Go to content

Zwierzę, które pierwsze dostrzeżesz, pokazuje co jest dla ciebie najważniejsze w miłości

Psychologowie tacy jak Zygmunt Freud i Hermann Rorschach słynęli z używania symboli podczas badań terapeutycznych. Wierzyli, że kiedy patrzymy na obraz, pierwsza myśl, która przychodzi nam do głowy, jest odbiciem tego, jak myślimy i czujemy. 

Obraz, który analizujemy dziś, można zinterpretować jako zawierający kilka różnych zwierząt. Zwierzę, które widzisz, może wiele powiedzieć o tym, co jest dla ciebie najważniejsze w miłości, na poziomie podświadomości. Zacznijmy więc: Jakie zwierzę widzisz?

LIS

Jesteś optymistką i beznadziejną romantyczką :). Rozwijasz się w związkach i łatwo łączysz się z innymi. W miłości zazwyczaj wybierasz partnerów, którzy dostosowują się do ciebie na niezliczone sposoby. Jesteście przyjaciółmi. Dla ciebie najważniejszym aspektem miłości jest romans. Uwielbiasz czuć tę iskrę.

Na poziomie osobistym jesteś głęboko empatyczna i łatwo jest ci zrozumieć innych. Ludzie często polegają na tobie, radzą się, a ty zapewniasz im bezstronne spojrzenie na ich problemy.

DELFIN

Masz tendencję do bycia spokojną i logiczną osobą, taką, która lubi spędzać czas w samotności. I chociaż niekoniecznie musisz być w związku, aby być szczęśliwa, kiedy już się z kimś zwiążesz, wkładasz w tę relację całe serce. Nie bawisz się w żadne związkowe gierki, a jeśli kiedykolwiek będziesz z kimś, kto zasieje w tobie choć odrobinę wątpliwości, prawdopodobnie nie pozostaniesz w tym związku na dłużej. Najważniejszy w miłości jest dla ciebie szacunek. Jeśli twój partner nie traktuje cię poważnie lub nie rozumie cię, prawdopodobnie nie zostaniesz z nim długo.

Na poziomie osobistym jesteś bardzo introwertyczna, ale nie antyspołeczna. Uwielbiasz spędzać czas z (odpowiednimi) ludźmi, ale jesteś niezwykle wybredna w kwestii tego, z kim zdecydujesz się dzielić sobą. Ale kiedy spotykasz kogoś, kto sprawia, że jesteś szczęśliwa i kto rozumie twoją wyjątkową osobowość, jesteś bardzo kochająca.