Seks Związek

Co podnieca nas w facetach? Ja zaliczam się do drugiej grupy [18+]

Seksualnie
Seksualnie
17 października 2017
Fot. iStock/PeopleImages
 

Artykuł dla osób pełnoletnich.

Przeczytałam niedawno artykuł, w którym podzielono kobiety na trzy grupy pod względem tego, co podnieca je w facetach. Byłam ciekawa, czy zaliczam się do którejś z nich. Bingo! Nic mnie tak nie kręci, jak jędrne pośladki. Nie potrafiłam jednak wyjaśnić, dlaczego właśnie ten element mnie podnieca. Wytłumaczenie faktycznie ma sens… bo aż się zarumieniłam, czytając. Sprawdź, co działa na ciebie i dowiedz się, dlaczego. 

Szerokie bary i sześciopak

Fot. iStock/Pinkypills

Fot. iStock/Pinkypills

Z pewnością znajdą się wśród nas takie, które nie potrafią oderwać wzroku od faceta z barczystymi ramionami i umięśnionym torsem. Atletyczna sylwetka kojarzy nam się z siłą i testosteronem. Dawno, dawno temu taką posturę mieli faceci, którzy polowali i przynosili do domu zwierzynę. Szerokie barki i sześciopak robią wrażenie nie tylko na kobietach, ale wzbudzają także respekt wśród innych facetów.

Jędrne, małe pośladki

Fot. iStock/Brainsil

Fot. iStock/Brainsil

O tak! Zdecydowanie zaliczam się do tej grupy. Uwielbiam patrzeć na mojego faceta, który paraduje po mieszkaniu w obcisłych bokserkach. Jakkolwiek głupio to nie zabrzmi (bo przecież to faceci chętnie klepią panie po tyłku), kocham kłaść ręce na jego pośladkach w trakcie seksu. Wówczas mogę nawet dojść w pozycji misjonarskiej. Okazuje się, że faceci z jędrnymi pośladkami potrafią sprawnie wysunąć biodra do przodu w trakcie seksu, dzięki czego głębiej penetrują. Mężczyźni, którzy nie mają tak wyrobionych mięśni pośladkowych, muszą kłaść się na partnerce, czyli używać swojej masy ciały, by wejść mocniej i głębiej. Przyznacie, że czasem bywa to nieprzyjemne?

Umięśnione nogi

Fot. iStock/MilanMarkovic

Fot. iStock/MilanMarkovic

Kojarzą nam się z siłą i wytrzymałością. W dodatku jeśli połączymy je z wąskimi biodrami, jędrnymi pośladkami oraz umięśnionym torsem i szerokimi barkami, mamy faceta idealnego. Przynajmniej na to wygląda. Wiedziałaś, że wąskie biodra ułatwiają mężczyznom bieganie, ponieważ nie muszą (tak jak kobiety) szerzej rozstawiać stóp w trakcie biegu?

Tak, tak, wiem – podniecający przede wszystkim jest intelekt, ale… Co dopiszesz do tej listy? Ja z pewnością wskazałabym jeszcze dłonie. Uwielbiam dotyk silnej, męskiej dłoni na moim ciele.

Źródło: 5 minut dla zdrowia


Seks Związek

Widzisz go po raz pierwszy. Jak ocenić, czy jest dobry w łóżku?

Seksualnie
Seksualnie
18 października 2017
Fot. iStock/AleksandarNakic
 

Istnieje kilka teorii, jak stwierdzić, czy facet ma dużego penisa. Podobno świadczy o tym rozmiar stopy czy nosa. Te historie można sobie jednak wsadzić między bajki. Doświadczenia moje i przyjaciółek mówią, że rozmiar buta niewiele ma wspólnego z członkiem. I’m sorry. Poza tym wszystkie wiemy, że ogromny penis nie gwarantuje świetnego seksu. Czy można za to w jakiś sposób stwierdzić czy facet jest dobry w łóżku? Owszem. I tu znowu was zawiodę – nawet jeśli mężczyzna wygląda jak adonis, a ty na jego widok dostajesz palpitacji, wcale nie musi okazać się dobrym kochankiem, a ty po upojnej nocy wcale nie będziesz krzyczeć „Jeszcze! Jeszcze!”. Jak więc to sprawdzić? Trzeba z facetem chwilę porozmawiać. I to wcale nie o seksie. Pierwsza randka wystarczy, by to ocenić. 

Jest dumny ze swoich osiągnięć

Uwaga! Dumny, ale nie przechwala się. Facet, który odnosi sukcesy w jakiejś dziedzinie (może to być sport, życie zawodowe, pasja) i szczerze opowiada o tym kobiecie, daje jej jasny sygnał, że jest świadomy swoich umiejętności.

Jest hojny

Ludzie, którzy są hojni z natury, są także hojni w łóżku. Czerpią po prostu radość z dawania.

Jest gentlemanem

Jeżeli wyznaje zasadę „panie przodem”, możesz liczyć, że i w sypialni zadba o to, by i twoje potrzeby zostały zaspokojone jako pierwsze. Będzie też starał się, byś czuła się komfortowo i kobieco.

