Lifestyle Magia

12 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w styczniu

Magic Moments
Magic Moments
1 stycznia 2022
fot. Jasmina007/iStock
 

Wiadomo, że istnieją pewne cechy osobowości związane z naszym miesiącem urodzenia. Dzisiaj porozmawiamy o cechach, które sprawiają, że urodzony w styczniu jest wyjątkowy i inny od innych ludzi.

Oprócz niżej wymienionych cech osobowości musisz wiedzieć, że ci ludzie nie zdradzą Ci swojej najgłębszej tajemnicy i tego, co dzieje się w ich głowach. Czasami wolą prywatność, ale są słodkimi duszami, które pomogą ci bez względu na wszystko. Tak więc, jeśli masz przyjaciela, którego urodziny są w styczniu, jesteś szczęściarą. 

1. Mają serce na dłoni

Nie lubią nikogo krzywdzić. Wolą pomagać i zachęcać do pracy i spełniania marzeń. Początkowo urodzeni w styczniu mogą wydawać się uparci i niegrzeczni, ale to nieprawda. W rzeczywistości są to autentyczne i przyzwoite dusze, gotowe w razie potrzeby podać pomocną dłoń.

2. Zachowują spokój w kryzysie

Kiedy dzieje się coś złego, ludzie na ogół czują się zestresowani i niespokojni, ale nie w przypadku osób urodzonych w styczniu. Przekonasz się, że ci ludzie są spokojni i optymistyczni nawet w najciemniejsze dni.

 

3. Mają dobre poczucie humoru

Nigdy nie będziesz się przy nich nudzić. Poprawią nastrój otaczających ich ludzi. Potrafią też być sarkastyczni.

4. Biorą na siebie odpowiedzialność

Jeśli znasz kogoś urodzonego w styczniu, zgodzisz się, że jest on dość niezależny i odważny. Osoby urodzone w styczniu prawie nikomu nie będą przeszkadzać i same poniosą każdy ciężar. Wolą rozwiązywać problemy samodzielnie, bez względu na to, jak trudna jest sytuacja. Powodem tego może być fakt, że ludzie urodzeni w styczniu myślą, że tylko oni potrafią najlepiej wykonać dane zadanie. Nie potrafią szukać pomocy.

5. Są zmotywowani

Ponieważ ci ludzie są dość optymistyczni, szybko przekonasz się, że są bardzo zmotywowani i entuzjastyczni. Mają silną mentalną i emocjonalną siłę, która pomaga im jak najlepiej wykorzystać to, co robią. To sprawia, że ​​ich osobowość jest dość charyzmatyczna i wpływowa. Znajdziesz w nich inspirację i dawkę motywacji, gdy poczujesz się przygnębiona.

Miłość, zdrada, rozstanie? Horoskop miłosny i partnerski na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku!

6. Mają zdolności przywódcze

Ludzie urodzeni w styczniu zawsze są gotowi do przewodzenia swojej grupie, niezależnie od sytuacji. Nie byłoby błędem stwierdzenie, że przywództwo jest jedną z najważniejszych cech ich osobowości. Urodzili się liderami i rozumieją znaczenie pracy zespołowej. Możesz przypisać im jakąkolwiek odpowiedzialność, usiąść wygodnie i patrzeć, jak doskonale wykonują swoje obowiązki.

7. Nie starzeją się

Ludzie urodzeni w styczniu stają się z wiekiem coraz młodsi. 

8. Mają problemy z wyrażaniem uczuć

Chociaż ludzie urodzeni w styczniu są namiętnymi kochankami, nie potrafią wyrazić swojej miłości. Powodem tego jest to, że potrzebują trochę czasu, aby otworzyć się na swojego partnera. Co więcej, nie podoba im się idea publicznego okazywania uczuć.

9. Łatwo przystosowują się do każdej sytuacji

Jeśli znasz dziecko urodzone w styczniu, zgodzisz się, że bez problemu odnajduje się w najbardziej nawet zaskakujących sytuacjach.

10. Są spontaniczni

Ludzie urodzeni w styczniu są spontaniczni i nieprzewidywalni. Nieszablonowe pomysły? Tak, to ich domena. Ich spontaniczne akty i żarty nie tylko Cię zadziwią, ale także sprawią, że będziesz cieszyć się spędzanym z nimi czasem. To czasami pomaga im radzić sobie z nudą. W rzeczywistości są szybcy i nie tracą czasu na zastanawianie się.

