Go to content

To, co zobaczysz jako pierwsze na tym obrazku, zdradzi twój najgłębiej ukryty lęk

Wszyscy się czegoś boimy. Czasem te obawy są bardziej oczywiste, niż nam się wydaje. Powyżej znajdziecie ilustrację, która ma ich w sobie całkiem sporo. Kiedy patrzysz na ten obrazek, co jako pierwsze rzuca ci się w oczy?  Ta konkretna rzecz, którą zauważysz jako pierwszą, mówi nam wiele o tym, czego możesz się bać w tym życiu. 

Co zobaczyłaś jako pierwsze?

Pluszaki

Dwa wypchane zwierzątka, siedzące u podstawy każdego drzewa są czymś, co wskazuje, że możesz mieć głęboko zakorzeniony lęk przed zmianą. Boisz się odpuścić, więc trzymasz się rzeczy, które powinny zostać odrzucone dawno temu. Brzmi znajomo, prawda?

Pająk

Jeśli najpierw zauważyłaś pająka, możesz obawiać się podejmowania ryzyka. Jesteś kimś, kto nie lubi wychodzić ze swojej strefy komfortu i masz tendencję do życia wg starego schematu. Często nie otwierasz drzwi do swojego serca, bez względu na to, co osoba po drugiej ich stronie ma ci do zaoferowania.

Dziewczynka

Jeśli najpierw zauważyłaś małą dziewczynkę, boisz się stracić siebie. Jesteś kimś, kto chce dać z siebie wszystko w życiu, ale także zachować to, kim jesteś. Nie chcesz „dorosnąć” ani zmienić się w kogoś innego. Chcesz być tym, kim naprawdę jesteś. I jesteś w tym bezkompromisowa

Drzewa

Jeśli zauważyłaś drzewa, jesteś kimś, kto boi się, że dogoni go jego przyszłość. Zawsze starasz się naprawić sytuację i bez względu na to, jak bardzo się starasz, wydaje się, że nie starasz się wystarczająco mocno. Przestań się obwiniać za wszystkie nieszczęścia świata.

Gigantyczna truskawka

Jeśli to truskawkę zauważyłaś jako pierwszą, najprawdopodobniej boisz się sprostać oczekiwaniom innych. Zawsze robisz wszystko, co w twojej mocy, aby być doskonała i sprawić, by wszyscy byli dumni. Ostatecznie jednak to nie jest to, co chcesz robić lub kim być. Przestań żyć dla wszystkich innych, żyj życiem, które chcesz mieć dla siebie.

Motyl

Jeśli zauważyłaś go najpierw, boisz się, że coś przegapisz. Nie chcesz stracić niczego w tym życiu. Chodzi ci o życie w najpełniejszym zakresie, ale ostatnio nie do końca to robisz. Wyjdź i rób to, na co masz ochotę.

Autor obrazka: Trevor Brown