Jego chód jest pewny i naturalny

Ludzie, którzy stąpają pewnie, z reguły nie mają problemów z pewnością siebie. Jeżeli facet zna swoją wartość, potrafi stanąć na wysokości zadania w pracy, w miłości i w łóżku.

Ma intuicję

Niektórzy mężczyźni również podejmują w życiu decyzje na podstawie własnej intuicji i ocenie uczuć innych. Jest to bardzo przydatne w łóżku, ponieważ pozwala skupić się na tym, co dzieje się z naszymi ciałami i jak reaguje na wszystko partner.

Jest inteligentny

Potrafi zadowolić kobietę, ponieważ w sypialni wykorzystuje całą wiedzę na temat kobiet i seksu, jaką do tej pory zdobył.

Jest dobrym tancerzem

Ma poczucie rytmu, wie jak się poruszać i kiedy w ogóle należy się poruszać. Potrafi także idealnie dopasować swoje ciało do twojego tak, by wszystko zagrało zgodnie z tym, co sobie zaplanował.

Dobrze całuje

To się po prostu czuje. Jeżeli już w trakcie całowania coś jest nie tak – nie ta technika, brak chemii – najprawdopodobniej i w łóżku nie będziesz z niego zadowolona.

Potrafi śmiać się z samego siebie

Naprawdę, dystans do siebie to podstawa. Nawet w sypialni. Jeżeli on potrafi śmiać się z samego siebie, nie musisz obawiać się żadnych niezręcznych sytuacji, ponieważ on szybko wybawi was z opresji.

Jest nieco próżny

Mogłoby się wydawać, że ta cecha kompletnie tu nie pasuje. Nie, jeśli mówimy o życiu seksualnym. Dobry kochanek chce być doceniony i zaspokojony.

Zadaje mnóstwo pytań

Ciekawość drugiej osoby jest zawsze dobrym znakiem. Chociaż wydaje wam się, że rozmawiacie o jakichś pierdołach, on na podstawie twoich odpowiedzi może wywnioskować, jaki masz temperament, co lubisz, co cię wzrusza, a co irytuje. Niby nic, a jednak pozwala mu to odpowiednio zająć się tobą w łóżku.

Trzyma cię za rękę, odpowiednio dozując własną siłę

To znak, że twój luby może okazać się dobrym kochankiem, który jednocześnie daje ci czułość, wsparcie i bezpieczeństwo, ale także potrafi przejąć inicjatywę, gdy będzie taka potrzeba.

Źródło: Love Panky


Seks Związek

Czy penisa można złamać? 7 ciekawostek o erekcji

Seksualnie
Seksualnie
16 października 2017
Fot. iStock/serts

Faceci są bardzo przywiązani do swoich penisów. Dla większości z nich erekcja jest wyznacznikiem męskości. Nie powinno więc dziwić, że dopada ich blady strach, gdy mimo starań, „on” nie stoi na baczność. Czy bez erekcji mężczyzna może osiągnąć orgazm i co powoduje impotencję? Oto 7 ciekawostek na temat wzwodu, o których zapewne nie miałaś pojęcia.

1. Penisa można złamać

Złamanie to różni się jednak od urazu, w którym dochodzi do złamania kości. W przypadku penisa określenie to dotyczy popękania naczyń krwionośnych. Objawia się opuchlizną i zasinieniem. „Złamanie” powoduje silny ból i wymaga wizyty u lekarza.

2. Istnieją różne rodzaje erekcji

Wyróżniamy erekcję odruchową, psychogeniczną i nocną. Pierwsza występuje na skutek dotyku, druga fantazji, a trzecia pojawia się nocą – najczęściej bezwiednie.

3. Zaburzenia erekcji mogą znacznie utrudniać seks

Mężczyźni, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji, mogą mieć problem z zadowoleniem partnerki. Bardzo często wzwód występuje wyłącznie w wyniku bezpośredniej stymulacji. Fantazjowanie bywa niewystarczające.

4. Zaburzenia erekcji mogą wynikać z innej choroby

Jeżeli twój facet ma problemy ze wzwodem, powinien przebadać się pod kątem cukrzycy. Warto sprawdzić również poziom cholesterolu. Zaburzenia erekcji towarzyszą także chorobom serca, stwardnieniu rozsianemu czy chorobie Parkinsona.

5. Leki nie zawsze pomagają

Tylko 2/3 panów z problemami z erekcją jest zadowolonych z działania leków, przepisywanych na tę przypadłość. Czasem jest to kwestia dobrania odpowiedniej dawki. Należy jednak pamiętać, że medykamenty, stosowane na potencję mają wiele skutków ubocznych.

6. Używki zaburzają erekcję

Styl życia ma ogromny wpływ na erekcję. Palenie papierosów, nadużywanie alkoholu i niezdrowa dieta mogą powodować impotencję w późniejszym wieku. Większość mężczyzn nie zdaje sobie z tego sprawy, ponieważ zaburzenia nie pojawiają się z dnia na dzień.

7. Orgazm można osiągnąć bez erekcji

Na szczęście wzwód nie jest konieczny do osiągnięcia orgazmu. W wyniku silnego podniecenia u mężczyzny może dojść do wytrysku niezależnie od tego, czy penis stwardniał, czy też nie.


Źródło: Cure Joy