11. Nie tracą czasu na złych ludzi

Ludzie podli i nieempatyczni nie mają czego szukać w towarzystwie urodzonych w styczniu. Ci będą szanować tych, którzy są życzliwi i myślą o dobru innych.

12. Są zwierzętami imprezowymi

Nie ma znaczenia, czy mieli zły dzień, czy są chorzy, jeśli chodzi o imprezę, nic nie stanie im na przeszkodzie. Urodzeni w styczniu najbardziej lubią się bawić. Uwielbiają tańczyć i bawić się do rana. Jeśli szukasz kogoś, kto może dodać zabawy i radości twojemu przyjęciu, zaproś przyjaciela urodzonego w styczniu.

Horoskop na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku. Ten rok będzie zupełnie inny niż dwa poprzednie!


Lifestyle Magia

6 znaków zodiaku, które torturują otoczenie swoim niezdecydowaniem. Należysz do nich?

Magic Moments
Magic Moments
3 stycznia 2022
Fot. iStock/Koldunov
Następny

Osoby, które są zdecydowane i dobrze wiedzą,  o co im w życiu chodzi, mają łatwiej. Najczęściej potrafią w jasny sposób wyrazić swoje potrzeby i oczekiwania, bez problemów porozumiewają się z osobami z rodziny i otoczenia. 

Często są również ludźmi sukcesu, ponieważ uparcie idą wybraną przez siebie ścieżką awansu zawodowego. Takie zdecydowanie rzeczywiście ułatwia wiele spraw. Na drugim biegunie są ci, którym ogromny kłopot sprawia podjęcie ostatecznej i wiążącej decyzji. Tendencja do zmiany decyzji czy postanowień potrafi nieźle namieszać. W dodatku rozchwianie emocjonalne, które  reprezentują, nie wpływa najlepiej na otoczenie niedecydowanych. Wiele oczywiście zależy od konkretnego charakteru, a jeśli mowa o tym, warto przyjrzeć się temu, jaki wpływ na brak pewności i zmienność wpływa urodzenie pod konkretnym znakiem zodiaku.

Poznaj 6 znaków zodiaku, które torturują otoczenie swoim niezdecydowaniem:

źródło: themindsjournal.com 

Lifestyle Magia

Miłość, zdrada, rozstanie? Horoskop miłosny i partnerski na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku!

Magic Moments
Magic Moments
29 grudnia 2021
fot. saiyood/iStock
Następny

Witamy w 2022 roku, gwiezdne dzieci! Wiele przeszliśmy w 2021, prawda? Pandemia spowodowała bezprecedensowy stres i zmianę w całym naszym życiu. Chociaż były ciężkie czasy, ostatnie lata przyniosły również wzrost świadomości społecznej. Saturn, który rządzi dyscypliną, autorytetem i strukturami rządowymi, w tym roku znajdować się będzie w niezależnym Wodniku. Ten wpływ motywuje nas do identyfikowania naszych wartości, autentycznego życia i robienia wszystkiego, co w naszej mocy, aby dokonać zmian na wielką skalę. Innymi słowy, w 2022 r. jesteśmy zmotywowani, aby być najlepszą wersją siebie i nadal ciężko pracować, aby wpłynąć na zmianę świata.

Na początku roku Wenus nadal znajdować się będzie w retrogradacji, ale wyjdzie na prostą już w sobotę 29 stycznia. Wenus rządzi miłością, pięknem i obfitością. Chociaż jest w retrogradacji, nawigacja w związkach może być trudniejsza. W rezultacie czujemy się bardziej słoni niż słodcy. Ponieważ Wenus kojarzy się z pieniędzmi, jest to również irytujący czas na zbieranie faktur czy znalezienie nowej pracy. Odradza się również chęć wprowadzania znaczących zmian w wyglądzie (postanowienia noworoczne się kłaniają).

Nie zapominaj, że to świetny czas dla powracających starych miłości, ale nie daj się wciągnąć w żadne toksyczne sytuacje!

Rok 2022 przyniesie wiele wyzwań i niespodzianek, ale także prób, które przetestują nasze granice. Będzie to nieprzewidywalny rok, który będzie miał silny, emocjonalny wpływ na prawie wszystkie znaki zodiaku. To rok ponownego odkrycia wewnętrznych sił. Rok, w którym uwierzymy w dobroć i miłość. Szczęśliwe miesiące, w których miłość będzie obecna w naszym życiu to luty, marzec, maj, lipiec, sierpień i październik.


Horoskop partnerski i miłosny – prognozy na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Barana

Jesteś pierwszym znakiem zodiaku i uwielbiasz wszystko robić po swojemu. Niestety na początku roku, gdy Wenus jest w retrogradacji, doświadczasz frustracji finansowych. Chcesz awansować, żyć na lepszej stopie, znaczyć więcej, ale czujesz, że utknęłaś. Na szczęście, kiedy Wenus, planeta obfitości, wejdzie na twój znak w maju, będziesz gotowa, by rozbić bank. Ponadto szczęśliwa planeta Jowisz wchodzi w twój znak, Baranie, przynosząc błogosławieństwo twojemu życiu miłosnemu i karierze.

fot. art-skvortsova/iStock

 

Według horoskopu miłosnego 2022, nadchodzący rok przyniesie Ci radość i szczęście. Od początku stycznia do marca możesz spodziewać się spokoju i harmonii w swoim związku. Znajdziesz czas dla swoich bliskich i będziesz miała okazję pogłębić więź emocjonalną.

Zaleca się, abyś skupiła się na spędzaniu czasu ze swoim partnerem, nawet jeśli jesteś już od dłuższego czasu w związku małżeńskim; nie zaszkodzi zaplanować kameralną kolację przy świecach lub wycieczkę do romantycznego hotelu tylko we dwoje.

W kwietniu, po tranzycie Jowisza, samotne Barany powinny spodziewać się spotkania ze swoim przyszłym małżonkiem. Oczekuj romantycznych gestów ze strony partnera. Jednak między kwietniem a czerwcem zostaną podjęte ważne decyzje związane z relacjami.

Bądź ostrożna w miesiącach od lipca do października! Pary małżeńskie będą cieszyć się błogim czasem, ale są szanse, że mogą walczyć w drobnych sprawach. Jeśli jesteś sama bądź w nieformalnym związku, w drugiej połowie roku od października do grudnia masz duże szanse na małżeństwo.

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Byka

Jasne, kochany Byku, twoja rządząca planeta Wenus jest w retrogradacji, gdy zaczyna się 2022, ale nie pozwól, by cię to zdołowało. Szczerze mówiąc, najlepiej byłoby skupić się na zaćmieniach, które występują na osi Byk/Skorpion przez cały rok. To będą czasy znaczących zmian, ale to wszystko popycha cię w kierunku twojego przeznaczenia. Kiedy niezależna planeta Uran łączy się z Węzłem Północnym w twoim znaku, Byku, otrzymujesz potężny impuls ze strony wszechświata, aby przekształcić się w bardziej rozwiniętą wersję siebie.

 

fot. art-skvortsova/iStock

Według prognoz miłosnych na 2022 r. opartych na astrologii wedyjskiej, nadchodzący rok okaże się dla ciebie korzystny pod względem miłości. Początkowe miesiące od stycznia do marca mogą nie być zbyt wspaniałe i możesz czuć się trochę zestresowana w związku. Dlatego zaleca się zachowanie odpowiedniego zaufania i zrozumienia w relacji.

W maju i czerwcu, kiedy nastąpi główny tranzyt Jowisza i Saturna, Byki, które obecnie są singlami, będą w tym czasie w romantycznym związku. Plany małżeńskie mogą zostać sfinalizowane właśnie w tym roku.

Osoby, które chcą wziąć ślub po raz drugi lub trzeci, będą miały wielu wielbicieli w 2022 roku. W twoim życiu pojawią się wysoko wykształceni, sławni i bogaci ludzie. Dostaniesz to, czego chcesz, będąc cierpliwym i analitycznym. Musisz także upewnić się, że nie spotykasz się z kimś, kto nie jest dla ciebie przeznaczony.

Między lipcem a sierpniem możesz napotkać pewną złożoność. Dlatego zaleca się ostrożność w przyjaźniach i związkach. Nie myl swojej znajomości z przyjaciółmi.Istnieją szanse na romanse poza małżeństwem. Może też dojść do niepotrzebnych walk i kłótni w drobnych sprawach.

