Go to content

Mąż, który urwał się z choinki, czyli „dlaczego nie będę ci pomagał w domu”. Choć widziałaś wiele, ten list cię zaskoczy

Fot. istock/sturti

Skąd się biorą tacy mężczyźni? Mamy XXI wiek, równouprawnienie od wielu lat, oczekujemy partnerskich relacji w związku i partnerstwa uczymy nasze dzieci. Jak się taki uchował…? Przeczytajcie list męża, który wyjaśnia swojej żonie, dlaczego nie powinna oczekiwać od niego udziału w „domowych pracach”. Kobieta tak bardzo się zdenerwowała, że postanowiła umieścić go (list, nie męża) w mediach społecznościowych.

Czy” oczekujesz „od swojego męża, aby pomagał ci w domowych obowiązkach? Jeśli tak, nie będziesz mieć szczęśliwego małżeństwa, ponieważ oczekiwania nie sprzyjają związkom. Jeśli on pomaga, świetnie, a jeśli nie, rób to do ciebie należy, w trosce o swojego Pana. Pamiętaj, że nie poślubiłaś męża, aby mieć pomoc w pracach domowych. Poślubiłaś go, aby był twoim opiekunem i dostarczał ci tego, czego potrzebujesz. Powinnaś była wyjść za niego za mąż, bo bardzo go kochasz, bo chcesz być również dla niego pomocą, bo chcesz by jego życie było lżejsze niż cięższe, bo chcesz zdjąć z jego ramion dodatkowe ciężary i ulżyć mu, choć i tak jest mu ciężko – to on musi zapewnić utrzymanie całej rodzinie. Uczyń jego życie tak łatwym i szczęśliwym, jak tylko możesz! 


Na podstawie: newsely.com