Magia

Kilkanaście prawd o kochaniu Barana. To jest wyzwanie!

Magic Moments
Magic Moments
14 marca 2022
fot. Tera Vector/iStock
 

Miłość to piękna i głęboka emocja. Z jednej strony może sprawić, że poczujemy się wyjątkowo wyjątkowi, a z drugiej całkowicie przygnębieni. Dzieje się tak z tego powodu, że miłość oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi. Chociaż trudno jest określić, jaka jest definicja miłości do jednostki, astrologia może nam pomóc w jej zrozumieniu. Jeśli jesteś Baranem lub kimś, kto się z nim spotyka – to jest właściwe miejsce dla Ciebie. Oto brutalne prawdy o kochaniu Barana.


Jako kochanek Baran jest bezpośredni. Nie bawią się w gry umysłowe i łatwo zorientujesz się, na czym stoisz, spotykając się z Baranem. Czasami jednak Barany mogą być agresywne i dominujące. Baran jest często inicjatorem związku. Co więcej, to tyczy się zarówno mężczyzn, jak i kobiet, Baran nie lubi słabych partnerów. Często szybko się nudzi z partnerem, który jest popychadłem. Ponadto zakochany Baran może dość łatwo stać się zazdrosny. W sumie zakochany Baran to wspaniały partner, pełen pewności siebie i zapału do życia. Kiedy związek się kończy, Baran nie ma problemu z przejściem dalej. Żyje chwilą i zwykle nie pragnie swoich byłych. Istnieją jednak trzy znaki zodiaku, których straty Baran pożałuje – Lew, Waga i Koziorożec.

1. Barany myślą, że rządzą światem

Dzięki wspaniałym umiejętnościom przywódczym i niesamowitej zdolności do manifestowania swoich marzeń, Barany sprawiają, że sprawy idą się tak, jak one chcą, czy to w pracy, czy w związku.

2. Nie czują strachu

Barany są nieustraszone, nie reagują dobrze na wszelkiego rodzaju groźby lub naciski. Odważne, zachowują spokój pod presją i nie będą się bać opuścić związku, jeśli coś się pogorszy.

Baran wspiera, Skorpion rozśmiesza. Jaka jest twoja siła w związku (wg znaku zodiaku)

3. Problem ego!

Będąc znakiem ognia, ludzie spod Barana są najbardziej zgodni z tymi, którzy mogą w razie potrzeby pogłaskać ich ego. Jedyne, czego nigdy nie powinnaś robić, to zranić ich ego, to nigdy nie wróży nic dobrego!

4. Przygoda to drugie imię Barana

Zawsze gotowi na nowe rzeczy i spróbują prawie wszystkiego przynajmniej raz (nawet w łóżku!). Pamiętaj jednak, że jeśli nie spodoba im się to za pierwszym razem, prawdopodobnie nigdy więcej tego nie zrobią.

5. Baran łatwo się nudzi

Jeśli nie angażujesz Barana stale lub nie nadążasz za nim, są szanse, że zacznie tracić zainteresowanie. Stymulowanie rozmów, świetny seks i ekscytujące plany to najlepszy sposób na zainteresowanie Barana.

6. Ekscytuje się życiem

Podróże, literatura, teatr, ludzie, związki, wszystko go podnieca. Chce wskoczyć w to wszystko i doświadczyć życia w pełni, co sprawia, że ​​bycie z nim w związku jest super zabawne.

7. Kocha być zakochany

Zakochują się szybko, entuzjastycznie i z głęboką pasją.

8. Barany są lojalne jak cholera

Barany są zarówno najlepszymi przyjaciółmi, jak i kochankami. Lojalne do przesady, pokonają twoich wrogów i staną u twego boku na dobre i na złe.

9. Baran potrzebuje własnej przestrzeni

Zaciekle niezależny, nie daje się spacyfikować czy uwięzić. Jeśli spróbujesz go ograniczyć, ucieknie. Po prostu daj mu trochę przestrzeni. Będzie bardzo szczęśliwy, mogąc dzielić z tobą życie. O ile znajdzie trochę czasu dla siebie.

10. Barany są niecierpliwe

Baran chce, żeby wszystko zostało zrobione wczoraj i nie lubi czekać na nic, nawet na tego, którego kocha. Jeśli chcesz uniknąć awantur, najlepiej nie trzymać tych ich w zawieszeniu ani się nie spóźniać.

