Go to content

Zrób pierwszy krok, by pozbyć się wady wzroku – tylko dla naszych czytelniczek mamy zaproszenia na bezpłatne konsultacje okulistyczne

Fot. iStock

Czy wiedziałeś, że jest wiele metod korekcji wady wzroku? A czy zastanawiałeś się kiedyś, „co by było, gdybym nie musiała nosić okularów? Nie zastanawiaj się, szkoda czasu, po prostu to sprawdź!

O korekcji wad wzroku nie wiemy zbyt wiele, zazwyczaj zaczynamy się nią interesować, kiedy na naszej drodze pojawi się ktoś, kto na taki zabieg się zdecydował. Opowie nam o nim i zaciekawi. A szkoda, bo współczesne metody korekcji wad wzroku, dostępne w dobrych klinikach optycznych, to znacznie więcej, niż tzw. „laser”. W zależności od rodzaju wady, do wyboru jest kilka różnych zabiegów.

Korekcja wad wzroku to najbezpieczniejsza, wysoce precyzyjna metoda chirurgiczna, polecana osobom z krótkowzrocznością, nadwzrocznością lub astygmatyzmem. Możecie pozbyć się wady wzroku i okularów w ciągu kilkunastu minut. Jeden z najmniej inwazyjnych obecnie zabiegów – mikrosoczewkowa korekcja Lentivu usuwa wadę w jednym oku w około 24 sekund. Już następnego dnia po zabiegu powrócić do zwyczajnych aktywności, takich jak praca przed komputerem, codzienny trening, czy spotkanie z przyjaciółmi. Metoda Lentivu nie wymaga długiej i uciążliwej rekonwalescencji.

Dobrze wiedzieć więcej – i widzieć więcej!

Specjalnie dla naszych czytelników kliniki okulistyczne Optegra w całej Polsce przygotowały darmowe konsultacje. Tutaj możesz się zapisać.

Każdy nasz czytelnik może umówić się na bezpłatną konsultację w klinice Optegra w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu czy w Szczecienie. Dobrze jest zrobić ten pierwszy krok, by żyło się lepiej!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Wejdź na www.zobacz-wiecej.pl