Go to content

Przygotuj ogród na jesień

Fot. Materiały prasowe

Najwyższa pora pomyśleć o jesieni! Dzięki wyselekcjonowanym przez nas meblom, dekoracjom i akcesoriom ostatnie tygodnie na świeżym powietrzu spędzisz w zadbanym i stylowym ogrodzie.

Przyjemne zadanie

Jesienne porządki to wyzwanie, które czeka właścicieli małych i dużych ogrodów. Zarówno rośliny, jak i meble czy dekoracje, znajdujące się na zewnątrz, potrzebują odpowiedniego przygotowania na chłodniejsze temperatury i deszcz. Dzisiaj przedstawiamy niezbędne do realizacji tych zadań akcesoria oraz stoły, krzesła, fotele i ozdoby, które uprzyjemnią ostatnie chwile na świeżym powietrzu.

Fot. Materiały prasowe

Porządek pod kontrolą

Rękawice, grabie, szczotki, sekatory i kosze –to wszystkie niezbędne do robienia porządków narzędzia i akcesoria. Posługując się nimi, przygotujesz swój ogród na wiosnę, tak by ponownie cieszył oczy zadbaną zielenią i pięknymi kwiatami. Wśród wyselekcjonowanych produktów w najnowszej ogrodowej kampanii Westwing.pl znajdziesz kultowe modele marki Fiskars, która od lat słynie z jakości i funkcjonalności.

Fot. Materiały prasowe

Wieczór w cieple

Chłodne, jesienne popołudnia i wieczory na Twoim tarasie i balkonie mogą być bardzo przytulne. Lampiony, girlandy i lampy zewnętrzne wykreują ciepły klimat, w którym z przyjemnością zrelaksujesz się wśród poduszek na wygodnych meblach. Nie zapomnij owinąć się kocem!

Fot. Materiały prasowe

Nie zapomnij o najmniejszych

Jesień, a później zima, to najcięższy czas dla ptaków. Wybierz stylowy karmnik i poidełko i systematycznie wypełniaj je mieszanką ziarenek i wodą. Na drzewach z kolei powieś budki, w których uwiją sobie gniazdko na chłodne miesiące. Troska o nie powinna trwać przez cały rok, dlatego warto wybrać nie tylko stylowe, ale i praktyczne oraz trwałe modele.

Fot. Materiały prasowe

Na cały rok

Zmieniając aranżację z letniej na jesienną, wybierz meble i dodatki, które są odporne na zmienną pogodę. Warto postawić na producentów, którzy dbają o to, aby wszystkie ich produkty można było postawić na zewnątrz bez obaw o ich zniszczenie i które jednocześnie zachwycają wyglądem!

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Westwing.pl