Lifestyle Magia

6 najbardziej upartych znaków zodiaku. Śmiało mogłyby zmienić nazwę na Osioł

Magic Moments
Magic Moments
17 marca 2022
fot. peepo/iStock
 

Uparta jak osioł – usłyszałaś coś takiego na swój temat? Jeśli tak, na pewno znajdziesz swój znak zodiaku na poniższej liście. Nie martw się, ja też tu jestem – na pierwszej pozycji. 😉 I w sumie wcale mnie to nie martwi. I wcale nie uważam, że to jakoś bardzo negatywna cecha. 


Byk

Byk wie, co mu się podoba i nie ma ochoty wypuszczać się zbyt daleko od tego. Ludzie nie doceniają, ile Byk inwestuje w tworzenie swojego środowiska – od selektywnych przyjaźni i konkretne kariery, po miejsce zamieszkania i wystrój. Spędza dużo czasu na ustawianiu rzeczy tak, jak chce, ponieważ uważa, że tak jest najlepiej. Dla niego i dla wszystkich. I dla tych rzeczy. Chcesz rzucić mu wyzwanie, by wyszedł ze swojej strefy komfortu lub przyznał się, że się myli, kiedy myśli, że ma rację? Bez sensu, szkoda zachodu.

Baran

Baran nie bez powodu wziął nazwę od tego akurat zwierzęcia. Jest uparty i nie boi się konfliktów, ponieważ jest pewny, że wygra. Lubi konkurować z innymi, nie ma też nic przeciwko przeszkodom i trudnościom, a nawet sporemu oporowi – wszystko po to, żeby było ciekawiej. Nie ustąpi tylko po to, by zadowolić inną osobę. Jest impulsywni i woli działać szybko, więc jeśli spróbujesz odwieść go od podjętej decyzji, bądź przygotowana na debatę, która wykończy was oboje.

Kilkanaście prawd o kochaniu Barana. To jest wyzwanie!

Panna

Panny są planistami, wszystko mają rozpisane, zaplanowane, przemyślane. Poświęcają wyjątkową ilość czasu, aby przemyśleć sprawę, zanim przedstawią swoją argumentację lub opinię komuś innemu – i jest bardzo mało prawdopodobne, aby im to odmówić. Chociaż mogą mieć pewną elastyczność w pewnych sytuacjach, dość rzadko zdarza się, że po prostu skłaniają się do poparcia cudzego pomysłu bez omawiania go przez długi czas. Kiedy Panny wiedzą, że mają rację, szanse, że zmienią kierunek są nikłe.

Koziorożec

Koziorożce stoją twardo na ziemi i podążają w kierunku swoich celów – nie mają czasu na kłótnie o drobne niuanse, które ktoś im wrzuca ot tak, kiedy one już przecież podjęły decyzję. Chociaż rozumieją, że nie zawsze będą mieć rację, poświęciły czas na zbadanie swoich pomysłów i przyjrzenie się swojej przeszłości, aby je odpowiednio  poprzeć. Mają duże doświadczenie, do którego mogą się odnieść, i nie będą cofać się przed nikim, kto nie stoi przy nich w tej kwestii.

Absolutnie najgorsza, najbardziej negatywna cecha osobowości każdego znaku zodiaku

Skorpion

Skorpiony mogą być bardzo elastyczne w miłości i przyjaźni. Jednocześnie są sztywne w swoich postawach. Nie zawahają się odciąć się od ciebie tylko dlatego, że ich najlepszy przyjaciel cię nienawidzi. Nie będą prosić o wyjaśnienia, naprawdę nie chcą ich usłyszeć. Jeśli skrzywdzisz Skorpiona lub kogoś, kogo zna, jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek zmieni zdanie na twój temat. Bez żalu wytrwa w tej decyzji do samego końca.

