Go to content

Co widzisz na obrazku? Pierwsza rzecz może ujawnić, czego szukasz w życiu

Złożona struktura umysłu i naszych charakterów wpływa na to, co widzimy. Przedmioty, które widzimy, wiele mówią o naszej osobowości, a także o ukrytych tajemnicach naszych serc. Dziś proponujemy quiz, sprawdzający, czego szukasz w życiu.

Spójrz na obrazek, a następnie sprawdź, co to, co rzuciło ci się w oczy pierwsze o tobie mówi.

Przyjrzyj się więc uważnie obrazkowi i pomyśl o pierwszej rzeczy, którą zobaczyłeś.

Pies

 

Jeśli pierwszym, co zobaczyłaś, jest pies, twoja osobowość charakteryzuje się tendencją do szukania skomplikowanych detali. Pies jest symbolem lojalności, spokoju i stabilności. Zauważenie tego w pierwszej kolejności oznacza, że ​​szukasz tych cech w partnerze i w ludziach, którzy są ci najbliżsi. Cenisz sobie szacunek i dobrze wiesz, jak go okazać innym. Potrafisz dać swoim bliskim przestrzeń, by mogli być sobą i żyć swoim życiem.

Masz za sobą wiele życiowych doświadczeń. Dziś żyjesz w zgodzie ze sobą, a tym, czego aktualnie potrzebujesz jest stabilny partner, któremu będziesz mogła zaufać i dzielić z nim smutki i radości życia.

Musisz pamiętać, że nie powinnaś się spieszyć. Spójrz w głąb siebie. Spróbuj uleczyć rany i ból, jakie przyniosło ci życie. A kiedy to się stanie, kiedy poczujesz wewnętrzną wolność, będziesz już zdolna kogoś pokochać i wpuścić do swojego życia.

Twarz

 

Jeśli natomiast jako pierwszą zobaczyłaś twarz, może to oznaczać, że zawsze patrzysz na życie z szerszej perspektywy. Masz wszystko ustawione, zaplanowane. Określiłaś swoje cele,  marzenia i wiesz, jak je zrealizować. Prawdopodobnie jesteś nawet już bardzo blisko sukcesu i realizacji wszystkiego, co zaplanowałaś. Z

Zawsze byłaś skupiona na życiu i nic innego nie miało dla ciebie znaczenia. Dlatego w głębi serca poszukujesz kreatywności i spontaniczności. Coś ci mówi, że potrzebujesz więcej, czegoś, czego nie da zmierzyć się pieniędzmi, czy rzeczami materialnymi.

Odpowiedzią może być… miłość.

Musisz znaleźć czas na medytację, być trochę bardziej miękka, pozwolić swojemu umysłowi otworzyć się na nowe uczucia, możliwości, emocje. Nie pozwól, aby twoje serce się zamknęło. Pozwól mu oddychać, a zorientujesz się, czego szukasz.