Go to content

Co mówi o tobie kształt twojego nosa? Sprawdź!

Istnieje wiele różnych sposobów zrozumienia cech danej osoby. Od sposobu chodzenia, po kształt paznokci -można wiele zrozumieć, patrząc na te drobne szczegóły. Dziś dajemy ci prosty trik, dzięki któremu będziesz mogła poznać kilka cech osobowości swojej lub czyjejś. Okazuje się, że rozmiar, kształt i budowa nosa mogą wiele zdradzać na temat osobowości. Zastanawiasz się jak to możliwe? Spójrz na obrazek, znajdź odpowiedni nos i sprawdź, czy twój (czyjś) charakter zgadza się z opisem. Dobrej zabawy!

Jeśli twój nos przypomina „A”

Ten kształt jest również znany jako „podkręcony nos”. Jeśli twój nos ma taki kształt – jest długi, zakrzywiony i skierowany do góry, jesteś osobą optymistyczną, pozytywną i pełną pasji. Masz tendencję do nawiązywania bliskich i silnych więzi z rodziną i przyjaciółmi.

Jeśli twój nos przypomina „B”

Ten kształt nosa jest również znany jako „grecki nos”. Jeśli twój nos jest długi i prosty, jesteś pracowitą, logiczną i poważną osobą. Masz tendencję do ukrywania swoich emocji przed innymi.

Jeśli twój nos przypomina „C”

Ten kształt nosa jest również znany jako „zadarty nos”. Jeśli twój nos jest w takim kształcie, jesteś bystry i sprytny. Nie tylko reagujesz szybko, ale także bywasz agresywny.

Jeśli twój nos przypomina „D”

Ten kształt nosa jest również znany jako „rzymski nos”. Jeśli twój nos ma taki kształt, który określa kształt w połowie grzbietu z niewielkim guzkiem, mówi się, że masz silną osobowość! Jesteś wspierający. Jako jednostka jesteś silny i wpływowy.

Jeśli twój nos przypomina „E”

Ten kształt nosa jest również znany jako „nubijski nos”. Jeśli twój nos jest w takim kształcie, co oznacza, że ​​jest krótki i szerszy na szerokość, mówi się, że jesteś kreatywny i pełen pasji, z uroczą osobowością.

Jeśli twój nos przypomina „F”

Ten kształt nosa jest również znany jako „Orli nos”. Jeśli twój nos ​​jest spiczasty i prosty oraz ma kąt 90 stopni, to mówi się, że jesteś osobą zorientowaną na biznes, dominującą i ogólnie atrakcyjną.

Jeśli twój nos przypomina „G”

Ten kształt nosa jest również znany jako „nos jastrzębia”. Jeśli twój nos jest długi, zakrzywiony na czubku i skierowany w dół, nie obchodzi cię, co myślą o tobie inni ludzie. Jako osoba jesteś również buntownikiem i ciężko pracujesz.

Jeśli twój nos przypomina „H”

Ten kształt nosa jest również znany jako „niebiański nos”. Jest to rzadki typ nosa, ale osoby, które go posiadają są z jednej strony bardzo atrakcyjne i często przez całe życie mają trudności z osiągnięciem duchowej i fizycznej dojrzałości.