Go to content

Poznaj urokliwe miejsce tylko dla Kobiet, w którym poczujesz się wyjątkowo. Połącz trening personalny i zabiegi dla ciała. Spełniaj swoje marzenia w Studio Figura Ochota

Fot. Materiały prasowe

Mówi się, że kobieta kobiecie bywa wilczycą. To nieprawda, o czym łatwo można przekonać się w sytuacjach, gdy potrzebujemy się wzajemnie zmotywować i wesprzeć w podejmowaniu wyzwań. My, kobiety, lubimy dbać o siebie, dla siebie i fajnie się dzieje, gdy naszymi planami, marzeniami a czasem i wnioskami z porażek, możemy podzielić się z innymi. Dać i przyjąć dobrą radę, zobaczyć możliwe postępy i uniknąć pułapek.

Szczególnie ważna jest dla nas troska o ciało. Ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych, chcemy popracować nad masą ciała, kondycją organizmu. Najczęściej same ćwiczenia nie wystarczają, by osiągnąć wszystkie założone cele. Wraz z aktywnością fizyczną, pokierowaną odpowiednio przez specjalistę, należy przyjrzeć się diecie. Oczyszczenie organizmu oraz modyfikacja jadłospisu, połączone z ćwiczeniami i wspierającymi kondycję ciała zabiegami, pozwolą odnieść długotrwały sukces i zmienić codzienne nawyki na zdrowe.

Sama sobie poradzisz, ale przy wsparciu innych odniesiesz wielki sukces 

Naturalnie, że jeśli chwalisz sobie silną wolę, nawet przy chwilach zwątpienia dasz sobie radę i osiągniesz to, co zaplanowałaś. Ale prawda jest taka, że otwierając się na pomoc i wskazówki innych osób, podnosisz swoje szanse na osiągniecie sukcesu. Zamiast zastanawiać się, co by było, gdybyś miała wsparcie z zewnątrz, po prostu sięgnij po nie. Nic nie stracisz, a zyskasz to, na czym ci najbardziej zależy, i nie tylko!

Jest takie miejsce, stworzone z miłości do kobiet

Studio Figura Warszawa Ochota to magiczne miejsce, dedykowane wyjątkowym kobietom. Zachwyci cię i odpręży domowa atmosfera studia, jego ciepłe wnętrze i kameralność. Poczujesz się na swoim miejscu, zauważona i troskliwie zaopiekowana przez specjalistów z zakresu profesjonalnego modelowania sylwetki. Studio położone w malowniczej scenerii Parku Szczęśliwieckiego pozwoli oderwać się od betonowej, typowo miejskiej scenerii, kojąc oczy i duszę bliskością natury.

Czego możesz się spodziewać przekraczając progi Studio Figura? 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Marzysz o poprawie sylwetki oraz stanu skóry? Osiągniesz tu swój cel dzięki unikalnej koncepcji opartej na zabiegach odchudzających i modelujących sylwetkę oraz treningu personalnym, do tego w motywującym towarzystwie innych kobiet. One, jak żaden mężczyzna, zrozumieją i docenią twój wysiłek włożony w realizację marzeń. Jeśli liczysz na wykroczenie poza schemat ćwiczeń i zabiegów, będziesz usatysfakcjonowana, mogąc uczestniczyć w organizowanych przez studio spotkaniach oraz wydarzeniach. Dzięki nim dowiesz się więcej o tematyce zdrowego odżywiania, skutecznego odchudzania, oswajania poczucia satysfakcji i szczęścia. Nawiążesz również nowe kontakty, które staną się doskonałą bazą do wzajemnej motywacji w stawianiu kolejnych kroków na drodze do realizacji marzeń.

5 kroków do idealnej sylwetki 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Skuteczność działań proponowanych przez Studio Figura to nie tylko obietnice. Fantastycznym potwierdzeniem skuteczności są kobiety, które traciły na wadze kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt kilogramów, a także te, którym wreszcie udało się pozbyć uciążliwego cellulitu i z dumą eksponować gładką i jędrną skórę. Koncept Studio Figura, to 5 kroków do idealnej sylwetki, które w połączeniu z potrzebą zmiany i determinacją w dążeniu do celu pozwolą Ci osiągnąć wielki sukces.

Na koncept 5 kroków do idealnej sylwetki, składa się:

1) Program treningowo-zabiegowy –  idealnie dopasowany do indywidualnego celu klientki.
2) Program autorski dietetyczny — III etapowa dieta dopasowana do celu i potrzeb klientki.
3) Zdrowe Oczyszczanie — ziołowe, 100% naturalne suplementy diety wg unikalnej receptury Studio Figura.
4) Profesjonalne produkty kosmetyczne z Linii Professional Line Figura z opatentowaną formułą i atestami kosmetycznymi.
5) Niezwykłe konkursy motywujące — konkurs Metamorfozy, z możliwością wygrania wspaniałych nagród w tym egzotycznej wycieczki All inclusive dla dwóch osób.
Zwyciężczyni zeszłorocznego konkursu Pani Aleksandra spędziła luksusowe wakacje na Rodos, jednak główną nagrodą była niesamowita zmiana jaka się w niej dokonała.
„Przychodząc do Studia Figura nie myślałam, że tak zmieni się moje życie. Będę tak świetnie wyglądać i młodo się czuć… byłam szczęśliwa że stawałam się coraz szczuplejsza”. Aleksandra Szymusińska.

