Magia Związek

Pięć zodiakalnych par, które rozumieją się bez słów. Łączy je niezwykła więź

Magic Moments
Magic Moments
20 maja 2021
"Dotarło do mnie, że z własnej głupoty za chwilę zostanę sam. A przecież tak bardzo ją kocham". Miłości nie da się wysłać do korekty
Fot. iStock / AleksandarNakic
 

Znasz to uczucie, kiedy kogoś spotykasz i po pięciu minutach czujesz, jakbyście byli najlepszymi przyjaciółmi od zawsze? Błyskawicznie znajdujecie wspólny język, a tematy do rozmowy sypią się jak z rękawa. To się nazywa pokrewieństwo dusz. Są na świecie osoby, które idealnie do nas pasują i z którymi zawsze stworzymy zgrany duet. To świetni przyjaciele i partnerzy. Jak ich rozpoznać? Pomocny może okazać się znak zodiaku.

Panna i Koziorożec

Łączy je temperament i poglądy. Obydwoje są osobami raczej spokojnymi i pragmatycznymi, a w życiu kierują się  rozsądkiem. Cenią sobie stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Mają wysokie ambicje i nie boją się ciężkiej pracy. Cechuje je także przywiązanie do tradycji i zamiłowanie do porządku. Panna i Koziorożec od razu znajdą wspólny język. Te dwa znaki zodiaku są do siebie niezwykle podobne i zmierzają w życiu w tym samym kierunku. Będą dla siebie świetnymi towarzyszami i nieocenionym wsparciem.

Lew i Bliźnięta

Ta zodiakalna para to jedno z najlepszych połączeń, które idealnie się uzupełnia. Nigdy nie braknie im tematów do rozmowy. Będą się nawzajem inspirować i motywować do działania. Lew jest bardziej konkretny i skupiony na celu, natomiast Bliźnięta wyróżniają się otwartym umysłem i kreatywnością. Razem mają szansę odnieść prawdziwy sukces. Szczególnie, że obydwoje są odważni, chcą odkrywać nieznane i zdobywać kolejne szczyty na życiowej drodze.

Waga i Ryby

Osoby spod tych znaków są spokojne, wrażliwe i nieco wycofane. Mają w sobie ogromne pokłady empatii i skłonność do zbawiania świata. Lubią się opiekować innych, ale jednocześnie same potrzebują sporo troski i uwagi. Dlatego tak dobrze będą się ze sobą dogadywały. Obydwoje nie lubią kłótni i do problemów podchodzą ze spokojem. Potrafią wysłuchać i są skłonne iść na kompromis. Kiedy Waga i Ryby na siebie trafią, od razu między nimi iskrzy. Nie zawsze jest to miłość romantyczna. Często zostają przyjaciółmi, ale takimi na całe życie.

Bliźnięta i Strzelec

Łączy je temperament i podobne podejście do życia. Obydwoje lubią przygody, wyzwania i nie boją się zmian. Bliźnięta i Strzelec  świetnie będą się razem bawiły. To zgrany duet, który rozumie się bez słów. Razem nie grozi im nuda. Wręcz przeciwnie, są dla siebie idealnymi towarzyszami i nieocenionym wsparciem.

Wodnik i Byk

Wydawałoby się, że te dwa znaki zodiaku nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Wodnik to myśliciel i otwarty umysł, natomiast Byk jest osobą zasadniczą, praktyczną i dość wygodną. O dziwo, razem bardzo dobrze się dogadują. Taka różnica charakterów pozwala im uczyć się od siebie nawzajem i inspirować do zmian.

 

 

 


Magia Związek

Znak zodiaku, od którego powinnaś się trzymać z daleka. Tylko jeden

Magic Moments
Magic Moments
25 maja 2021
Photo by Sai Maddali on Unsplash
 

 

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Ryby. Jesteś zbyt praktyczna i trochę zbyt narwana dla zbyt wrażliwych i emocjonalnych Ryb. Potrzeba dużo pracy i wysiłku, aby ten związek zadziałał, a Ty jesteś trochę niecierpliwa i zbyt zajęta, aby być w związku, który wymaga od Ciebie więcej.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Bliźnięta. Bliźnięta są dla Ciebie zbyt głośne i wszędzie ich pełno. Ty natomiast pragniesz konsekwencji, stabilności i rutyny, a Bliźniąt zawsze będzie dla Ciebie „za dużo”.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Panna. Podobnie jak Byk, Panny są praktyczne i uwielbiają swoją rutynę i czas dla siebie, są też powściągliwe w myślach i uczuciach, a Ty zawsze mówisz, co myślisz i wyrażasz swoje uczucia, dlatego Panna zawsze będzie Ci się wydawać zbyt cicha i trochę… nudna.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Koziorożec. Koziorożce są indywidualistami i zajmuje im trochę czasu, zanim się przywiążą lub komuś zaufają, podczas gdy Ty jesteś najbardziej troskliwym, dającym i kochającym znakiem zodiaku i potrzebujesz intensywnych i silnych emocji, żeby mieć co odwzajemniać.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Waga. Jesteś zbyt hałaśliwa i wymagająca dla zrównoważonej i dyplomatycznej Wagi. Potrzebujesz bardziej namiętnego/ognistego znaku, takiego jak ty.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Strzelec. Mówiąc najprościej, lubisz przebywać w jednym miejscu, a Strzelec uwielbia wędrować po świecie. Ledwo znajdziecie czas, aby się zobaczyć, ponieważ prawdopodobnie pracujesz, a Strzelec prawdopodobnie planuje kolejną podróż.

