Go to content

Jak rozpoznać, że twój facet rozgląda się za kimś „nowym”

Fot. iStock/nd3000

To nie jest miła wiadomość – dowiedzieć się, że twój partner myśli o rozstaniu, a raczej, że przeniósł (chwilowo lub na stałe) swoje uczucia na kogoś innego. Jeśli uczciwość nie jest mocną twojego partnera, a odwaga, żeby się przyznać, że ma się na myśli i w sercu kogoś innego nie należy do jego cech charakteru, zwróć uwagę na kilka sygnałów, które pomogą ci zrozumieć, że coś rzeczywiście „jest na rzeczy”.

Jak rozpoznać, że twój facet rozgląda się za kimś „nowym”

1. Rozwija nowe nawyki, które trudno wytłumaczyć

Nawet nie wiesz do końca, jak to sprecyzować, ale czujesz, że zachowuje się inaczej.

2. Masz poczucie, że tak naprawdę nie chce spędzać z tobą zbyt wiele czasu

Masz wrażenie, że twój partner nie jest naprawdę zainteresowany wspólnymi wyjściami, „byciem” z tobą. Coraz częściej wybiera znajomych, samotność.

3.  Nie nawiązuje kontaktu wzrokowego, kiedy z tobą rozmawia

Naprawdę nie próbuje nawiązać z tobą kontaktu wzrokowego, ponieważ nie czuje się komfortowo, pozwalając ci przeglądać się w swojej duszy… Nie chce, żebyś zrozumiała.

4. Wszczyna kłótnie, bez powodu

Wydaje się, że kłócicie się ze sobą o wiele częściej niż kiedykolwiek w przeszłości. Patrzysz na niego i widzisz, że jest stale zdenerwowany.

5. Czujesz, że namiętność między wami wygasa

Jego dotyk jest inny, seks coraz rzadszy.

6. On nie angażuje się już w „głębokie” rozmowy

Zawodzi komunikacja. Nie jest ciekaw twojego zdania, tego, co masz do powiedzenia. Nie słucha z zainteresowaniem, jest zniecierpliwiony. Rozmawiacie właściwie tylko wtedy, gdy musicie.

7. Sprawia, że ​​czujesz się samotna

Twój partner nie podejmuje żadnego wysiłku, by pokazać ci, jak jesteś dla niego ważna. Żyje swoim życiem i nie włącza cię w swoje plany.

8. Stał się bardziej samolubny

Wydaje się, że coraz bardziej troszczy się o swoje życie, a mniej troszczy się o ciebie. Nie interesuje go to, czego pragniesz, w którą stronę zmierzasz. Żyje dla siebie i z myślą o sobie.

9. Zauważasz, że ukrywa przed tobą swój telefon

Nie chce, abyś widział dowody jego niewierności lub nielojalności wobec ciebie.

10. Przestał wkładać wysiłek w związek

Po co ma się starać, skoro wie, że i tak nie będziecie razem? To nie jest ładne, ani eleganckie, ale powinnaś się z tym pogodzić. On sercem i myślami jest już gdzie indziej. Jednak jeżeli traktuje cię jak powietrze, niczego nie wyjaśniając, brak mu po prostu klasy.


Na podstawie: relrules.com