Go to content

Regulamin konkursu „Miłość to nie wszystko”

Regulamin konkursu:

Wydawca książki „Miłość to za mało” Wydawnictwo Czarna Owca  i serwis ohme.pl zapraszają do udziału w konkursie. 10 osób, które opiszą swoją historię w temacie: Jaki jest najbardziej szkodliwy mit nt. związków, w jaki uwierzyłaś?

Co trzeba zrobić?

1. ZADANIE KONKURSOWE: w komentarzu pod postem opublikowanym pod adresem ohme.pl odpowiedz swoją historię na zadany temat.
2. Czas trwania zabawy: 09.12.2022 r.- 13.12.2022 r.
3. Nagrody – 10 książek „Miłość to nie wszystko”
4. Nie istnieje możliwość zamiany nagród rzeczowych na ich równowartość w gotówce lub zamiany na inną nagrodę.
5. O wynikach laureat zostanie poinformowany przez profil Oh!Me za pośrednictwem prywatnej wiadomości. Zwycięzca zabawy skontaktuje się z Organizatorem za pośrednictwem prywatnej wiadomości. W przypadku braku zgłoszenia się Laureata w terminie do 19.12.2022.r, nagroda przechodzi na osobę kolejną wg. ocen redakcji.
6.Organizatorem zabawy jest portal Ohme.pl. Uczestnikami Zabawy mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
7. Serwis Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść regulaminu, przebieg Zabawy ani działania Organizatora, w tym za wyłanianie zwycięzców i przekazywanie nagród. Zabawa w żaden sposób nie jest sponsorowana, popierana, ani przeprowadzana przez serwis Facebook, ani z nim związana.