Go to content

5 powodów, by zabrać psa na swój urlop nad morzem

Hotel Senator przyjazny zwierzętom
Fot. Materiały prasowe

To już nawet nie moda czy chwilowy trend. Zabieranie zwierząt na rodzinny wypoczynek staje się w Polsce normą. Skąd taka zmiana? Zapytaliśmy o zdanie tych, którzy nie wyobrażają już sobie sytuacji, gdy pies zostaje w domu. Gdy zaczyna się urlop, pakują jego najpotrzebniejsze rzeczy i ruszają razem z nim w świat…

Hotele Przyjazne Zwierzętom

Kierunek? Zdecydowanie najczęściej miejsca przyjazne zwierzętom. Takie, gdzie nie tylko psy są mile widziane, ale też hotel jest przygotowany na ich przyjazd. Co kawałek znajdziemy tu miski ze świeżą wodą, a w pokojach dodatkowe ręczniki dla psów. Poza tym nie będziemy też mieć dylematu, czy i dokąd możemy wybrać się razem z psem. Zarówno w samym hotelu, jak i w jego okolicy będą bowiem miejsca, gdzie zwierzęta nikomu nie przeszkadzają.

Fot. Materiały prasowe

Wszędzie dobrze, ale z Panem najlepiej

Urlop, chwilowa zmiana miejsca, relaks… – każdy z nas przynajmniej raz w roku musi mieć kilka dni, by odpocząć. Dlaczego nie wprowadzić nowego zwyczaju i nie pozwolić na to również naszym czteronożnym pupilom? Dzięki temu nie będą musiały się z nami rozstawać, a tym samym przeżywać niepotrzebnego stresu. Nie trafią na czas urlopu do hotelu dla zwierząt czy pod opiekę naszych znajomych. Będą za to mogły spędzić go z nami. W innym miejscu, poza domem, ale za to w bardzo dobrze znanym sobie towarzystwie.

Hotel Senator przyjazny zwierzętom

Fot. Materiały prasowe

Rozpieszczony = zadowolony

Poza tym, który psiak nie lubi smakołyków i rozpieszczania? Przyjeżdżając na przykład do Hoteli Nadmorskich, Wasze psy prawdopodobnie polubią te miejsca już od progu recepcji. I to nie tylko dlatego że zostaną miło powitane. W ramach oferty specjalnej, dotyczącej pobytów ze zwierzętami Hotele weszły bowiem we współpracę z zaprzyjaźnionym sklepem zoologicznym i gdy tylko mogą, witają Gości rozpoczynających taki pobyt dedykowanymi psimi pakietami powitalnymi. Można? Można!

Pies i morze

Duża przestrzeń, szum morza, fale czy ścieżki prowadzące przez nadmorskie lasy – żaden, choćby największy park miejski nie może konkurować z taką okolicą i psy bardzo szybko to zauważają. Zwłaszcza jeśli zdecydujecie się przyjechać nad Bałtyk poza sezonem. Wówczas bez problemu znajdziecie miejsce, gdzie będziecie tylko Wy i morze. Wasz pies z pewnością bez trudu oswoi się wtedy z nowym miejscem. Będziecie mogli spacerować z nim bez stresu, bez pośpiechu. Puste, ciche, spokojne plaże, gęste, nadmorskie lasy…- to wszystko przez tych kilka dni będzie Wasze.

Hotel Senator przyjazny zwierzętom

Fot. Materiały prasowe

Z perspektywy dwóch kółek

Bardzo dobrym pomysłem jest również wypożyczenie rowerów, zwłaszcza jeśli Wasz pies potrzebuje większej aktywności. Wówczas możecie zwiedzać okolicę z perspektywy dwóch kółek i docierać do nowych, często jeszcze nieodkrytych miejsc. Przyjemne z pożytecznym, tym bardziej że w ostatnim czasie nad polskim morzem powstało mnóstwo nowych ścieżek rowerowych. Część z nich prowadzi przez lasy, część biegnie nad wydmami, jeszcze inne pozwalają oglądać bez schodzenia z roweru Bałtyk. W ten sposób Wy macie więc ciekawą wycieczkę po okolicy, a pies – świetną okazję, by się wybiegać.

Fot. Materiały prasowe

Hotel Senator przyjazny zwierzętom

Jeśli do tej pory nie zdecydowaliście się jeszcze na taki wyjazd, polecamy polskie wybrzeże oraz hotele należące do Grupy Hotele Nadmorskie a szczególnie Hotel Senator****. Hotel Senator hotel przyjazny zwierzętom.

Hotel Senator przyjazny zwierzętom

Fot. Materiały prasowe


 

Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Senator