Jednak ze względu na pozytywny aspekt Jowisza w domu miłości i romansu wszystko będzie pod kontrolą, ale nadal zaleca się zachowanie ostrożności. Listopad i grudzień przyniosą radość i szczęście w twoim życiu miłosnym.

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Bliźniąt

Twoja planeta, Merkury, przechodzi w tym roku cztery ze swoich niesławnych retrogradacji, Bliźniaku. Nadal wzbudzasz pożądanie, ale też jednocześnie ciągle jesteś na cenzurowanym. Kiedy asteroida Ceres, która kojarzy się z małżeństwem, pysznym jedzeniem i domem, wkracza na twój znak, czujesz się bardziej zainteresowany domem i życiem rodzinnym niż imprezowaniem. Lato powinno być dla ciebie szczególnie romantyczne, ponieważ ukochana planeta Wenus tańczy pod twoim znakiem.

 

fot. art-skvortsova/iStock

Zgodnie z horoskopem miłości i związków na 2022 r., Bliźnięta odniosą w tym roku mieszane wyniki w twoim życiu miłosnym. Na początku roku, tj. między styczniem a marcem, są szanse na daremny romans z kimś o innym wyznaniu, pochodzeniu, kulturze. W styczniu i lutym koniunkcja Marsa i Wenus w siódmym domu może zakłócić życie małżeńskie Bliźniąt. Możesz cierpieć z powodu stresu psychicznego lub braku satysfakcji w związku.

Istniejący związek rozkwitnie w kwietniu. Osoby, które chcą wziąć ślub po raz drugi, dostaną taką szansę, a także możliwość natychmiastowego i niespodziewanego spotkania z partnerem. W tym roku okres od lipca do października to czas na ograniczenie życia towarzyskiego, odcięcie nadmiaru niechcianych osób. Twój związek zostanie poddany próbie w tym roku. Pod koniec roku Saturn może spowodować pewne straty lub niepewność, które mogą mieć wpływ na twoje zdrowie i mogą utrudnić twoją więź z partnerem. Dlatego, aby uniknąć takiej sytuacji, bądź cierpliwy i sprawdzaj stan swojego zdrowia.

Horoskop partnerski i miłosny na 2022 dla Raka

Rządzi tobą księżyc, dzięki czemu jesteś wrażliwy, intuicyjny i urządzasz wspaniałe przyjęcia. Twoja emocjonalna głębia jest twoją siłą i nie pozwól nikomu powiedzieć, że jest inaczej. Tylko pamiętaj, aby w tym roku podwoić dbałość o siebie, szczególnie podczas zaćmień w Skorpionie, ponieważ ta energia może wywołać paranoję. Jednak rok 2022 nie jest dla Ciebie stresujący. Druga połowa roku przyniesie błogosławieństwa na froncie miłosnym i finansowym.

 

 

fot. art-skvortsova/iStock

W tym roku będziesz się dobrze bawić! Z powodu koniunkcji Marsa i Wenus, początek roku może przynieść okazje do zakochania się, a nawet do szybkiego ślubu!

W codziennym życiu znajdziesz dużo więcej szczęścia niż kiedykolwiek. Jednak społecznie zaliczać będziesz wzloty i upadki. Poszerzysz krąg przyjaciół, ponieważ będziesz bardziej charyzmatyczny i energiczny, przyciągając nowe i ekscytujące osoby i sytuacje. Tym z was, którzy żyją w małżeństwie, również powiększy krąg przyjaciół, a związek będzie bardziej romantyczny niż kiedykolwiek. Dla szukających miłości Raków też zaświeci słońce – miłość czeka.

Miesiące od kwietnia do czerwca: twoje małżeństwo i życie towarzyskie będą twoimi głównymi priorytetami, najważniejszą rzeczą w twoim życiu. Jesteś gotów poświęcić się im tak, jak najważniejszemu projektowi w pracy. Od lipca do października, kiedy to Saturn przejdzie do siódmego domu i będzie retrogradowany, będziesz mieć bardzo praktyczne podejście do miłości i związków. Będziesz szukać tych, którzy mogą ci pomóc i których przyjaźni potrzebujesz i potrafisz przyjąć. Listopad i grudzień przyniosą ci szczęście, a dzięki umieszczeniu Jowisza możesz zaplanować podróż ze swoim partnerem.

Czytaj dalej na kolejnej stronie!