Go to content

Misjonarska czy na pieska? Sprawdź, co mówi o tobie twoja ulubiona pozycja [18+]

FOT. Aaltazar/iStock

Jaka jesteś w łóżku? Masz tendencje do bezpiecznej gry, a może jesteś bardziej typem dzikuski? Jeśli nie masz na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, pomyśl teraz, jaka pozycja daje ci najwięcej przyjemności i sprawdź, co to o tobie mówi.

Dobrej zabawy!

Na pieska

Poza nazwą, w tej pozycji jest zdecydowanie coś zwierzęcego. Niezależnie od tego, czy to ty naciskasz na niego, czy to on cię łapie i jest stroną dominującą, jest to pozycja dla kogoś, kto lubi szaleć. Lubisz być uległa i pozwalasz, aby twój facet zachwycał się twoim seksualnym wyzwoleniem i pasją, z jaką mu się oddajesz. Jesteś trochę niegrzeczną dziewczynką, która lubi perwersyjny seks.

Misjonarska

fot. megamix/iStock

Kobieta, która lubi tę pozycję, nie lubi eksperymentować i zazwyczaj nie pozwala sobie na zdjęcie nogi z hamulca nawet w łóżku z ukochanym mężczyzną. Pragnie kontaktu wzrokowego i pragnie poczuć więź ze swoim partnerem. Jest to również pozycja, którą preferują zapracowane, aktywne kobiety, które są zmęczone.

Pozycja misjonarska jest najczęstszą pozycją stosowaną przez pary w długoletnich związkach. Niektórzy uważają to za nudne, ale tak naprawdę chodzi o emocjonalną intymność. Pozycja misjonarska mówi, że masz zmysłową więź ze swoim partnerem i myślisz o jego przyjemności, nawet bardziej niż o swojej.

Na jeźdźca

fot. SaulHerrera/iStock

Według certyfikowanej edukatorki seksualnej, to idealna pozycja dla kogoś, kto lubi rządzić, lubi mieć kontrolę nad akcją. Ta pozycja pozwala ci decydować o tempie i głębokości penetracji. Lubisz mieć pewność, że wszystko jest na właściwym i we właściwym miejscu. Jesteś kobietą, która dokładnie wie, czego chce, i zwykle stawiasz na swoim. Jesteś niezwykle pewna siebie i komfortowo czujesz się w swoim ciele.

Na łyżeczki

Lovers having a good time.

To ulubiona pozycja prawdziwej romantyczki. Masz pełne zaufanie do swojego kochanka i jesteś gotowa oddać mu swoje serce. To relaksująca pozycja, która pozwala kochać się przez długi, długi czas. Lubisz to, że seks w tej pozycji jest powolny, zmysłowy i romantyczny, przynajmniej do czasu, aż nie poniosą was emocje… 😉

Odwrócona kowbojka

Kochasz odwróconą kowbojkę? Najprawdopodobniej jesteś niezłą lisicą w sypialni. Jesteś dzika, otwarta i nie boisz się przejąć kontroli w sypialni. Nie masz nic przeciwko byciu odpowiedzialną za własny orgazm, jednocześnie dając swojemu mężczyźnie przyjemność. To także świetna pozycja dla kobiety, która lubi się popisywać. Facet ma świetny widok na twój tyłek. I oboje możecie oglądać się w dobrze ustawionym lustrze. Niezależnie od twoich emocji, jeśli lubisz robić show, odwrócona kowbojka jest dla ciebie.

https://www.sheknows.com/