Go to content

Spring Spirit – genialna, wiosenna kolekcja, pełna energii

Fot. Materiały prasowe

Nowa wiosenna kolekcja ubrań GATTY Spring Spirit  łączy to co wiosną i latem najbardziej pożądane:  soczyste kolory , lekki  dotyk miękkiej dzianiny  oraz mocne printy. Miksuj je dowolnie lub wybierz ten, z którym będzie Ci najbliżej do przywodzących myśl szybko zbliżających się wiosennych, ciepłych wieczorach.

Swoją najnowszą kolekcję Gatta dedykuje kobietom świadomym swojego stylu, lubiącym zabawę i romans z trendami  ale przede wszystkim doceniającym jakość produktu stworzonego od podstaw w Polsce.

Sukienki w pomarańczowym kolorze

Ekspresja soczystej i energetycznej pomarańczy, noszonej solo, jak i „od stóp do głów”.

Fot. Materiały prasowe

Pomarańczowy kolor przewijał się na pokazach Valentino, Bottega Veneta oraz Moschino. W ofercie Gatty znajdziesz go w ultrakobiecych sukienkach z falbanami, wiązaniami  oraz bandażowej tubie o długości midi.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Styl safari

Styl safari wypromowany niegdyś przez Yves’a Saint Laurenta ponownie zatriumfował w modzie. Wystąpił pod postacią neutralnych i piaskowych barw oraz khaki. Pustynne trendy widzieliśmy na pokazach Dolce & Gabbana oraz Hermes.

Produkty: spodenki czarne  z pudełkową bluzką z pęknięciami na rękawach

Miłośniczki tego stylu z Gattcie znajdą go w czystych, minimalistycznych zestawieniach topów ze szortami czy spódnicą midi

Tropikalne printy

Tropikalne printy to kontynuacja trendu z wcześniejszych sezonów, kiedy pojawiały się jako printy na obuwiu.

Produkty” sukienka w print safari

Gatta wyeksponuje  je w wersji solo np. na pudełkowych shirtach czy w total looku. Wakacyjne desenie przeniosły nas oczami wyobraźni na wyspy, przypominając o gorącym piasku i upalnych dniach.  Dokładnie jak na pokazach mody Versace i Dolce & Gabbana z Jennifer Lopez na wybiegu.


Artykuł powstał we współpracy z Gatta