Waga (23 września – 22 października)

Rak. Kochasz wszystko w idealnych dawkach i wszystko lubisz z umiarem, dlatego intensywność Raka może powodować u Ciebie dyskomfort. Zawsze będziesz czuła, że nie robisz wystarczająco dużo i przez cały czas będziesz czuła się winna.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Lew. Macie ze sobą wiele wspólnego, ale jeszcze bardziej się nie zgadzacie. Jesteście pewni siebie, czarujący i charyzmatyczni oraz kochacie uwagę, która może stać się w związku niezdrową konkurencją, ponieważ jedno z was zawsze będzie próbowało przyćmić drugie.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Byk. Byk tak naprawdę nie będzie wspierał ani nie polubił twojego koczowniczego stylu życia. Byki są perfekcjonistami i lubią planować przyszłość, a Ty lubisz żyć z dnia na dzień. Byk będzie Ci mówił, jak masz żyć, a Ty będziesz z tego powodu nieszczęśliwa, ponieważ już go kochasz i nie chcesz tego zmieniać.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Baran. Poza pracą nie będzie tu wiele zgody. Zawsze będzie brakować komunikacji między wami dwojgiem. Oboje lubicie robić rzeczy po swojemu, dlatego zajmie to wieczność, zanim w końcu się na siebie otworzycie.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Skorpion. Twoja buntownicza natura i niefiltrowana osobowość mogą źle wpłynąć na Skorpiona. Skorpiony nie wybaczają łatwo i dbają o to, jak są postrzegane na zewnątrz, podczas gdy Ty jesteś bardziej wolnym duchem i akceptujesz swoją dziwność. Nie jest dla Ciebie problemem wygłupianie się, a Skorpionowi zależy na reputacji.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Wodnik. Nie będziesz w stanie nadążyć za ciągle zmieniającymi się myślami i emocjami Wodnika, jesteś dość emocjonalny i lubisz mieć obok siebie kogoś, kto zwraca szczególną uwagę na to, jak się czujesz i rozmawia z tobą o tym. Wodnik może czasami zagubić się we własnej głowie i może nie być w stanie dobrze odczytać twoich emocji, ponieważ wciąż próbuje odczytać swoje własne…


Magia Związek

5 par znaków zodiaku stworzonych dla siebie

Magic Moments
Magic Moments
18 maja 2021
Photo by John Schnobrich on Unsplash

Niektóre znaki zodiaku pasują do siebie jak ulał i doskonale się uzupełniają. Dogadują się, jak nikt inny. Oto 5 takich par, które są dla siebie stworzone.

Chcesz, czy nie, astrologia odgrywa ważną rolę w twoim życiu miłosnym i naprawdę ma znaczenie w kwestii dopasowania dla ciebie.

Baran i Lew

Zarówno Baran, jak i Lew mają podobne cechy – są energiczni, entuzjastyczni i pełni życiowych pasji. Mają tę samą radość życia i potrafią zamienić każdą sytuację w imprezę.

Byk i Waga

Oboje przywiązują jednakową wagę do lojalności i stabilności oraz mają ten sam zestaw wartości. Byki są opiekuńcze, podczas gdy Wagi chcą, aby ktoś się nimi zajął.

Rak i Ryby

Wydobywają z siebie to, co najlepsze, inspirując i wspierając się bezwarunkowo. Mają podobny temperament, są lojalni i wrażliwi, dlatego doskonale się rozumieją i jest między nimi niesamowita chemia.

Panna i Koziorożec

Mają takie samo zdyscyplinowane podejście do życia i stawiają rodzinę ponad wszystko. Oboje są pracoholikami, ale wiedzą, jak znaleźć właściwą równowagę.

Strzelec i Wodnik

Podczas gdy Strzelce są szalone, Wodniki są… jeszcze bardziej szalone. Oboje są maniakami przygód i wiedzą, jak cieszyć się życiem i żyć na swoich warunkach. Oboje lekceważą konwencje i monotonne, nudne życie.