Go to content

8 niezwykłych cech ludzi, urodzonych w marcu

fot. evgenyatamanenko/iStock

Nie znajdziesz bardziej skomplikowanej mieszanki cech, niż ta, którą zaobserwować można u osób urodzonych w marcu. Są pełne życia i super aktywne. Nie zachodź im za skórę, bo będziesz tego żałować. Budują wokół siebie własny świat. Co jeszcze?

1. Urodzeni w marcu mają wyjątkowa intuicję

Nie tak łatwo zamydlić im oczy. Osoby urodzone w marcu maja wyjątkowo silną i niezawodną intuicję.

Potrafią bezbłędnie wyczuć manipulację i toksycznych ludzi na kilometr. Inwestują w prawdziwe przyjaźnie. Jeśli urodziłeś się w marcu – możesz ufać swojej intuicji!

2. Urodzeni w marcu są bardzo empatyczni

To niezwykła cecha, która bardzo ułatwia życie. Empatia, współczucie i wielkoduszność – pomagają marcowym dzieciom robić sporo dobrego.

Pamiętajcie, że dobro wraca. A urodzeni w  marcu wiedzą o tym bardzo dobrze – doświadczają tego na własnej skórze.

Chęć niesienia pomocy i ich bezinteresowność sprawiają, że są odbierani jako ciepłe osoby i szybko zaskarbiają sobie sympatię innych.

3. Urodzeni w marcu mają artystyczną duszę

Choć każdy z nas ma jakiś talent, marcowe dzieci są stworzone do życia artysty. Kochają muzykę i sztukę. Wiele znanych i utalentowanych osób urodziło się właśnie w marcu –  Michał Anioł, Vincent van Gogh, czy Elton John.

4. Urodzeni w marcu widzą więcej

Marcowe dzieci to prawdziwi, życiowi filozofowie. Myślą więcej o życiu i nie boją się rozważać najtrudniejszych dylematów. Zanim coś zrobią, wybiegną myślami daleko w przyszłość. Ta cecha w połączeniu z empatią sprawia, że potrafią unikać złych decyzji.

Oczywiście czasem te cechy nieco im ciążą – urodzeni w marcu mogą mieć problemy z odmawianiem i zdrowym egoizmem.

5. Urodzeni w marcu są optymistami

I bynajmniej nie chodzi o głupkowatą radość, czy brak znajomości konsekwencji. To prawdziwi entuzjaści życia. A wszystko dzięki umiejętności bycia wdzięcznym i wewnętrznej dojrzałości.

Doceniają swoją życie, i co by się nie działo, pozostają pogodni.

6. Urodzeni w marcu są elastyczni

Potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji. jeśli mogą zaspokoić swojej podstawowe potrzeby – reszta nie jest ważna. Dlatego właśnie potrafią się cieszyć życiem, gdy inni kręcą nosem lub płaczą nad rozlanym mlekiem.

7. Urodzeni w marcu celebrują spokój

To mistrzowie równowagi. Potrafią żyć szybko, robić milion pozytywnych rzeczy, jednocześnie pamiętając o naładowaniu baterii. Kochają wypady do swoich samotni i ciszę. Spokój od czasu do czasu – to dla nich najlepszy urlop pod słońcem.

8. Urodzeni w marcu są bardzo oddani

Dla swoich bliskich: rodziny, przyjaciół i miłości – są w stanie wiele poświęcić. Ich relacje opierają się na lojalności i oddaniu. Ważne osoby w swoim życiu darzą bezwarunkowym wsparciem.