Skorzystaj z wyjątkowych zabiegów przy użyciu nowoczesnych urządzeń 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Do dyspozycji pań są nowoczesne urządzenia, wspierające walkę o figurę na wielu płaszczyznach, m.in.:

  • redukcja cellulitu,
  • zmniejszenie obwodów ciała,
  • spadek masy ciała,
  • poprawa jędrności i kolorytu skóry,
  • modelowanie sylwetki,
  • lifting skóry w okolicach oczu i szyi,
  • usuwanie toksyn,
  • likwidacja zbędnego owłosienia.

ROLLSHAPER – Urządzenie do wykonywania masażu, który pobudza wytwarzanie nowych płynów limfatycznych i rozbudowę naczyń limfatycznych. Jest jedną ze skuteczniejszych metod odchudzania i usuwania cellulitu. Pomaga poczuć się lepiej po stresującym dniu w pracy. Uwielbiany przez kobiety. W czasie masażu odczuwa się relaks, a tuż po – energię do działania.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

VACU SHAPER — Specjalistyczne urządzenie łączące zalety wysiłku fizycznego i działania podciśnienia. Dzięki wykonywaniu klasycznych ruchów na bieżni (zdecydowany marsz) oraz panującemu podciśnieniu w kapsule, dochodzi do polepszenia krążenia krwi, głównie w miejscach narażonych na powstawanie cellulitu. Przyspiesza również krążenie limfy, dzięki czemu z organizmu szybciej usuwane są toksyny. Spalanie tkanki tłuszczowej następuje przy wysiłku dużo mniejszym niż przy normalnym treningu – jedynie przy 50% maksymalnego obciążenia serca. Porównywalnie do klasycznego treningu w tym samym czasie ćwiczeń spalamy cztery razy szybciej tkankę tłuszczową.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

INFRA SWAN SHAPER – To urządzenie do kompleksowego modelowania sylwetki. Poprzez innowacyjne połączenie 4 komponentów: lamp podczerwonych (dla głębokiej odbudowy włókien kolagenowych), kolagenowej terapii światłem (dla regeneracji wierzchniej warstwy skóry), systemu jonizacji (rewelacyjna moc jonów ujemnych), skrętny eliptyk (uaktywnienie wszystkich partii mięśni), jest doskonałym sprzymierzeńcem w modelowaniu sylwetki.

SAUNA INFRA RED — W przypadku sauny Infrared, za ogrzanie ciała odpowiadają promienniki podczerwieni, które wytwarzają fale podczerwone wnikające nawet do 4,5 cm pod skórę rozgrzewając tym samym nasze ciało. Dzięki temu ciało w dużo większym stopniu poci się i traci o 250% więcej płynów niż w tradycyjnej saunie. Temperatura w saunie na podczerwień wynosi maksymalnie 60 stopni, można z niej korzystać w ubraniu, a także z otwartymi drzwiami.

ELEKTROSTYMULACJA — Przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołuje się  skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni. Najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować na brzuchu, udach i pośladkach. Elektrostymulacja jest alternatywą dla ćwiczeń fizycznych z uwagi na inne schorzenia.

PLATFORMA WIBRACYJNA — Jest to zabieg, w którym przy pomocy wibracji o różnej częstotliwości wywołuje skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni. Najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować na brzuchu, udach pośladkach i rękach.

LIMFODRENAŻ — To specjalistyczne urządzenie do wykonywania masażu, który wyraźnie pobudza wytwarzanie nowych płynów limfatycznych i rozbudowę naczyń limfatycznych, Jest jedną ze skuteczniejszych metody odchudzania i usuwania cellulitu.

TRENING PERSONALNY — Jeśli Twoja aktywność fizyczna jest niska i nie wiesz jak zacząć ćwiczyć lub jeśli wymagasz bardziej indywidualnego podejścia do ćwiczeń – świetnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie trening personalny. Nasza trenerka dostosuje zestaw ćwiczeń tylko dla Ciebie – w zależności od Twojego celu, ale też możliwości. W połączeniu z innymi zabiegami z pewnością osiągniesz swoją wymarzoną sylwetkę.

To tylko część bogatej oferty Studio Figura, która jest do dyspozycji tych z nas które pragną zmienić nie tylko swoje ciało, ale nawyki na lepsze.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

 


Wpis powstał przy współpracy Studio Figura