11. Są niezwykle towarzyskie

Barany uwielbiają przebywać z ludźmi, chodzić na imprezy towarzyskie i zwykle są duszami towarzystwa. Ludzie pragną być blisko nich.

12. Łatwo zranić Barana

Choć ma silną osobowość, Baran jest wrażliwy na słowa i czyny tych, na których mu zależy.


Magia

6 najbardziej upartych znaków zodiaku. Śmiało mogłyby zmienić nazwę na Osioł

Magic Moments
Magic Moments
17 marca 2022
fot. peepo/iStock
 

Uparta jak osioł – usłyszałaś coś takiego na swój temat? Jeśli tak, na pewno znajdziesz swój znak zodiaku na poniższej liście. Nie martw się, ja też tu jestem – na pierwszej pozycji. 😉 I w sumie wcale mnie to nie martwi. I wcale nie uważam, że to jakoś bardzo negatywna cecha. 


Byk

Byk wie, co mu się podoba i nie ma ochoty wypuszczać się zbyt daleko od tego. Ludzie nie doceniają, ile Byk inwestuje w tworzenie swojego środowiska – od selektywnych przyjaźni i konkretne kariery, po miejsce zamieszkania i wystrój. Spędza dużo czasu na ustawianiu rzeczy tak, jak chce, ponieważ uważa, że tak jest najlepiej. Dla niego i dla wszystkich. I dla tych rzeczy. Chcesz rzucić mu wyzwanie, by wyszedł ze swojej strefy komfortu lub przyznał się, że się myli, kiedy myśli, że ma rację? Bez sensu, szkoda zachodu.

Baran

Baran nie bez powodu wziął nazwę od tego akurat zwierzęcia. Jest uparty i nie boi się konfliktów, ponieważ jest pewny, że wygra. Lubi konkurować z innymi, nie ma też nic przeciwko przeszkodom i trudnościom, a nawet sporemu oporowi – wszystko po to, żeby było ciekawiej. Nie ustąpi tylko po to, by zadowolić inną osobę. Jest impulsywni i woli działać szybko, więc jeśli spróbujesz odwieść go od podjętej decyzji, bądź przygotowana na debatę, która wykończy was oboje.

Kilkanaście prawd o kochaniu Barana. To jest wyzwanie!

Panna

Panny są planistami, wszystko mają rozpisane, zaplanowane, przemyślane. Poświęcają wyjątkową ilość czasu, aby przemyśleć sprawę, zanim przedstawią swoją argumentację lub opinię komuś innemu – i jest bardzo mało prawdopodobne, aby im to odmówić. Chociaż mogą mieć pewną elastyczność w pewnych sytuacjach, dość rzadko zdarza się, że po prostu skłaniają się do poparcia cudzego pomysłu bez omawiania go przez długi czas. Kiedy Panny wiedzą, że mają rację, szanse, że zmienią kierunek są nikłe.

Koziorożec

Koziorożce stoją twardo na ziemi i podążają w kierunku swoich celów – nie mają czasu na kłótnie o drobne niuanse, które ktoś im wrzuca ot tak, kiedy one już przecież podjęły decyzję. Chociaż rozumieją, że nie zawsze będą mieć rację, poświęciły czas na zbadanie swoich pomysłów i przyjrzenie się swojej przeszłości, aby je odpowiednio  poprzeć. Mają duże doświadczenie, do którego mogą się odnieść, i nie będą cofać się przed nikim, kto nie stoi przy nich w tej kwestii.

Absolutnie najgorsza, najbardziej negatywna cecha osobowości każdego znaku zodiaku

Skorpion

Skorpiony mogą być bardzo elastyczne w miłości i przyjaźni. Jednocześnie są sztywne w swoich postawach. Nie zawahają się odciąć się od ciebie tylko dlatego, że ich najlepszy przyjaciel cię nienawidzi. Nie będą prosić o wyjaśnienia, naprawdę nie chcą ich usłyszeć. Jeśli skrzywdzisz Skorpiona lub kogoś, kogo zna, jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek zmieni zdanie na twój temat. Bez żalu wytrwa w tej decyzji do samego końca.

Lew

Lew zdecydowanie należy do tych, którzy chcą, aby inni ich lubili i uszczęśliwiali, ale to nie znaczy, że nie ma w nich uporu. Lwy są bardzo dumne z siebie i swoich osiągnięć i nie boją się tego okazywać. Jeśli ktoś spróbuje przyćmić Lwa lub upokorzyć go przed innymi ludźmi, oj, strach pomyśleć o reakcji. Są życzliwe i opiekuńcze, ale ich ego bez wątpienia może czasami przeszkadzać im w codziennym życiu i relacjach z ludźmi.

