Go to content

10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w październiku

Ludzie urodzeni w październiku zachowują wokół siebie świetną równowagę i wiedzą, co to dyplomacja. Rzadko wdają się w gorące kłótnie i uwielbiają szalone imprezy. To ich spokój i determinacja sprawiają, że są „mądrzy” w każdej sprawie. Ludzie urodzeni w październiku mają charyzmatyczną osobowość z rozumem i urodą w pakiecie. Odnoszą sukcesy i tworzą własne miejsce na tym świecie. Mogą mieć trudności z podejmowaniem decyzji, ale to nic. Z odpowiednią motywacją i zachętą łatwo przezwyciężają problemy.  

Zawsze będą znali odpowiedź, bez względu na to, jakie pytanie im zadasz. Oto kilka niesamowitych faktów na temat osób urodzonych w październiku.

1) Ich inteligencja nie zna granic

Oprócz dobrego wyglądu, ludzie urodzeni w październiku są znani ze swojego niezwykle sprawnego umysłu. Tworzą wokół siebie niesamowitą aurę właśnie dzięki inteligencji. Nieustająco pragną uczyć się nowych rzeczy. Uczą się, doświadczają i dlatego tak łatwo radzą sobie z napotkanymi trudnościami i potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji. Jeśli znajdą coś nowego i zagadkowego, dokładnie to zbadają, aby upewnić się, że już wszystko wiedzą na ten temat.

2) Są świetni w rozsądzaniu, osądzaniu, przesądzaniu

To bardzo skoncentrowani ludzie. Są umiarkowani i nigdy nie popadają w skrajności. Mają tendencję do znajdowania najlepszego wyjścia bez uciekania się do ekstremizmów. Są za pokojowymi rozwiązaniami i potrafią zachować kontrolę nad sytuacją. Jeśli chcesz się do kogoś zwrócić po poradę, a właściwie po gotowe rozwiązanie – będą do tego idealni.

3) Rodzą się z urokiem, który przyciąga wszystkich

Oprócz tego, że mądrością, robią wrażenie również swoim wyglądem i aurą, jaką wokół siebie wytwarzają. Mogą łatwo wpływać na ludzi i sprawiać, by wyglądali i działali zgodnie z ich wizją.

4) Są niepoprawnymi romantykami

Choć urodzili się jesienią, są nieuleczalnymi romantykami. Nie znajdziesz lepszej bratniej duszy.

5) Są inteligentni emocjonalnie

Nie są przebiegli, ale nie da się ich oszukać. Nie są samolubni, nie wbiją nikomu noża w plecy dla własnych korzyści. Dbają o emocje innych.

 

 

fot. AleksandarNakic/iStock

1/1 10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w październiku

6) Znają rozwiązanie każdego problemu

Powiedz jaki masz problem, a oni na tacy podadzą ci gotowe rozwiązanie. Są najlepszymi przyjaciółmi, do których możesz się zwrócić zawsze, bez względu na to, jak bardzo jest to skomplikowana kwestia.

7) Są snobistyczni

Cieszą się materialnymi wygodami tego świata. Pokochają fajny samochód i duże mieszkanie.

8) Bywają irytująco leniwi

Jasne, że to wspaniali ludzie, ale będziesz zszokowany, gdy poznasz ich leniwe oblicze. Prokrastynacja? Proszę bardzo. Wyluzowanie? A jakże!

9) Doskonali w interakcjach

Łatwo komunikują się z ludźmi dzięki niesamowitej wewnętrznej równowadze. Sprawiają, że ludzie czują się bardzo komfortowo w ich towarzystwie.

10) Są dość kapryśni i rozpieszczeni

Nie zrobią nic, jeśli nie będą tego chcieli. Nie możesz ich zmusić do poddania się jakiemukolwiek naciskowi.