Go to content

Konferencja dla tych, którzy chcą rozwijać efektywniej swoją firmę

Zapraszamy na Konferencję dla przedsiębiorców i przedsiębiorczych – Jak rozwijać i zarabiać na własnej firmie? Konferencja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy myślą o założeniu firmy lub mają już firmę i chcą ją szybko rozwinąć.

Konferencja będzie się składała z 4 merytorycznych prelekcji i networkingu, od którego rozpoczynamy dzień. Będzie on prowadzony w taki sposób, żeby ułatwić uczestnikom poznanie jak największej ilości nowych osób.

W pierwszej części, dzięki Monice J.Wiergiles, trenerce biznesu i właścicielce Wydawnictwa Sofijka, dowiemy się jak przygotować się do założenia firmy oraz jak stworzyć model biznesowy, który zarabia.

W drugiej części, Monika Toczyńska, właścicielka firmy Kancelaria Audix Polska,  opowie jaką formę prawną firmy wybrać – działalność gospodarcza czy spółkę z o.o.  Przedstawi zalety i wady prowadzenia spółki z o.o. i działalności gospodarczej. Powie o tym, czego nie dowiesz się od swojego księgowego i zweryfikuje kwestię dotyczącą tego, czy Twoje logo jest faktycznie Twoje.

Po obejrzeniu wystawców oraz przerwie lunchowej wrócimy by poznać biznes dobrze wypromowany. W tej części Beata Tomaszek, właścicielka portalu Ty i biznes,  opowie jak wypromować swoją markę online bez ponoszenia kosztów oraz jak dobrać portal z obszaru social media do swojej branży.

Ostatnia prelekcja poświęcona jest wizerunkowi w biznesie. Podczas tej części Katarzyna Gruk i Tatiana Pałucka, współwłaścicielki projektu Twoja Sesja, podzielą się praktycznymi radami jak poprzez fotografię biznesową zbudować wizerunek eksperta oraz jak wykreować profesjonalny wizerunek biznesowy na zdjęciu.

Cztery merytoryczne prelekcje i networking, który umożliwi poznanie każdego uczestnika wydarzenia oraz przestrzeń na rozmowy kuluarowe.

Wstęp na konferencję jest wolny. Trzeba się jedynie zarejestrować (http://Konferencja-Grodzisk.evenea.pl/).

Konferencja odbędzie się 19.11.2016 (sobota) w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, ulica Spółdzielcza 9, sala na II piętrze
Czas trwania:10.00-16.00

Wszystkie informacje na temat Konferencji znajdują się w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/803690133067830/

Konferecja_19.11.2016