest trzymać kogoś na dystans, a jeśli twój związek nie przerodzi się w coś poważnego, nic się nie stanie.

Rak

Od początku był szczery i powiedział ci, że nie jest zainteresowany związkiem, ale byłaś przekonany, że kiedy spędzi z tobą czas i pozna cię, zmieni zdanie. Tylko, że tak się nie stało. Był szczery, po prostu ty nie byłaś ze sobą szczera. Nie możesz wybierać partnera, traktując to jako wyzwanie. Nie wygrywa się w grach z relacjami.  Następnym razem uwierz, gdy ktoś powie ci, że nie jest zainteresowany związkiem i idź dalej.

Lew

Jesteś zbyt zajęta, żeby marnować czas, więc podjęłaś decyzję i zakończyłaś związek. Nie masz problemu z porzucaniem ludzi. Twoja pewność siebie jest niezwykle atrakcyjna, a ludzie do ciebie ciągną, więc prawdopodobnie nie będziesz długo samotna.

Panna

Oboje byliście w dwóch różnych momentach swojego życia i nie łączyliście się w pozytywny sposób. Może spotkacie się ponownie kiedyś w przyszłości i wszystko będzie bardziej zgodne, ale w tym momencie dobrze, że poszliście własnymi drogami. Nie możesz wymusić związku, zwłaszcza gdy obaj uczestnicy nie mają zasobów emocjonalnych, aby stworzyć trwałą więź.

Waga

Oboje byliście tak ostrożni, aby nie powiedzieć lub nie zrobić czegoś złego, że nie byliście sobą. To było niemożliwe, byście byli razem w związku, ponieważ nie byliście uczciwi ani oddani. Wspaniale jest brać pod uwagę uczucia innej osoby, ale nie w takim stopniu, w jakim boisz się ujawnić, kim naprawdę jesteś.

Skorpion

Na początku związku było bardzo intensywnie, ale potem równie szybko się skończyło. Był ekstremalny pociąg seksualny, ale niewiele więcej. Po prostu nie było wystarczająco dużo, aby zbudować związek, a kiedy oboje byliście nasyceni, wiedzieliście, że związek nigdy nie będzie niczym więcej niż uwolnieniem seksualnym.

Strzelec

Nie minęło dużo czasu, a twój związek zaczął cię dusić. Cenisz sobie niezależność i chcesz mieć swobodę robienia wszystkiego, co ci się podoba, bez poczucia przywiązania do kogoś innego. Kiedy rzeczywistość zaczęła tonąć, wystartowałaś w przeciwnym kierunku. Być może to zadziałało, a prawda jest taka, że wszystko, co wyszło, było dla ciebie wyjątkowo przerażające. Taka postawa czyni cię jednym ze znaków zodiaku, które są okropne w związkach.

Koziorożec

Dosłownie nie miałaś czasu, żeby go zobaczyć. Byłaś zbyt zajęta, żeby robić cokolwiek poza okazjonalnym SMS-em. Przekonałaś się, że gdyby naprawdę chciał być z tobą w związku, podjąłby wysiłek. Oczywiście związek nie był tym, czego chciałaś, więc teraz możesz poświęcić jeszcze więcej czasu na swoje projekty w pracy.

Wodnik

Rzadko spędzaliście czas tylko we dwoje. Chodziłaś na grupowe randki z przyjaciółmi i nigdy nie chciałaś robić nic tylko z nim. Nawet publicznie nie trzymałabyś go za rękę, ponieważ chciałaś wyglądać na niezaangażowaną. Dobra robota — głośno i wyraźnie odebrał wiadomość o twoim braku zainteresowania.

Ryby

Być może nie zdawałaś sobie z tego sprawy, ale zachowywałaś się tak, jak gdyby był jakimś mistrzem czytania w myślach. Oczekiwałaś, że będzie wiedział, co czujesz i czego chcesz, nie mówiąc mu o tym. Ze sposobu, w jaki się zachowywałaś, wywnioskował, że chciałaś tylko przyjaźni. Rzucanie się na kogoś może nie zawsze być najlepszą linią ataku, jeśli chodzi o związek, ale powinieneś przynajmniej dać swojemu potencjalnemu partnerowi jakąś wskazówkę na temat tego, co czujesz.


