Magia Związek

Miłość była i nagle jej nie ma. Zostajesz sama, bez słowa wyjaśnienia. „Znikające” znaki zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
22 grudnia 2021
fot. Photo Beto/iStock
 

Ghosting, bo o nim tutaj mowa, to bardzo brzydka praktyka znikania ze związku bez słowa wyjaśnienia, bez ostrzeżenia. A potem unikanie, udawanie, że się nie znamy itp. Które znaki zodiaku mają do tego skłonności? Sprawdź!

1. Wodnik

Wodnik jest oderwany od rzeczywistości i zdystansowany, tak uważasz? I chociaż prawdopodobnie masz nadzieję, że będziesz tą, którą będzie chciał zatrzymać, nie powinnaś być zszokowana, gdy okaże się Wodnik zniknie – po prostu staraj się nie brać tego zbyt do siebie. Jest niesamowicie niezależny i powściągliwy emocjonalnie, a ponadto ma około 5 innych projektów społecznych, nad którymi pracuje, więc i tak nie ma zbyt wiele czasu…

2. Bliźnięta

Już to zauważyłaś, spędzając z nimi czas, ale Bliźniak ma ogromne problemy z podjęciem decyzji. Powiedzenie „tak” jednej rzeczy zwykle oznacza odmowę innej. Jest tak pochłonięty chwilą i nie zawsze myśli o następnej – więc nie jest zaskoczeniem, że w jednej chwili spędzasz z nimi czas swojego życia, a potem jak za mrugnięciem, on znika.

3. Strzelec

Strzelec jest znany z tego, że jest optymistyczny i przezabawny – lubi spędzać czas cudownie, niezależnie od tego, gdzie się znajduje i z kim jest. Pomyślisz, że wszystko idzie niesamowicie dobrze, aż pewnego dnia on obudzi się z myślą o podróży do innego kraju i całkowicie zapomni, że miał iść z tobą na randkę… albo że w ogóle istniejesz.

„Znikający” partner, czyli wyszedł tylko do sklepu, ale już nie wrócił

4. Ryby

Czy nie skupiał na tobie wszelkiego rodzaju uczuć i uwagi? Tak, najprawdopodobniej. Wbrew powszechnemu przekonaniu, to, że Ryby znikają, nie oznacza, że ​​cię nie lubią. Robią bardzo dużo i będą myśleć o tobie co najmniej 1000 razy, nawet po tym, jak znikną. Ale Ryby lubią płynąć z prądem i nie spieszą się do zobowiązań, więc jeśli zbyt szybko zaczniesz naciskać, znikną, zanim zdążysz pomyśleć.

5. Waga

Szczerze mówiąc, na początku może cię to zmylić to, że Waga pragnie partnerstwa i towarzystwa, prawda? Ale to nie znaczy przecież, że nie będzie mieć ochoty uciekać, gdy sytuacja stanie się niewygodna. Wagi lubią dobrze się bawić i utrzymywać wszystko w spokoju i harmonii, więc jeśli sprawy zaczną zbyt szybko stawać się zbyt poważne lub niewygodne czy konfrontacyjne, Waga wolałaby po prostu zniknąć.

6. Panna

Chociaż Panny są znane z tego, że są bardzo zaangażowanymi partnerami, dzieje się tak dopiero, gdy zdecydują się opuścić swoją strefę komfortu i zaufać komuś – co wymaga od nich dużego wysiłku i dużo czasu.  Jeśli popełnisz błąd, naciskając zbyt mocno, zbyt szybko, to drzwi Panny zatrzasną Ci się przed nosem bez żadnego wyjaśnienia.

https://thoughtcatalog.com/

Oto dlaczego potrzebujesz w swoim otoczeniu przedstawiciela każdego ze znaków zodiaku. To ważne!


Magia Związek

Horoskop na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku. Ten rok będzie zupełnie inny niż dwa poprzednie!

Magic Moments
Magic Moments
22 grudnia 2021
fot. LUMIKK555/iStock
Następny

Horoskop na 2022 r. to coś naprawdę innego niż w minionych dwóch latach. W 2022 r. wszechświat faktycznie daje nam wytchnienie. Rok 2022 będzie daleki od bardzo rzadkich gromad kosmicznych, które były naszymi towarzyszkami przez ostatnie dwa lata (i  które nie miały miejsca od czasu zarazy z 1347 r.). Otrzepmy się z kurzu i powitajmy nowy rok 2022. Jowisz (planeta szczęścia) i Neptun spotkają się w 2022 roku, przynosząc nam wyjątkowy rok dla sztuki, muzyki i wszelkiej kreatywności. Jeśli jesteś wizjonerką, to będzie Twój rok, aby zainspirować innych i wkroczyć w zupełnie nowy rodzaj przywództwa. Kwiecień będzie pełen romantyzmu i poczucia magii. Pozwól miłości się prowadzić. Zobacz, co to wszystko oznacza dla twojego znaku słońca.

