Go to content

Pięć zodiakalnych par, które rozumieją się bez słów. Łączy je niezwykła więź

"Dotarło do mnie, że z własnej głupoty za chwilę zostanę sam. A przecież tak bardzo ją kocham". Miłości nie da się wysłać do korekty
Fot. iStock / AleksandarNakic

Znasz to uczucie, kiedy kogoś spotykasz i po pięciu minutach czujesz, jakbyście byli najlepszymi przyjaciółmi od zawsze? Błyskawicznie znajdujecie wspólny język, a tematy do rozmowy sypią się jak z rękawa. To się nazywa pokrewieństwo dusz. Są na świecie osoby, które idealnie do nas pasują i z którymi zawsze stworzymy zgrany duet. To świetni przyjaciele i partnerzy. Jak ich rozpoznać? Pomocny może okazać się znak zodiaku.

Panna i Koziorożec

Łączy je temperament i poglądy. Obydwoje są osobami raczej spokojnymi i pragmatycznymi, a w życiu kierują się  rozsądkiem. Cenią sobie stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Mają wysokie ambicje i nie boją się ciężkiej pracy. Cechuje je także przywiązanie do tradycji i zamiłowanie do porządku. Panna i Koziorożec od razu znajdą wspólny język. Te dwa znaki zodiaku są do siebie niezwykle podobne i zmierzają w życiu w tym samym kierunku. Będą dla siebie świetnymi towarzyszami i nieocenionym wsparciem.

Lew i Bliźnięta

Ta zodiakalna para to jedno z najlepszych połączeń, które idealnie się uzupełnia. Nigdy nie braknie im tematów do rozmowy. Będą się nawzajem inspirować i motywować do działania. Lew jest bardziej konkretny i skupiony na celu, natomiast Bliźnięta wyróżniają się otwartym umysłem i kreatywnością. Razem mają szansę odnieść prawdziwy sukces. Szczególnie, że obydwoje są odważni, chcą odkrywać nieznane i zdobywać kolejne szczyty na życiowej drodze.

Waga i Ryby

Osoby spod tych znaków są spokojne, wrażliwe i nieco wycofane. Mają w sobie ogromne pokłady empatii i skłonność do zbawiania świata. Lubią się opiekować innych, ale jednocześnie same potrzebują sporo troski i uwagi. Dlatego tak dobrze będą się ze sobą dogadywały. Obydwoje nie lubią kłótni i do problemów podchodzą ze spokojem. Potrafią wysłuchać i są skłonne iść na kompromis. Kiedy Waga i Ryby na siebie trafią, od razu między nimi iskrzy. Nie zawsze jest to miłość romantyczna. Często zostają przyjaciółmi, ale takimi na całe życie.

Bliźnięta i Strzelec

Łączy je temperament i podobne podejście do życia. Obydwoje lubią przygody, wyzwania i nie boją się zmian. Bliźnięta i Strzelec  świetnie będą się razem bawiły. To zgrany duet, który rozumie się bez słów. Razem nie grozi im nuda. Wręcz przeciwnie, są dla siebie idealnymi towarzyszami i nieocenionym wsparciem.

Wodnik i Byk

Wydawałoby się, że te dwa znaki zodiaku nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Wodnik to myśliciel i otwarty umysł, natomiast Byk jest osobą zasadniczą, praktyczną i dość wygodną. O dziwo, razem bardzo dobrze się dogadują. Taka różnica charakterów pozwala im uczyć się od siebie nawzajem i inspirować do zmian.