Horoskop Lifestyle Magia

Pełnia kwiatowego księżyca uderzy w nas wszystkich, ale najbardziej w Byka i Skorpiona

Magic Moments
Magic Moments
16 maja 2022
pełnia księżyca
fot. jakkapan21/iStock
 

Pełnia kwiatowego księżyca i zaćmienie Księżyca w Skorpionie ma miejsce 16 maja 2022 roku. To niebiańskie wydarzenie wysyła zmysłowe wibracje i głębokie myśli. Księżyc uderzy we wszystkie znaki zodiaku, ale Skorpion i Byk odczują to najbardziej. Pełnia to czas kulminacji i obietnicy spełnienia tego, co rozpoczęło się w nowiu. To czas emocjonalny – czas romansu, zapłodnienia i związków.

Maj przynosi ciepło i dobre wibracje. Ale w tym roku podkręci też pasję w życiu miłosnym. I za tę dodatkową majową iskrę podziękować możemy właśnie pełni kwiatowego księżyca w Skorpionie. Magia będzie się działa 16 maja 2022 roku. Ta pełnia księżyca zbiega się z całkowitym zaćmieniem Księżyca. Efekt? Zmysłowe wibracje, pochodzące z tego podwójnego niebiańskiego wydarzenia.

Polaryzacja Byk-Skorpion zajmuje się równowagą między wszystkim, co moje (Byk) i wszystkim, co jest twoje (Skorpion). Podkreśla również pojęcie formy (Byk) kontra transformacja (Skorpion). Podczas gdy Byk zajmuje się materią, wartościami osobistymi, dobrami materialnymi, dobrami i bezpieczeństwem, Skorpion rządzi niszczeniem formy, wspólnymi dobrami, zmianami i transformacją. Słońce w Byku zachęca do szczęścia prostymi, namacalnymi rzeczami w życiu, podczas gdy Księżyc Skorpiona zwraca naszą uwagę na złożoność, wartości niematerialne i tajemnice.

Zaniedbanie któregokolwiek z końców osi z pewnością obróci się przeciwko nam. Idealnie byłoby, gdyby znalazła się równowaga między tymi dwiema energiami i do tego właśnie zaprasza nas Księżyc w pełni. Ta pełnia Księżyca dotyczy emocjonalnych deklaracji. Coś się w nas buduje, prawdopodobnie o intymnej naturze, a teraz jest czas, kiedy energia kosmosu sprawiedliwie wymaga, abyśmy to wypuścili.

Oto, czego jeszcze twój znak zodiaku może oczekiwać od pełni kwiatowego księżyca i zaćmienia Księżyca w Skorpionie, a także jak może to wpłynąć na twoje życie w przyszłości.

Czym dokładnie jest Pełnia Kwiatowego Księżyca w Skorpionie?

Jak zapewne już wiesz, patrząc na nocne niebo, księżyc ma różne fazy, z których największą i najjaśniejszą jest pełnia księżyca. Każda pełnia księżyca jest ustawiona w linii z określonym znakiem zodiaku, nadając księżycowi wyjątkowy charakter.

Ale ta dzisiejsza jest wyjątkowa, ponieważ jest to również zaćmienie Księżyca, co dzieje się, gdy Ziemia stoi bezpośrednio między księżycem a słońcem. Skąd taka nazwa? Nie ma tu zaskoczenia – Pełnia Kwiatowego Księżyca ma miejsce, gdy kwiaty zaczynają kwitnąć. Zgadza się?

Jak pełnia Kwiatowego Księżyca w Skorpionie wpłynie na Twój znak zodiaku?

Ponieważ Pełnia Kwiatowego Księżyca jest również zaćmieniem Księżyca, będzie silniejsza i potężniejsza niż zwykły księżyc w pełni. A ponieważ jest w Skorpionie… oj, będzie się działo.

