Go to content

Kiedy warto kupić koszulki z własnym nadrukiem?

Fot. Materiały prasowe

Są takie części garderoby, które nigdy nie wychodzą z mody. Są ponadczasowe i można je założyć do różnych stylizacji. Przykładem są koszulki z nadrukiem. W tym roku są wyjątkowo modne, więc tym bardziej warto się w nie zaopatrzyć.

Osoby, które lubią podążać za trendami, co roku obserwują poczynania projektantów i zapowiedzi kolejnych kolekcji. Czasem można być zaskoczonym, a czasem serwuje się coś, co znamy i uwielbiamy od lat. Koszulki z nadrukiem zawsze są na topie, zmienia się nieco treść, czy wygląd napisów i grafik, ale chyba nie ma osoby, która nigdy nie miała lub wciąż nie ma koszulki z nadrukiem. W tym roku jest to totalny must have!

Koszulki z nadrukiem hitem tego sezonu!

W tym sezonie projektanci postawili w swoich propozycjach na powrót do trendów sprzed lat. Znów królują jeans, cekiny, frędzelki i luźne koszulki z różnego rodzaju nadrukami. I właśnie te ostatnie dają najszersze pole do popisu. W każdej szafie znajduje się co najmniej kilka T-shirtów. Wcale nie muszą być gładkie. Decydując się na nadruk, można wyrazić swój nastrój, zainteresowania, a nawet własną odrębność. Koszulka w każdej odsłonie będzie wyglądać świetnie. Można ją założyć do jeansów i sneakersów, ale jeśli się pomyśli nad stylizacją nieco dłużej, to można dobrać marynarkę, buty na obcasie i ciekawą torebkę.

Podkreśl własną osobowość koszulką z własnym nadrukiem

Kiedy przychodzi moda na określony styl i kolory, nagle w sklepach sieciowych jest mnóstwo podobnie wyglądających ubrań. Mijani na ulicy ludzie często mają te same spodnie, buty, czy bluzki. To dość zniechęcające dla kogoś, kto lubi się wyróżnić, chce ubrać się modnie, ale jednocześnie inaczej niż pozostali. Z pomocą przychodzą sklepy internetowe, w których znajdują się bluzy i koszulki, które nie tylko mają modne kolory, ale też można je spersonalizować, poprzez zaprojektowanie i naniesienie swojego własnego napisu.

Fot. Materiały prasowe

Dzięki temu rozwiązaniu można mieć pewność, że nikt nie będzie miał tego samego. Koszulki z własnym nadrukiem pozwolą ci wyrazić siebie i chociażby z tego powodu są warte uwagi. Napisem może być życiowe motto, zabawne hasło lub jeszcze inny tekst, który wiąże się z osobowością posiadacza. Jeśli lubisz chodzić w bluzach, opcję ze spersonalizowanym nadrukiem również warto rozważyć. Koszulki i bluzy tego rodzaju odnajdą się zarówno w kobiecej, jak i męskiej garderobie.

A może na prezent?

Koszulki z nadrukiem świetnie sprawdzają się do tego, by urozmaicić swoje stylizacje, ale mogą być też ciekawym pomysłem na prezent dla kogoś. Personalizowane koszulki z nadrukiem jeszcze niedawno zamawiały głównie firmy. To dla nich skuteczny sposób na to, by wspierać pozytywny wizerunek marki. Jednak sklepy internetowe, które proponują takie usługi, realizują zamówienia od jednej sztuki, więc można zamówić tylko jedną koszulkę, czy bluzę.

Fot. Materiały prasowe

Jeśli chce się zrobić prezent komuś bliskiemu, dodać coś kreatywnego do prezentu głównego, lub wręczyć coś zabawnego, koszulki i bluzy z nadrukiem, będą odpowiednim wyborem. Dzięki temu, że jest pełna dowolność, co do treści napisu, można wymyślić coś, co będzie się kojarzyło z daną osobą i jej stylem życia lub nawiąże do konkretnej okazji. Może to być na przykład zestaw koszulek – Dla Niej i Dla Niego. Na każdej z nich może być coś innego lub napisy mogą składać się w jedno zdanie. Na zamówienie koszulek z napisem decydują się też kobiety, które organizują wieczór panieński. Kiedy wszystkie jego uczestniczki założą taką samą koszulkę z fikuśnym tekstem, zabawa będzie jeszcze lepsza! A po samym wieczorze każdej z nich zostanie miła pamiątka.

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z koszulkowo.com