Go to content

Akcja „Bądź dobra dla… siebie. Kto dołącza? Tydzień pierwszy, dzień #4

Fot. Pixabay/ wilkernet / CC0 Public Domain

I jak? Listopad jest ciut piękniejszy? Dla nas z pewnością, bo pięknie się czyta o tym, co robicie dla siebie. O sukienkach założonych czy kupionych, o kursach tańcach, o spacerach, z przyjemnością czytanej książce czy wypitej herbacie.

To zachęca do działania także nas. Daje motywację i wsparcie innym kobietom. Moja koleżanka jakiś czas temu powiedziała: „Jestem w takim dołku, że już nie wiem, jak z niego wyjść, co dla siebie zrobić”. Rozumiem ten stan. Dlatego dla każdej z nas tak ważne jest, by nie zapominać o sobie.

A co dziś zrobisz dla akcji #Bądź dobra dla siebie?

Proponujemy banalną rzecz. Piątek. Więc wiele rzeczy, które musiałybyśmy zrobić wieczorem, można przełożyć na sobotni poranek. Więc dziś zrób sobie domowe SPA. Może długo odkładany masaż. Albo kąpiel przy świecach. Z olejkami. Maseczka na twarz. Zadbana skóra. Jeśli nie macie wanny, nic nie szkodzi. Przecież domowe SPA nie musi wiązać się z długim wylegiwaniem się w wodzie. Za to z pewnością można jest sobie zafundować cudownie pachnącym peelingiem. Dbałością o każdy centymetr swojej skóry.

Przeczytałam w jednym z komentarzy, że dawanie sobie przyjemności jest jak nałóg. Chcemy was od tego uzależnić.

#Bądźdlasiebiedobra – napisz, co dla siebie dzisiaj zrobiłaś, a my najlepsze komentarze będziemy nagradzać. Taka dodatkowa motywacja.

Życzymy wam dziś przyjemnego wieczoru 🙂


 

Akcja „Bądź dobra dla… siebie”

Dołącz do nas i codziennie zrób coś dobrego dla siebie! To może być drobiazg albo marzenie życia. Godzinna w domowej wannie, 5 minut na wypicie kawy bez pośpiechu, czy zapisanie się na siłownię, a może kupno książki dla siebie na wieczór? To zależy tylko od ciebie.

ZASADY:

  1. Redakcja Oh!me codziennie opublikuje wpis pod hasłem akcji „Bądź dobra dla… siebie”.
  2. Aby wziąć udział w akcji, należy w komentarzu do wpisu opublikowanego na stronie ohme.pl dodać odpowiedź na zadanie konkursowe: „Co dobrego dziś dla siebie zrobiłaś?”
  3. Wśród osób, które będą regularnie zamieszczały komentarze z odpowiedziami, wybierzemy odpowiedzi, które najbardziej się spodobają się Jury i nagrodzimy je!
  4. Akcja będzie odbywała się w cyklach tygodniowych (Pierwszy tydzień: 10-16.11.2015). Po każdym zakończonym tygodniu, Jury wybierze Laureatki.
  5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
  6. Nagrody – tydzień pierwszy:
    2 x voucher pielęgnacyjny do kliniki Profemed
    4 x zestaw kosmetyków ufundowany przez debiutującą na polskim rynku, markę francuskich kosmetyków VALCENA

Każdego dnia należy umieszczać komentarze pod aktualnym wpisem – nie przegap naszej zabawy i śledź nas na Facebooku. Zacznij już dzisiaj i napisz w komentarzu do tego tekstu – co dobrego zrobiłaś dziś dla siebie.

Tydzień pierwszy – zobacz wszystkie zadania