Oto dlaczego potrzebujesz w swoim otoczeniu przedstawiciela każdego ze znaków zodiaku. To ważne!


Magia

Absolutnie najgorsza, najbardziej negatywna cecha osobowości każdego znaku zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
12 marca 2022
fot. Andry5/iStock

Przejdźmy do sedna i spójrzmy prawdzie w oczy: co jest z tobą nie tak? Prawda jest taka, że wszyscy mamy, że tak powiem, wady osobowości, a występowanie tych cech jest bardziej niż prawdopodobne w wyniku tego, gdzie znajdowały się planety w czasie naszych narodzin. Tak, można przyjąć, że jesteśmy po prostu ofiarami swojego znaku zodiaku. 😉 Z dużym przymrużeniem oka zerknij poniżej, na pewno ziarenko prawdy znajdziesz… 

Mam nadzieję, że dzięki temu poczujesz się lepiej. Choć trochę usprawiedliwiona.  🙂

Oto najgorsze cechy osobowości każdego znaku zodiaku

Baran. Najgorsza cecha charakteru: nachalny, arogancki, defensywny

Tak, wojownik, ale taki, który wpada w szał i atakuje, jeśli nie dostanie tego, czego chce. Nie wspominając już o tym, że istnieje tylko jedna opinia warta uhonorowania i jest to twoja opinia, ponieważ jesteś Baranem, a to oczywiście oznacza, że ​​zawsze masz rację i nie ma co tego kwestionować. Jesteś najbardziej zdeterminowanym znakiem zodiaku i przejedziesz się po każdym, aby dostać się tam, gdzie chcesz. To, co jest z tobą nie tak, to to, że naprawdę myślisz, że masz rację.

Byk. Najgorsza cecha charakteru: uparty

Lubisz tę reputację, jaką macie jako najbardziej uparta żyjąca istota na świecie? Cóż, to prawda i jest to okropne. Jesteś nieznośny, Byku. Kiedy siedzisz sobie tam, po drugiej stronie ekranu, myśląc, że jesteś słodki, bo „trzymać się swoich poglądów”, tak naprawdę jesteś „mendą” — tym, który dąsa się i jęczy i stawia na swoim, po prostu nie słuchając nikogo innego. Ta cecha może działać dla ciebie, ale z pewnością nie działa dla nikogo innego.

Bliźnięta. Najgorsza cecha: niezdecydowane

Weź się w garść, ponieważ całe to „nie mogę się zdecydować” zaczyna nas wszystkich męczyć. Wszyscy wiemy, że Bliźnięta to dwie osoby, a to oznacza podwójne zamieszanie i podwójne wahanie przy podejmowaniu decyzji. To, co jest z tobą nie tak, to to, że tak naprawdę nigdy nie podejmujesz tej decyzji, a kiedy czekamy i czekamy, i tak wydajesz się nas ignorować. Żyjesz we własnym świecie i nie ma dla nikogo innego miejsca.

6 najpotężniejszych znaków zodiaku. W czym tkwi ich moc?

Rak. Najgorsza cecha charakteru: kłamliwy

Co jest z tobą nie tak, Raku, to to, że jesteś kłamcą i wszyscy o tym wiemy. Próbowałeś nas przekonać, że jesteś idealną osobą, która składa się z miłości, światła i baniek jednorożca, ale prawda jest taka, że ​​jesteś zwyczajną osobą, jak reszta z nas. Chętnie byśmy cię przygarnęli, ale niestety uniemożliwiasz to, ponieważ jesteś taki fałszywy. Widzisz, Raku, nikt ci nie wierzy!

Lew. Najgorsza cecha: przechwalający się

Co się z tobą dzieje, Lwie? Jesteś popisem, który nie zawsze ma coś, co może go poprzeć. Jasne, Lew ma reputację kochającego światło reflektorów i przyciągającego uwagę, ale nikt nigdy nie powiedział, że masz prawdziwy talent, który popierałby te przechwałki. To, że interesujesz się sztuką, nie oznacza, że ​​jesteś artystą. Masz urojenia — to jest z tobą nie tak. Myślisz, że jesteś lepszy niż jesteś.

