Go to content

Jak widzą cię inni? Odpowiedź na to pytanie da ci ten rysunek

Miło jest wierzyć, że nie obchodzi nas, co inni o nas myślą, ale… w rzeczywistości, świadomie lub nie, zawsze zachowujemy się tak, aby wywrzeć pozytywne wrażenie na innych. Czy nie byłoby miło zajrzeć do czyjegoś umysłu i choć raz wiedzieć, co o tobie myśli tak naprawdę? Ten test może ci pomóc. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie, a pierwsze, co dostrzeżesz, będzie odpowiedzią. Czy jesteś gotowa?

Jeśli pierwszym, co dostrzegłaś, jest ciało kobiety…

Ludzie podziwiają twoje pozytywne nastawienie do życia. Jesteś postrzegana jako osoba wysoko zmotywowana. Wyznaczasz sobie cele i konsekwentnie dążysz do ich realizacji. Ludzie to widzą i doceniają.

Jesteś również znana ze swoich umiejętności interpersonalnych. Potrafisz wychwytywać subtelne sygnały w swoim otoczeniu i emocje innych. Jesteś empatyczna i bardzo uważasz, żeby nikogo nie skrzywdzić swoimi słowami. Ponieważ jednak łatwo ulegasz wpływom, jesteś bardzo selektywna, jeśli chodzi o ludzi, których chcesz mieć wokół siebie. Żyjesz w równowadze z własnymi emocjami i potrafisz wyznaczać zdrowe granice.

Jeśli pierwszym, co dostrzegłaś, jest twarz mężczyzny…

Swoje emocje i uczucia trzymasz głęboko w sobie. Osoba postronna, patrząc na ciebie z boku, nie będzie w stanie dostrzec twojego nastroju, wyczytać nic z twojej twarzy, nawet jeśli targać będą tobą straszne emocje. W grupie jesteś znana jako przywódczyni i osoba dająca dużo siebie.

Jesteś bardzo analityczna i stanowcza w swoich decyzjach. Ludzie mogą cię odbierać jako osobę wyluzowaną, bez właściwości. Ale to nie znaczy, że podążasz za tłumem. Jesteś ciekawska i bezpośrednia, a ludzie lubią z tobą obcować, bo masz silną pozytywną aurę. Cenisz sobie ludzi i zawsze stawiasz ich na pierwszym miejscu, bywa że kosztem własnych interesów. Czasem potrzebujesz jednak, żeby dali ci znać, że też jesteś dla nich ważna.