Go to content

Kilkanaście prawd o kochaniu Barana. To jest wyzwanie!

fot. Tera Vector/iStock

Miłość to piękna i głęboka emocja. Z jednej strony może sprawić, że poczujemy się wyjątkowo wyjątkowi, a z drugiej całkowicie przygnębieni. Dzieje się tak z tego powodu, że miłość oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi. Chociaż trudno jest określić, jaka jest definicja miłości do jednostki, astrologia może nam pomóc w jej zrozumieniu. Jeśli jesteś Baranem lub kimś, kto się z nim spotyka – to jest właściwe miejsce dla Ciebie. Oto brutalne prawdy o kochaniu Barana.

Jako kochanek Baran jest bezpośredni. Nie bawią się w gry umysłowe i łatwo zorientujesz się, na czym stoisz, spotykając się z Baranem. Czasami jednak Barany mogą być agresywne i dominujące. Baran jest często inicjatorem związku. Co więcej, to tyczy się zarówno mężczyzn, jak i kobiet, Baran nie lubi słabych partnerów. Często szybko się nudzi z partnerem, który jest popychadłem. Ponadto zakochany Baran może dość łatwo stać się zazdrosny. W sumie zakochany Baran to wspaniały partner, pełen pewności siebie i zapału do życia. Kiedy związek się kończy, Baran nie ma problemu z przejściem dalej. Żyje chwilą i zwykle nie pragnie swoich byłych. Istnieją jednak trzy znaki zodiaku, których straty Baran pożałuje – Lew, Waga i Koziorożec.

1. Barany myślą, że rządzą światem

Dzięki wspaniałym umiejętnościom przywódczym i niesamowitej zdolności do manifestowania swoich marzeń, Barany sprawiają, że sprawy idą się tak, jak one chcą, czy to w pracy, czy w związku.

2. Nie czują strachu

Barany są nieustraszone, nie reagują dobrze na wszelkiego rodzaju groźby lub naciski. Odważne, zachowują spokój pod presją i nie będą się bać opuścić związku, jeśli coś się pogorszy.

Baran wspiera, Skorpion rozśmiesza. Jaka jest twoja siła w związku (wg znaku zodiaku)

3. Problem ego!

Będąc znakiem ognia, ludzie spod Barana są najbardziej zgodni z tymi, którzy mogą w razie potrzeby pogłaskać ich ego. Jedyne, czego nigdy nie powinnaś robić, to zranić ich ego, to nigdy nie wróży nic dobrego!

4. Przygoda to drugie imię Barana

Zawsze gotowi na nowe rzeczy i spróbują prawie wszystkiego przynajmniej raz (nawet w łóżku!). Pamiętaj jednak, że jeśli nie spodoba im się to za pierwszym razem, prawdopodobnie nigdy więcej tego nie zrobią.

5. Baran łatwo się nudzi

Jeśli nie angażujesz Barana stale lub nie nadążasz za nim, są szanse, że zacznie tracić zainteresowanie. Stymulowanie rozmów, świetny seks i ekscytujące plany to najlepszy sposób na zainteresowanie Barana.

6. Ekscytuje się życiem

Podróże, literatura, teatr, ludzie, związki, wszystko go podnieca. Chce wskoczyć w to wszystko i doświadczyć życia w pełni, co sprawia, że ​​bycie z nim w związku jest super zabawne.

7. Kocha być zakochany

Zakochują się szybko, entuzjastycznie i z głęboką pasją.

8. Barany są lojalne jak cholera

Barany są zarówno najlepszymi przyjaciółmi, jak i kochankami. Lojalne do przesady, pokonają twoich wrogów i staną u twego boku na dobre i na złe.

9. Baran potrzebuje własnej przestrzeni

Zaciekle niezależny, nie daje się spacyfikować czy uwięzić. Jeśli spróbujesz go ograniczyć, ucieknie. Po prostu daj mu trochę przestrzeni. Będzie bardzo szczęśliwy, mogąc dzielić z tobą życie. O ile znajdzie trochę czasu dla siebie.

10. Barany są niecierpliwe

Baran chce, żeby wszystko zostało zrobione wczoraj i nie lubi czekać na nic, nawet na tego, którego kocha. Jeśli chcesz uniknąć awantur, najlepiej nie trzymać tych ich w zawieszeniu ani się nie spóźniać.

11. Są niezwykle towarzyskie

Barany uwielbiają przebywać z ludźmi, chodzić na imprezy towarzyskie i zwykle są duszami towarzystwa. Ludzie pragną być blisko nich.

12. Łatwo zranić Barana

Choć ma silną osobowość, Baran jest wrażliwy na słowa i czyny tych, na których mu zależy.