Panna. Najgorsza cecha charakteru: osądzająca

To, co jest z tobą nie tak, Panno, to to, że jesteś sędzią. Izolujesz i wykluczasz wszystkich, a prędzej czy później, nawet ci, którzy cię kochają i uwielbiają, w końcu dowiadują się, kim naprawdę jesteś. Możesz chcieć przestać potępiać wszystkich i wszystko, co widzisz, ale znowu nie możesz, ponieważ jesteś Panną.

Waga. Najgorsza cecha: pasywno-agresywna

Pasywno-agresywna do samego końca jest nasza przyjaciółka Waga. To, co jest z tobą nie tak, nie polega na tym, że jesteś zbyt miła; chodzi o to, że jesteś wobec nas zbyt nieuczciwy. Rozumiemy, nie chcesz się kłócić. Uciekniesz z miejsca zdarzenia, aby uciec od konfliktu. Zrozumiałe. To, czego nie możemy znieść i co jest bardzo, bardzo oczywiste, to to, że nie możesz powiedzieć, co masz na myśli, zwłaszcza, gdy jest to dla ciebie tak ważne, i zamiast po prostu „powiedzieć jak jest”, rozmawiasz z nami słodko, aż znowu nie będziemy mieli pojęcia, czego naprawdę chcesz lub co czujesz.

Skorpion. Najgorsza cecha charakteru: przytłaczający

Prawda jest taka, że ​​jest cię po prostu za dużo. Tak, tak, rozumiemy. Jesteś sexy. Jesteś perwersyjny. Jesteś sukinsynem, tym złym, samolubnym, bla bla bla. A co powiesz na bycie kimś więcej, niż tylko stereotypowym Skorpionem… tak na jeden dzień? Nie da się? Cóż, to po prostu to — to jest z tobą nie tak. Nie możesz się zmienić. Masz klapki na oczach. Zdecydowałeś, że jesteś swoją własną religią i że to twoja droga, czy też raczej autostrada. Czas otworzyć oczy i spojrzeć na ludzi, którym zwyczajnie nie zależy na praktykowaniu twojej religii.

Baran wspiera, Skorpion rozśmiesza. Jaka jest twoja siła w związku (wg znaku zodiaku)

Strzelec. Najgorsza cecha: odosobniony

Dlaczego po prostu nie zostawimy Cię w spokoju, abyś w końcu mógł być szczęśliwy? Nie powiedziałabym, że potrzeba samotności, prywatności i izolacji jest koniecznie złą rzeczą, ale bycie osobą, która tak na poważnie nie chce mieć nic wspólnego z innymi — jak to robi typowy Strzelec — muszę przyznać, że to trochę nudne. Właśnie to jest z tobą nie tak: jesteś nudny. Jesteś tak pogrążony w swoim osobistym świecie cudów, że zapominasz o prostych rzeczach, takich jak przyjaźń… czy w ogóle odnoszenie się do innej istoty ludzkiej.

Koziorożec. Najgorsza cecha charakteru: tłumienie emocji

To, co jest z tobą nie tak, to to, że raz za razem tłumisz swoje uczucia, a potem, w końcu, pewnego dnia, wszystko wychodzi na wierzch. Jesteś niszczycielem przyjaźni i zrobisz to dla kaprysu, ponieważ kiedy „kaprys” cię nachodzi, tak naprawdę nie obchodzi cię, kto zostanie zraniony. Prawda jest taka, Koziorożcu, że lubisz słyszeć dźwięk własnego głosu trochę za bardzo i najbardziej lubisz, gdy poniżasz kogoś innego.

Wodnik. Najgorsza cecha: manipulator

Lubisz milczeć. Wszystko w porządku, dopóki oczywiście nie zrozumiemy, dlaczego tak milczałeś: planowałeś nasze zniszczenie. Kłamiesz, aby postawić na swoim. Jesteś kłamcą, który chichocze i udaje, że jest niewinny, ale tak naprawdę jesteś manipulatorem, intrygantem, który pracuje w cieniu. To, co jest z tobą nie tak, to to, że nie jesteś szczery; kłamiesz. A żeby dalej się rozwijać, znowu będziesz kłamać, odważnie i z pełną intencją.

Ryby. Najgorsza cecha charakteru: zbytnia wrażliwość

Ryby są najbardziej podatne na sugestie ze wszystkich znaków. Oznacza to, że jesteś postrzegany jako jeden z najgłupszych znaków zodiaku. Ludzie robią ci żarty i dokuczają. Jesteś astrologicznym mięczakiem, tym, którego wszyscy znamy jako „zbyt wrażliwego” i „zbyt emocjonalnego”.