Lew

Lew zdecydowanie należy do tych, którzy chcą, aby inni ich lubili i uszczęśliwiali, ale to nie znaczy, że nie ma w nich uporu. Lwy są bardzo dumne z siebie i swoich osiągnięć i nie boją się tego okazywać. Jeśli ktoś spróbuje przyćmić Lwa lub upokorzyć go przed innymi ludźmi, oj, strach pomyśleć o reakcji. Są życzliwe i opiekuńcze, ale ich ego bez wątpienia może czasami przeszkadzać im w codziennym życiu i relacjach z ludźmi.

Oto dlaczego potrzebujesz w swoim otoczeniu przedstawiciela każdego ze znaków zodiaku. To ważne!


Lifestyle Magia

Sowa, papuga czy gołąb? Sprawdź, jakim jesteś ptakiem i co to o tobie mówi!

Magic Moments
Magic Moments
24 marca 2022
fot. popba/iStock
Następny

Czytamy horoskopy, szukamy odpowiedników naszych znaków zodiaku w innych kulturach (choćby chiński horoskop), tymczasem okazuje się, że poszczególnym miesiącom przypisane są konkretne ptaki, które mogą coś więcej powiedzieć o naszym charakterze. Poznanie symboliki i znaczenia związanego z urodzinami może być zabawne i interesujące. Zgadza się?

Styczeń: sowa

Osoby urodzone w miesiącu sowy są niezwykle wrażliwe i lojalne, zawsze dbają o słabszych, są niezwykle opiekuńcze. Są tacy, którzy uważają „sowy” za zarozumiałe i zamknięte w sobie, bo trzymają się zawsze trochę z boku. To jednak nieprawda, ludzie, których symbolem urodzenia jest sowa, są po prostu nieśmiali.

Jeśli urodziłaś się w styczniu, to prawdopodobnie nie lubisz się kłócić, unikasz sporów, wolisz efektywnie szukać rozwiązania, niż tracić czas na słowne przepychanki i udowadnianie, kto ma rację. Poza tym – zawsze realizujesz zamierzone cele.

Luty: papuga

fot. Franklin Konaraki/iStock

Jeśli urodziłaś się w lutym, twoim symbolem jest papuga i z pewnością jesteś osobą, która kocha życie, a innych zaraża swoją życiową energią. Ludzie papugi są wolne i trochę zwariowane. Uwielbiasz adrenalinę, lubisz, kiedy coś się dzieje, często podejmujesz wyzwania, bo jesteś otwarta na nowe doświadczenia, starasz się żyć jak najlepiej. Rzadko wyrażasz negatywne opinie i choć nie lubisz być w centrum uwagi, ludzie i tak obracają głowę w twoją stronę.

Marzec: rudzik

fot. Leopardinatree/iStock

Jesteś bardzo otwartą osobą, która wierzy w swoje możliwości, lubi siebie i jest zadowolona z tego, kim jesteś. Często w trudnych dla ciebie sytuacjach ufasz swojemu sercu, temu, co ci podpowiada, a nie opiniom innych ludzi. Jesteś w stanie przeżyć każdy sztorm, bo kiedy napotykasz trudności, polegasz na sobie, jesteś silną osobą, którą trudno złamać.

Warto jednak pamiętać, że urodzeni w marcu są bardzo wrażliwi, łatwo ich zranić. Są lojalnymi przyjaciółmi, na których pomoc zawsze możesz liczyć.

Lifestyle Magia

Kilkanaście prawd o kochaniu Barana. To jest wyzwanie!

Magic Moments
Magic Moments
14 marca 2022
fot. Tera Vector/iStock

Miłość to piękna i głęboka emocja. Z jednej strony może sprawić, że poczujemy się wyjątkowo wyjątkowi, a z drugiej całkowicie przygnębieni. Dzieje się tak z tego powodu, że miłość oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi. Chociaż trudno jest określić, jaka jest definicja miłości do jednostki, astrologia może nam pomóc w jej zrozumieniu. Jeśli jesteś Baranem lub kimś, kto się z nim spotyka – to jest właściwe miejsce dla Ciebie. Oto brutalne prawdy o kochaniu Barana.


