Go to content

Nie chcesz już dłużej słuchać złotych recept na życie? Pomyśl o zmianie

Fot. iStock

Kiedy wszyscy cię zawiodą, kiedy masz dość i nie chcesz już dłużej słuchać złotych recept na życie, pomyśl o zmianie. Słyszeliście o sologamii?

Tak, sologamii? To trend,  który wdarł się przebojem w świat kobiet. Jest ślub, wesele i biała suknia, jest i obrączka. Brakuje tylko pana młodego… Po co, dlaczego? Powodów jest tyle, ile panien młodych w wersji solo. Czasem mają już dość pytań i natrętnego wchodzenia w butach w ich życie: „kiedy ślub?, „kiedy rodzina, dziecko”, „latka lecą, a sukni ślubnej dalej nie ma…”. Brzmi znajomo?

Czy to przesada? Dla niektórych na pewno, jednak dla wielu kobieta taka uroczysta deklaracja, to zupełnie nowy rozdział w życiu…

Na co dzień zagryza zęby, żeby wytrzymać w skrajnie toksycznej pracy. Chce być bohaterska i pomocna, gdy w rodzinie dzieje się coś złego. Jednak nadchodzi moment, gdy musi pomyśleć o sobie. Nie chce być już miłą i użyteczną samotną kobietą, która zawsze ma czas dla innych. To historia kobiety, która postanawia wziąć ślub sama ze sobą. I odtąd żyć długo i szczęśliwie. Wkracza na trudną ścieżkę, która ją samą zaskoczy.

Wanda Żółcińska – dziennikarka specjalizująca się w tematyce biznesowej i technologicznej. Absolwentka italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia, gdy dni wypełniają jej pisanie, czytanie, spacery z psem i rozmowy z synami. Jej pierwsza powieść – „Najdroższa” – ukazała się w 2015 roku.

Ceremonia

Data wydania: 06.08.2019
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 408
Cena detaliczna: 37,00 zł
Oprawa: miękka

Zamów online


Artykuł powstał we współpracy z Prószyński i S-ka