Być może największym tranzytem niebieskim, kształtującym nasze horoskopy z 2022 r., będzie przesunięcie węzła północnego w znak Byka z węzłem południowym w Skorpionie, wpływające na sezon zaćmienia i powodujące duże transformacje energetyczne w szczególności dla tych dwóch znaków. Zdaniem astrologa Colina Bedella, ta dynamika Byk-Skorpion skieruje naszą zbiorową uwagę w stronę typowych właśnie dla Byka tematów bezpieczeństwa, stabilności i zmysłowości.

Jednocześnie, jeśli szczytowe ideały Byka są tym, do czego zmierzamy w 2022 roku, opozycyjne elementy Skorpiona są tymi, które pozostawiamy w tyle. Węzeł południowy w Scorpio zachęca nas do porzucenia nadmiernej czujności, sceptycyzmu, poczucia winy i braku wiarygodności.

„W nadchodzącym roku węzeł północny w Byku zaprasza nas do rozważenia: Jak możemy odnaleźć bezpieczeństwo w nieznanym? Jak możemy odnaleźć bezpieczeństwo, opierając się na naszych prawdziwych wartościach? I ostatecznie, jak łączymy się z przyjemnością, radością i poczuciem estetyki, nawet gdy wciąż jesteśmy w pandemii?” – mówi Bedell.

Horoskop na 2022 r. BARAN: zmiany finansowe

fot. Milana Ausianovich/iStock

Pieniądze to przedmiot dla ciebie w tym roku, Baranie. To, w jaki sposób wykorzystasz je w zgodzie ze swoimi wartościami, będzie pytaniem, na które będziesz starał się odpowiedzieć. Możesz zostać zmuszony do podjęcia nowych decyzji finansowych lub ponownego przemyślenia starych, mając na celu ugruntowanie się w poczuciu bezpieczeństwa w inny sposób. I chociaż prawdopodobnie zacznie się to od rzeczywistych ruchów pieniężnych, może również obejmować pewne metaforyczne lub symboliczne postrzeganie wartości, które posiadasz, w tym zmianę sposobu inwestowania czasu lub energii.

Gotowy, by wcisnąć przycisk resetowania poprzednich lat? Wyprawa na odległą wyspę lub odosobnienie medytacyjne – to w tym roku coś dla ciebie. No dobra, może górska przygoda. A po powrocie z podróży w maju powstajnie zupełnie nowe przedsięwzięcie biznesowe. To będzie ekscytujące odejście od wszystkiego, co kiedykolwiek zrobiłeś. Ciesz się świeżością i powitaj zmianę.

Horoskop na 2022 r. BYK: autorefleksja

fot. Milana Ausianovich/iStock

Trzymaj się mocno, Byku. To jest twój wielki rok odnalezienia siebie, z zaćmieniami wstrząsającymi twoim znakiem i węzłem północnym, oczywiście również w twoim znaku. Ponieważ twój pierwszy dom tożsamości poniesie ciężar tych kosmicznych zmian, będziesz miał szansę przemyśleć swoje życie. Byki kochają bezpieczeństwo i stabilność. Ale wyzwaniem w tym roku będzie dla nich przyjęcie tego, kim są i zaufanie sobie pomimo niepewności. Potraktuj to jako swój znak, aby zapewnić sobie dużo czasu i dbać o siebie.

Wszystko wskazuje na to, że jesteś gotowy, aby poważnie podejść do partnerstwa (miłość i biznes) w 2022 roku, a wszechświat dostarczy ci nieoczekiwanego i bardzo potrzebnego zwrotu akcji. Kwiecień i maj pomogą ci zobaczyć, co lub kto cię blokuje, dzięki czemu osiągniesz krystaliczną przejrzystość. Twój krąg towarzyski rozświetli się kilkoma wystawnymi prezentacjami w kwietniu, więc pozwól Jowiszowi i Neptunowi tworzyć magię i ciesz się uroczystościami. Listopad zawiąże węzeł w tym szybko zmieniającym się roku związku.