Jako kochanek Baran jest bezpośredni. Nie bawią się w gry umysłowe i łatwo zorientujesz się, na czym stoisz, spotykając się z Baranem. Czasami jednak Barany mogą być agresywne i dominujące. Baran jest często inicjatorem związku. Co więcej, to tyczy się zarówno mężczyzn, jak i kobiet, Baran nie lubi słabych partnerów. Często szybko się nudzi z partnerem, który jest popychadłem. Ponadto zakochany Baran może dość łatwo stać się zazdrosny. W sumie zakochany Baran to wspaniały partner, pełen pewności siebie i zapału do życia. Kiedy związek się kończy, Baran nie ma problemu z przejściem dalej. Żyje chwilą i zwykle nie pragnie swoich byłych. Istnieją jednak trzy znaki zodiaku, których straty Baran pożałuje – Lew, Waga i Koziorożec.

1. Barany myślą, że rządzą światem

Dzięki wspaniałym umiejętnościom przywódczym i niesamowitej zdolności do manifestowania swoich marzeń, Barany sprawiają, że sprawy idą się tak, jak one chcą, czy to w pracy, czy w związku.

2. Nie czują strachu

Barany są nieustraszone, nie reagują dobrze na wszelkiego rodzaju groźby lub naciski. Odważne, zachowują spokój pod presją i nie będą się bać opuścić związku, jeśli coś się pogorszy.

Baran wspiera, Skorpion rozśmiesza. Jaka jest twoja siła w związku (wg znaku zodiaku)

3. Problem ego!

Będąc znakiem ognia, ludzie spod Barana są najbardziej zgodni z tymi, którzy mogą w razie potrzeby pogłaskać ich ego. Jedyne, czego nigdy nie powinnaś robić, to zranić ich ego, to nigdy nie wróży nic dobrego!

4. Przygoda to drugie imię Barana

Zawsze gotowi na nowe rzeczy i spróbują prawie wszystkiego przynajmniej raz (nawet w łóżku!). Pamiętaj jednak, że jeśli nie spodoba im się to za pierwszym razem, prawdopodobnie nigdy więcej tego nie zrobią.

5. Baran łatwo się nudzi

Jeśli nie angażujesz Barana stale lub nie nadążasz za nim, są szanse, że zacznie tracić zainteresowanie. Stymulowanie rozmów, świetny seks i ekscytujące plany to najlepszy sposób na zainteresowanie Barana.

6. Ekscytuje się życiem

Podróże, literatura, teatr, ludzie, związki, wszystko go podnieca. Chce wskoczyć w to wszystko i doświadczyć życia w pełni, co sprawia, że ​​bycie z nim w związku jest super zabawne.

7. Kocha być zakochany

Zakochują się szybko, entuzjastycznie i z głęboką pasją.

8. Barany są lojalne jak cholera

Barany są zarówno najlepszymi przyjaciółmi, jak i kochankami. Lojalne do przesady, pokonają twoich wrogów i staną u twego boku na dobre i na złe.

9. Baran potrzebuje własnej przestrzeni

Zaciekle niezależny, nie daje się spacyfikować czy uwięzić. Jeśli spróbujesz go ograniczyć, ucieknie. Po prostu daj mu trochę przestrzeni. Będzie bardzo szczęśliwy, mogąc dzielić z tobą życie. O ile znajdzie trochę czasu dla siebie.

10. Barany są niecierpliwe

Baran chce, żeby wszystko zostało zrobione wczoraj i nie lubi czekać na nic, nawet na tego, którego kocha. Jeśli chcesz uniknąć awantur, najlepiej nie trzymać tych ich w zawieszeniu ani się nie spóźniać.

11. Są niezwykle towarzyskie

Barany uwielbiają przebywać z ludźmi, chodzić na imprezy towarzyskie i zwykle są duszami towarzystwa. Ludzie pragną być blisko nich.

12. Łatwo zranić Barana

Choć ma silną osobowość, Baran jest wrażliwy na słowa i czyny tych, na których mu zależy.