Jeśli jesteś w związku, spodziewaj się, że twój ukochany zrealizuje pełnowymiarowy scenariusz kwiatów i świec na regale, a także zrobi wszystko, co w jego mocy, aby upewnić się, że masz epicki czas w łóżku. Singielka? Miej oczy szeroko otwarte.

Ta pełnia jest również połączona z Saturnem, dając ci ogromne pragnienie, aby dowiedzieć się, co jest dla ciebie ważne. Na przykład, czy chcesz zostać dyrektorem generalnym własnej firmy za kilka lat, czy też będziesz szczęśliwsza, pracując dla kogoś innego bez dodatkowego stresu związanego z byciem właścicielem firmy? Czy chcesz w końcu wykonać ten ruch, nad którym się zastanawiałeś, czy ostatecznie nie jest to dla ciebie?

Saturn ma również tendencję do przywoływania rzeczywistości życia. Możesz więc odkryć jakiś swój błąd, zauważyć, że inwestujesz niepotrzebne emocje w jakąś relację lub że nowe mieszkanie, na które patrzyłaś, nie jest tak idealne, jak myślałaś.

Nadszedł czas, aby wyrazić siebie i wypuścić rzeczy z naszych systemów. Oczywiście, możemy chcieć zachować ostrożność, wiedząc, że to, co z nas wychodzi, jest nowe i jeszcze niezbyt racjonalne. Księżyce w pełni mają na celu ujawnienie lub rozjaśnienie problemów, które już istnieją, ale które nie zostały jeszcze rozwiązane.


Horoskop Lifestyle Magia

NAJLEPSI mężowie wg znaku zodiaku. Jest na tej liście twój luby?

Magic Moments
Magic Moments
1 maja 2022
najlepsi mężowie
fot. Deagreez/iStock

Kiedy się spotykamy, co jakiś czas zauważamy wskazówki, które mówią nam, co przyniesie nasza przyszłość. Niektóre z tych wskazówek można znaleźć, po prostu patrząc na znak zodiaku partnera. Podczas gdy każdy ma potencjał, aby być dobrym partnerem, te pięć znaków zodiaku to najlepsi mężowie. To jest po prostu to, co przychodzi im naturalnie, a jeśli dogadasz się z mężczyzną, spod któregoś z tych znaków zodiaku, najprawdopodobniej będziesz miała szczęśliwy związek.

1. Rak

Raki są znakami wody, co oznacza, że napędzają je emocje. A ten szczególny znak wodny bezpośrednio dotyka miłości, rodziny i komfortu domu. Jeśli poślubisz Raka, będziesz miała u swojego boku opiekuńczego, wrażliwego i kochającego mężczyznę.

2. Waga

Waga jest znakiem partnerstwa. W małżeństwie Wagi są bardzo lojalne i fajnie jest być w ich pobliżu. Co więcej, są dyplomatyczne, więc kiedy dochodzi do walk, są bardziej skłonne zobaczyć twój punkt widzenia.

3. Skorpion

Skorpiony są niesamowitymi mężami, ponieważ są namiętne, lojalne, wspierające i opiekuńcze. Mogą być bardzo intensywne emocjonalnie, ale to cudowne. Jeśli zrobisz Skorpionowi krzywdę, długo będzie chował urazę.

4. Koziorożec

Koziorożce są bardzo praktycznymi i lojalnymi ludźmi. Rozwijają się w domu i mogą być bardzo opiekuńcze i kochające. Z tego właśnie powodu sprawdzają doskonale jako wspaniali mężowie i opiekunowie. Na początku możesz nie widzieć tych cech, ale kiedy już wyjdziesz za mąż, z pewnością znajdziesz w Koziorożcu bardzo wspierającego i uważnego męża.

5. Ryby

Mężczyźni Ryby są niezwykle romantycznymi i bardzo oddanymi partnerami. Jeśli jesteś typem kobiety, która kocha kwiaty i romantyczne randki przy kolacji, to Ryby są mężczyzną dla ciebie. Co więcej, mężczyzna Ryby jest wspaniałym ojcem i niezwykle kochającym mężem. Tak więc, jeśli lubisz być obsypywany miłością, Ryby sprawią, że będziesz najlepszym mężem.