Go to content

Co podnieca nas w facetach? Ja zaliczam się do drugiej grupy [18+]

Fot. iStock/PeopleImages

Artykuł dla osób pełnoletnich.

Przeczytałam niedawno artykuł, w którym podzielono kobiety na trzy grupy pod względem tego, co podnieca je w facetach. Byłam ciekawa, czy zaliczam się do którejś z nich. Bingo! Nic mnie tak nie kręci, jak jędrne pośladki. Nie potrafiłam jednak wyjaśnić, dlaczego właśnie ten element mnie podnieca. Wytłumaczenie faktycznie ma sens… bo aż się zarumieniłam, czytając. Sprawdź, co działa na ciebie i dowiedz się, dlaczego. 

Szerokie bary i sześciopak

Fot. iStock/Pinkypills

Fot. iStock/Pinkypills

Z pewnością znajdą się wśród nas takie, które nie potrafią oderwać wzroku od faceta z barczystymi ramionami i umięśnionym torsem. Atletyczna sylwetka kojarzy nam się z siłą i testosteronem. Dawno, dawno temu taką posturę mieli faceci, którzy polowali i przynosili do domu zwierzynę. Szerokie barki i sześciopak robią wrażenie nie tylko na kobietach, ale wzbudzają także respekt wśród innych facetów.

Jędrne, małe pośladki

Fot. iStock/Brainsil

Fot. iStock/Brainsil

O tak! Zdecydowanie zaliczam się do tej grupy. Uwielbiam patrzeć na mojego faceta, który paraduje po mieszkaniu w obcisłych bokserkach. Jakkolwiek głupio to nie zabrzmi (bo przecież to faceci chętnie klepią panie po tyłku), kocham kłaść ręce na jego pośladkach w trakcie seksu. Wówczas mogę nawet dojść w pozycji misjonarskiej. Okazuje się, że faceci z jędrnymi pośladkami potrafią sprawnie wysunąć biodra do przodu w trakcie seksu, dzięki czego głębiej penetrują. Mężczyźni, którzy nie mają tak wyrobionych mięśni pośladkowych, muszą kłaść się na partnerce, czyli używać swojej masy ciały, by wejść mocniej i głębiej. Przyznacie, że czasem bywa to nieprzyjemne?

Umięśnione nogi

Fot. iStock/MilanMarkovic

Fot. iStock/MilanMarkovic

Kojarzą nam się z siłą i wytrzymałością. W dodatku jeśli połączymy je z wąskimi biodrami, jędrnymi pośladkami oraz umięśnionym torsem i szerokimi barkami, mamy faceta idealnego. Przynajmniej na to wygląda. Wiedziałaś, że wąskie biodra ułatwiają mężczyznom bieganie, ponieważ nie muszą (tak jak kobiety) szerzej rozstawiać stóp w trakcie biegu?

Tak, tak, wiem – podniecający przede wszystkim jest intelekt, ale… Co dopiszesz do tej listy? Ja z pewnością wskazałabym jeszcze dłonie. Uwielbiam dotyk silnej, męskiej dłoni na moim ciele.

Źródło: 5 minut dla zdrowia