Horoskop na 2022 r. BLIŹNIĘTA: odnajdowanie duchowości

FOT. Milana Ausianovich/iStock

Możesz znaleźć jasność i sens dzięki odnowionej w tym roku praktyce duchowości, Bliźniaku. Węzeł północny podkreślający twój 12. dom wiary, energię z poprzedniego życia i wyższe moce, może sprawić, że zwrócisz się bardziej w stronę gwiazd – lub w stronę religii, numerologii, medytacji, uważności lub jakiegokolwiek innego przedsięwzięcia ukierunkowanego na wewnętrzny spokój i zrozumienie. Pytanie dla Bliźniąt brzmi: „Jak wykorzystujesz swoją duchową praktykę, aby rozwinąć poczucie nadziei i poczucia bezpieczeństwa?”.

To będzie twój rok. Rok, w którym poprawisz swoje zdrowie psychiczne, emocjonalne i fizyczne, ponieważ zaćmienia wskażą na poważne uzdrowienie w jedynej dziedzinie życia, którą do tej pory ignorowałeś. Neptun i Jowisz wieńczą szczyt sukcesu, prosząc cię o jeszcze większe marzenia, wizję wykraczającą poza to, co widzisz i krok w tym kierunku z ufnością. Musisz jednak być zdrowy na wszystkich poziomach, aby sprostać tym nowym i ekscytującym wyzwaniom. Zostaniesz nagrodzony, gdy użyjesz swoich umiejętności komunikacyjnych i przygotujesz się na sukces od wewnętrznego zdrowia do zewnętrznego.

 

Magia Związek

6 znaków zodiaku, które mają wielkie i dobre serca

Magic Moments
Magic Moments
22 grudnia 2021
fot. Irina Vodneva/iStock

Na kogo zawsze można liczyć, kto zrobi dla swoich bliskich naprawdę dużo? Sprawdźcie, czy się zgadza!

Rak

Raki są znane z miękkiego serca i życzliwości, więc nie jest niespodzianką, że znalazły się na tej liście. Raki z pewnością mogą wydawać się przytłaczające tym, którzy nie znają ich dobrze, ale ich wyrazy oddania są autentyczne. Starają się pokazać, jak bardzo im zależy i zrobią wszystko, aby być dla ludzi, których kochają.

Ryby

Ryby mają głęboki kontakt z emocjami – zarówno własnymi, jak i emocjami innych. Łatwo wczuwają się w empatię i mają tendencję do brania uczuć i problemów innych jako własnych. Wykazują głębokie zrozumienie i troskę. Chociaż mogą być niezdecydowane, jaka jest najlepsza decyzja, wyczerpią wszystkie możliwości pomocy. Nie spoczną, dopóki ludzie, których kochają, nie zaznają spokoju.

Lew

Lwy są wyjątkowo hojne. Nie zawahają się bronić swoich bliskich. Czują ogromne poczucie lojalności i dumy ze swoich związków i chcą je chronić za wszelką cenę. Chcą podtrzymać na duchu i upewnić się, że inni wiedzą, jak bardzo są dla nich cenni.

Baran

Baran ma zaraźliwą i przytłaczającą energię. Nosi swoje emocje na zewnątrz, ponieważ chce w pełni doświadczyć otaczającego go świata. Jest zawsze blisko i na zawołanie tych, których kocha. Chce wiedzieć, czy jest dobrze. Jeśli ktoś atakuje bliskie mu osoby, potrafi stanowczo stanąć w ich obronie.

Panna

Panna jest powściągliwa i krytyczna, ale pod tą skorupą pozorów, kryje się gigantyczne miękkie serce. Próbuje się chronić, ponieważ wie, jak intensywne są jej emocje i jak wiele potrafi zrobić dla ludzi, których kocha. Zrobi wszystko dla swoich przyjaciół i bliskich.

Koziorożec

Koziorożce są ofiarami podobnego jak Panny stereotypu – ich powściągliwa natura wydaje się powodować, że inni wątpią w ich głębię emocjonalną. Jednak pomimo początkowego wahania, Koziorożce mają gigantyczne serca. Ich opieka jest bardziej praktyczna niż osobista, ale będą dbać o swoich bliskich na tyle sposobów, na ile potrafią. Nie zawsze swobodnie wyrażają emocje, ale zapewniają niezachwiane wsparcie. Nigdy nie wątp w Koziorożca.

Koziorożec bywa zimny, Lew kocha mocno, ale niewłaściwą osobę. Kto w zodiaku kocha najmocniej?