Go to content

To, co zobaczysz na obrazku jako pierwsze, świadczy o twojej obecnej sytuacji i o tym, jaki jesteś [psychozabawa]

Fot. Screen z YouTube/ Mind Your Idiot

Testy osobowości nie zawsze pokazują nam to, czego chcielibyśmy się o sobie dowiedzieć. My przecież widzimy siebie „inaczej”, są rzeczy, których nigdy byśmy o sobie nie powiedzieli, do których nigdy byśmy się przed samymi sobą nie przyznali. Tak, czy siak, krótka zabawa w „zgadnij, co tu widać”, to całkiem dobry sposób na chwilę odprężenia.

A więc, do dzieła! Przyjrzyj się przez chwilę temu obrazkowi, jaki element, jako pierwszy rzuca ci się w oczy?

Fot. Screen z YouTube/ Mind Your Idiot

Fot. Screen z YouTube/
Mind Your Idiot

Interpretacja

Twarz

Ty: Twoją zaletą są bardzo dobrze rozwinięte umiejętności społeczne. Z łatwością odczytujesz emocje innych, potrafisz odczytać język ich ciała. Dobrze radzisz sobie z łączeniem faktów i widzeniem „szerszego kadru”.

Twoja obecna sytuacja: Wydajesz się nieco przytłoczony, zmęczony psychicznie. Potrzebujesz kogoś, kto pomoże ci na nowo odkryć radość płynącą z „małych chwil szczęścia”, kto pozwoli ci dostrzec piękno leżące w prostocie.

Jabłka

Ty: Jesteś spontaniczny i ciekawy świata. Jesteś entuzjastyczny względem tego co nowe i optymistycznie nastawiony do każdej, nawet trudnej sytuacji.

Twoja obecna sytuacja: Możesz mieć obecnie wrażenie lekkiego chaosu, bałaganu w twoim życiu lub w relacjach z kimś bliskim. Spróbuj się zdystansować, przemyśleć swoje priorytety.

Siedząca postać

Ty: Jesteś ostrożny, zachowawczy, a w najmniej odpowiednim momencie… impulsywny. Twoje ulubione słowa to „rodzina”, „lojalny”, „szacunek”, „troska” i „wartości”.

Twoja obecna sytuacja: Możesz teraz czuć się niezrozumiany przez bliskie otoczenie i mieć poczucie osamotnienia. Otwórz się trochę na innych, a zobaczysz, że sprawy przestają się komplikować, a na sercu robi się lżej. Cokolwiek spędza ci sen z powiek, nie musisz być z tym sam.

Ten i inne testy znajdziecie tutaj: