Psychologia

Co widzisz na obrazku? Pierwsza rzecz może ujawnić, czego szukasz w życiu

Magic Moments
Magic Moments
8 września 2021
 

Złożona struktura umysłu i naszych charakterów wpływa na to, co widzimy. Przedmioty, które widzimy, wiele mówią o naszej osobowości, a także o ukrytych tajemnicach naszych serc. Dziś proponujemy quiz, sprawdzający, czego szukasz w życiu.

Spójrz na obrazek, a następnie sprawdź, co to, co rzuciło ci się w oczy pierwsze o tobie mówi.

Przyjrzyj się więc uważnie obrazkowi i pomyśl o pierwszej rzeczy, którą zobaczyłeś.

Pies

 

Jeśli pierwszym, co zobaczyłaś, jest pies, twoja osobowość charakteryzuje się tendencją do szukania skomplikowanych detali. Pies jest symbolem lojalności, spokoju i stabilności. Zauważenie tego w pierwszej kolejności oznacza, że ​​szukasz tych cech w partnerze i w ludziach, którzy są ci najbliżsi. Cenisz sobie szacunek i dobrze wiesz, jak go okazać innym. Potrafisz dać swoim bliskim przestrzeń, by mogli być sobą i żyć swoim życiem.

Masz za sobą wiele życiowych doświadczeń. Dziś żyjesz w zgodzie ze sobą, a tym, czego aktualnie potrzebujesz jest stabilny partner, któremu będziesz mogła zaufać i dzielić z nim smutki i radości życia.

Musisz pamiętać, że nie powinnaś się spieszyć. Spójrz w głąb siebie. Spróbuj uleczyć rany i ból, jakie przyniosło ci życie. A kiedy to się stanie, kiedy poczujesz wewnętrzną wolność, będziesz już zdolna kogoś pokochać i wpuścić do swojego życia.

Twarz

 

Jeśli natomiast jako pierwszą zobaczyłaś twarz, może to oznaczać, że zawsze patrzysz na życie z szerszej perspektywy. Masz wszystko ustawione, zaplanowane. Określiłaś swoje cele,  marzenia i wiesz, jak je zrealizować. Prawdopodobnie jesteś nawet już bardzo blisko sukcesu i realizacji wszystkiego, co zaplanowałaś. Z

Zawsze byłaś skupiona na życiu i nic innego nie miało dla ciebie znaczenia. Dlatego w głębi serca poszukujesz kreatywności i spontaniczności. Coś ci mówi, że potrzebujesz więcej, czegoś, czego nie da zmierzyć się pieniędzmi, czy rzeczami materialnymi.

Odpowiedzią może być… miłość.

Musisz znaleźć czas na medytację, być trochę bardziej miękka, pozwolić swojemu umysłowi otworzyć się na nowe uczucia, możliwości, emocje. Nie pozwól, aby twoje serce się zamknęło. Pozwól mu oddychać, a zorientujesz się, czego szukasz.

 


Psychologia

Byk, żeby się od czegoś wykręcić, Wodnik o pieniądzach. A na jaki temat ty kłamiesz najczęściej (wg znaku zodiaku)?

Magic Moments
Magic Moments
14 września 2021
fot. stock_colors/iStock
 

Kłamstwa, kłamstewska, półprawdy, niedomówienia, wymówki – komu się nie zdarza, niech pierwszy rzuci kamieniem. Jak kłamią znaki zodiaku? Sprawdź!

Baran

Kłamiesz, gdy ktoś zadaje ci pytanie: czy wszystko w porządku. Udajesz, że wszystko jest w porządku, nawet gdy umierasz w środku.

Byk

Kłamiesz, kiedy próbujesz się od czegoś wymówić. Np. dlaczego nie możesz dotrzeć na imprezę, zrobić czegoś w pracy, np. zaakceptować awansu. Wymyślasz wymówki, żeby zostać sama w domu.

Bliźnięta

Kłamiesz o swojej przeszłości. Nie chcesz, żeby ludzie osądzali cię z powodu rzeczy, które robiłaś, gdy byłaś młoda i głupia.

Rak

Kłamiesz na temat wyglądu innych. Ukrywasz swoją opinię, aby chronić uczucia przyjaciół i rodziny.

Lew

Kłamiesz o swoich sympatiach. Nie odkrywasz kart, ponieważ nie chcesz zostać zraniona.

Panna

Kłamiesz o swoich doświadczeniach. Udajesz, że wiesz o wiele więcej niż w rzeczywistości.

Waga

Kłamiesz o swoim zdrowiu psychicznym. Zachowujesz się, jakbyś miała tylko ból głowy lub ból brzucha, zamiast przyznać się do głębszych problemów.

Skorpion

Kłamiesz o swojej pewności siebie. Zachowujesz się, jakby nic cię nie mogło dotknąć, a w głębi jesteś bardzo wrażliwa.

Strzelec

Kłamiesz o swoich weekendach. Zachowujesz się, jakbyś miał więcej zabawy niż w rzeczywistości. Po co? Żeby nikt się o ciebie nie martwił.

Koziorożec

Kłamiesz o swoim harmonogramie. Zachowujesz się, jakbyś była zawalona pracą.

Wodnik

Kłamiesz na temat swojej sytuacji finansowej. Zachowujesz się, jakbyś dobrze sobie radziła, aby nikt się o ciebie nie martwił ani nie litował się nad tobą.

Ryby

Kłamiesz o swoim życiu miłosnym. Udajesz, że jesteś szczęśliwa, żeby nie otrzymywać niechcianych porad.


Psychologia

Która mogłaby być twoja? Wybierz miotłę i sprawdź, którym typem wiedźmy jesteś! 😉

Magic Moments
Magic Moments
1 września 2021

Wiedźma, czyli ta, która wie! Każda kobieta ma w sobie tajemną, magiczną moc. Niektóre z nas uparcie temu zaprzeczają, chowając miotłę głęboko na pawlaczu, ale są wśród nas i takie, które chętnie chwalą się swoimi magicznymi zdolnościami i z dumą poleciałyby na miotle na Łysą Górę. 

Wybierz swoją miotłę i poznaj, jaki magiczny dar w sobie nosisz! Nie musimy dodawać, że to wszystko z przymrużeniem oka, prawda? 

1. Przedsiębiorcza

Wiesz, jakie są twoje możliwości. Potrafisz to doskonale ocenić i wykorzystać. Chętnie próbujesz nowych rzeczy i nie boisz się zaczynać od nowa. Masz wyjątkową umiejętność unikania ryzyka i ponoszenia strat. W wolnym czasie jesteś aktywna: latanie na miotle 😉 i sport to to co lubisz najbardziej. Do tego imprezowanie z przyjaciółmi.

2. Liderka

Jesteś wyrazista. Uroda i sposób wypowiadania się zapadają w pamięć. Ludzie cię zauważają. Potrafisz przewidywać, więc jesteś przygotowana na różne okoliczności.  Jesteś nieprzeciętnie inteligentna i szybko wyłapujesz nieścisłości w tym, co mówią i robią inni. Czytasz w ich emocjach jak w otwartej księdze.

3. Wpływowa

Masz możliwość wpływania na ludzi poprzez emocjonalną presję, ale utrzymujesz z nimi dobre relacje. Pomimo silnych cech przywódczych, jesteś czarodziejką, która często poświęca własne interesy dla dobra innych.

4. Perfekcjonistka

Wiesz, gdzie znajduje się każda miotła w domu. Lubisz nieskazitelny porządek i żądasz, aby inni również go utrzymywali. Jeśli jesteś w trakcie przygotowywania eliksiru lub organizowania ważnego zlotu czarownic, z pewnością jesteś mistrzem organizacji. Inne czarownice robią to, czego od nich wymagasz, za każdym razem okazując podziw i szacunek!

5. Mentorka

Możesz uważnie obserwować postrzegać innych ludzi. Zaufanie jest dla ciebie najważniejszym kryterium. Nigdy nie wybaczysz niewiernemu czarownikowi. Wszechświat dał ci także dar mentora i nauczyciela. Spodoba ci się praca z młodymi czarodziejami, którzy zobaczą cię jako prawdziwy wzór do naśladowania.

6. Charakterna

Możesz łatwo rozpoznać fałsz i niezdrowe schematy w relacjach z innymi. W szabaty i inne spotkania zawsze udaje ci się przedstawić i bronić swoich poglądów i zasad. Niestety, nie możesz znieść wyższości innych magów i czarownic, więc czasami możesz być trochę nieprzyjemna.

7. Pionierka

Różnisz się od innych czarownic szerokim zakresem zainteresowań. Z łatwością dostosowujesz się do nowych warunków i zmian w życiu. Jesteś czarodziejką, która nie czeka na odpowiedni moment: rozwiązujesz wszystkie ważne problemy sama i nie boisz się być pierwszą, która przygotuje nową miksturę.

8. Marzycielka

Jesteś marzycielską i liryczną osobą … masz dobre relacje z innymi czarownicami: jesteś dobra w odczytywaniu intencji innych ludzi i możesz poczuć ich emocje. Przywiązujesz dużą wagę do wyglądu i stroju czarnoksięskiego, nigdy nie masz dość magicznych pieniędzy.

9. Introwertyczka

Możesz cieszyć się zwykłym życiem i spokojnie znosić rutynowe obowiązki: czyszczenie kotłów, sprzątanie domu i przygotowywanie mikstury. Nie musisz dogadywać się z innymi czarodziejami: lubisz pomagać innym i dobrze się czuć sama ze sobą. Przez większość czasu wolisz być sama. Lubisz uciekać na wzgórza, gdzie gubisz się w swoich myślach, nie przeszkadzając nikomu.

10. Podróżniczka

Nie tolerujesz rutyny: częste zmiany miejsca pracy są dla ciebie czymś normalnym. Praca dla ciebie to prawdziwa kreatywna „trampolina”. Często bierzesz swoją miotłę i jedziesz w nieznane.  Jesteś żywo zainteresowana innymi czarodziejami, ponieważ lubisz dzielić się swoim wielowiekowym doświadczeniem.

 

Źródło: https://www.wearehumanangels.org/