Go to content

11 różnic między wiecznym chłopcem, a facetem, który zostanie twoim mężem

11 różnic między wiecznym chłopcem, a facetem, który zostanie twoim mężem
Fot. iStock/ manifeesto

Kiedy zaczynasz spotykać się z facetem, zdarza ci się myśleć, że jest doskonały. Miłość przesłania ci zmysł obserwacji i utrudnia wyciąganie konstruktywnych wniosków 🙂 . Tymczasem jest kilka istotnych różnic między „podstarzałym chłopcem”, a facetem, za którego wychodzi się za mąż. To prawda, ​​ludzie się zmieniają, więc nie skreślaj go tylko dlatego, że wydaje ci się trochę próżny czy niedomyślny. Daj mu szansę, żeby udowodnił na co go stać. 

Pamiętaj jednak, że:

1.

Chłopiec lubi się bawić bez zobowiązań.

Człowiek, za którego wyjdziesz za mąż jest odpowiedzialny, pokazuje, że zależy mu na tobie i twoim szczęściu. Jasno mówi o swoich zamiarach względem ciebie.

2.

Chłopiec będzie dążył do rozmów o ludziach, których znałaś z przeszłości, dopytywał, porównywał, może nawet wyśmiewał.

Dojrzały facet to partner do rozmów na wiele tematów: może porozmawiać z tobą o książkach, filmach, muzyce. A przede wszystkim taki, który rozumie, że oboje macie za sobą jakąś przeszłość.

3.

Chłopiec nie myśli na poważnie o przyszłości, dzieciach, formalizacji związku. Będzie w nieskończoność odkładał ten temat.

Prawdziwy facet po prostu poprosi cię o rękę.

4.

Chłopiec odbierze twój zły nastrój bardzo osobiście, weźmie wszystko do siebie i się obrazi.

Facet, za którego wyjdziesz za mąż zrobi wszystko by przegnać chmury gradowe.

5.

Chłopiec w trakcie sprzeczki obrzuci cię wyzwiskami.

Mężczyzna bez względu na wszystko potraktuje z szacunkiem. Nigdy nie zastosuje w stosunku do ciebie siły fizycznej.

6.

Chłopiec do przesady dba o wygląd, przeszkadza mu również jeśli ty nie wyglądasz tak jak (jego zdaniem) powinnaś.

Twój przyszły mąż zrozumie, że każdy ma dobre i złe dni, a poza tym, on będzie cię kochał tak samo, niezależnie od tego jak wyglądasz.

7.

Chłopiec ma problemy z powiedzeniem „przepraszam”. Zamiast tego powie: „kocham cię” i to oznacza, że nie chcę cię stracić. Ale tak naprawdę nie rozumie znaczenia tych słów.

Mężczyzna, którego poślubisz, powie „przepraszam”, bo jest uczciwy i nigdy nie chce cię skrzywdzić. Kiedy mówi: „kocham cię”, te słowa wypływają z jego wnętrza.

8.

Chłopiec oczekuje ciągłego poświęcania się dla niego. Tak właśnie robiła jego mama, prawda?

Dojrzały sam umie o siebie zadbać: gotowanie, sprzątanie, pranie, rachunki… Tu nie ma męskich i damskich czynności. Tu jest tylko odpowiedzialność za swoje życie.

9.

Chłopiec nie przepada za spotkaniami z twoimi przyjaciółmi: woli mieć cię dla siebie.

Twój przyszły mąż traktuje je jako możliwość lepszego poznania ciebie.

10.

Chłopiec nigdy nie słucha cię z uwagą. Twoje słowa, nawet te ważne umykają mu w przestrzeni, bo zawsze jest coś co bardziej przykuwa jego uwagę. Kiwa głową, udając ze podąża za twoimi myślami.

Dojrzały facet wysłucha cię uważnie, bo jest ciekaw tego, co masz do powiedzenia.

11.

Chłopiec sprawia, że nigdy nie czujesz się pewnie.

Facet, za którego wyjdziesz za mąż, sprawi, że poczujesz się bezpiecznie, pewna jego miłości i tego, że jego myśli krążą wokół twojego dobra.

Wieczny chłopiec to chwila, moment, zabawa i flirt… Jego uczucie minie, pozostanie kilka miłych wspomnień. Prawdziwy facet to życie, ze wszystkimi konsekwencjami. A całe życie jest ciekawsze niż kilka ulotnych momentów…


Źródło: livehack.org