Go to content

„Ten rok udowodni ci, że byłaś gwiazdą przez cały czas”. Horoskop na 2023 dla każdego znaku zodiaku

Horoskop na 2023
fot. Jessica Christian/Unsplash

Witamy w 2023 roku! Roku, w którym poczujemy, że weszliśmy w nowy wymiar – z większą ilością uśmiechu, miłości i pokoju. Nareszcie! Tegoroczne tranzyty planetarne sygnalizują zbiorową zmianę wartości. Wraz z początkiem 2023 roku zostaniemy poproszeni o uwolnienie się od fantazji i skupienie się na odważnym działaniu. Oto horoskop na 2023 r. dla każdego znaku zodiaku!

Pierwsze siedem miesięcy 2023 r. uwypukli podobne tematy: stawienie czoła naszym osobistym i zbiorowym wadom oraz znalezienie zdrowej równowagi między dbaniem o własne potrzeby, a byciem świadomym potrzeb innych. Prywatność, tajemnica, manipulacja, obsesja, praktyczność i emocje – te kwestie i idee będą przenikać naszą świadomość, gdy będziemy starać się żyć życiem opartym na wartościach i odkrywać kosmiczne lekcje, które ta dekada ma jeszcze w zanadrzu.

Wielu z nas zdystansuje się od związków, pracy i sposobu myślenia, które trzymały nas zbyt długo w jednym miejscu. Zmiany będą się działy, nawet jeśli wolimy pozostać w naszej strefie komfortu. Odkryjemy, że nasze przyjaźnie i dynamika pracy zmieniły się dramatycznie w ciągu ostatniego półtora roku, a my wejdziemy w drugą połowę 2023 r., czując się bardziej zainspirowani naszą rozwiniętą nagle świadomością.

Horoskop na 2023 dla każdego znaku zodiaku

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Wykorzystaj pierwszy kwartał 2023 roku na podjęcie ryzyka, a być może doczekasz się nagrody. Oznacza to, że jeśli chodzi o miłość, styl życia i karierę, żeby osiągnąć sukces musisz opuścić strefę komfortu i przestać wyłącznie wizualizować życie, którego pragniesz.

Niektóre z was mogą mieć wrażenie, że w ciągu ostatnich kilku lat wasze życie stanęło w miejscu, wstrzymane, ale spokojnie – przebudzenie jest blisko. Od kwietnia do grudnia będziesz pracować nad projektami, do których czujesz pasję i angażować się w bliskie relacje wszelkiego rodzaju, które naprawdę cię rozświetlą od środka. Porzuć myślenie, że praca to zawsze coś negatywnego.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Rok 2023 przyniesie ci tak wiele nowych możliwości rozwoju, że w końcu staniesz się taką osobą, jaką zawsze chciałaś być. Będzie to jednak wiązało się z pewnym kosztem: twoją dumą. Nie możesz nadal robić rzeczy w ten sam stary sposób, gdy zaczyna się nowy rozdział w twoim życiu. Pomyśl o tym w ten sposób: język życia twojej poprzedniej wersji jest innym językiem niż ten, którym musisz „mówić” teraz. Rady? Uwolnij napięcia, wyrażając całą swoją prawdę otaczającym Cię osobom.

Możesz spodziewać się, że niewłaściwi ludzie, powiązania i możliwości odejdą w zapomnienie. Na horyzoncie silniejsza społeczność przyjaciół i relacji, ugruntowana i dobrze prosperująca kariera, a może nawet nowy krok w twoim życiu miłosnym! Rok 2023 staje się Twoim najbardziej postępowym rokiem.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Pierwsza połowa roku będzie polegać na eksperymentowaniu i zastanawianiu się, czego naprawdę chcesz od swojego życia. Skupisz się na budowaniu zdrowych relacji wszelkiego rodzaju. Czy nadal masz w swoim kręgu ludzi, którzy świadomie (lub podświadomie) powstrzymują cię przed osiągnięciem pełnego potencjału?

Czas, aby jasno określić typ ludzi wokół siebie, a najważniejszym pytaniem, które należy sobie zadać, jest: czy świętują ze mną moje zwycięstwa tak chętnie, jak pomagają mi w moich słabych punktach? Ludziom łatwo jest zostać w pobliżu, kiedy im coś dajesz, ale prawdziwym sprawdzianem w tym roku będzie pogłębienie relacji, które masz i które mogą z tobą przetrwać burze.

Horoskop na 2023 dla każdego znaku zodiaku

Horoskop 2023 dla każdego znaku zodiaku
fot. Planet Volumes/Unsplash

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Najdroższy Raku, rok 2023 będzie dla ciebie testem, abyś porzucił swoją przeszłość i wszelki martwy ciężar, który z niej wynikał. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z trzeźwym myśleniem, utrzymaniem energii czy poczuciem niezachwianej pewności siebie, spróbuj zdjąć z barków część poczucia winy i ciężaru, wycofując się przez cały rok 2023.

Dla wielu z Was na horyzoncie są możliwości podróżowania. Nawet jeśli podróżujesz z innymi, wygospodaruj trochę czasu na przebywanie we własnym towarzystwie. Najlepiej poradzisz sobie na łonie natury — więc nawet jeśli znajdziesz się w luksusowym kurorcie lub udasz się do miasta, spróbuj znaleźć pobliski park, szlak turystyczny, potok lub rzekę, w których możesz pobyć sama.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Spodziewaj się, że w tym roku będziesz wyjątkowo doceniona w pracy i w miłości. Jednak twoją największą lekcją i jedyną rzeczą, z której musisz być gotowa zrezygnować, jest negatywne nastawienie i krytykowanie innych. Twoja osądzająca natura staje na drodze do twojego ostatecznego szczęścia.

W tym roku nacisk zostanie położony na uzdrowienie relacji z samą sobą, aby mieć zdrowsze relacje z innymi. Czasami wymaga to przyjrzenia się drażliwym, zawstydzającym, frustrującym i burzliwym aspektom tego, kim jesteś i kim byłaś.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Panno, rok 2023 będzie wypełniony po brzegi okazjami do świętowania. Nie musisz czekać na urodziny czy rocznice, by zgromadzić najbliższych i choć na chwilę znaleźć się w centrum uwagi. Będziesz miała wiele niesamowitych osiągnięć, które zasługiwać będą na butelkę szampana w tym roku. Gdy Jowisz wejdzie w maju do znaku Byka, możesz spodziewać się, że wszelkie projekty lub relacje, które rozpoczniesz w pierwszym kwartale roku, dostaną coś w rodzaju energetycznego kopa.

To rok dobry dla finansów. Dobry dla miłości własnej i tej w relacjach. Naprawdę zmieniasz się na oczach wszystkich, Panno. Nie będziesz już czuła, że musisz zająć tylne siedzenie we własnym życiu. Ten rok udowodni ci, że byłaś gwiazdą przez cały czas.

Waga (23 września – 23 października)

Po tak wielu wewnętrznych poszukiwaniach, wygląda na to, że rok 2023 to czas, aby naprawdę pokazać światu, co znalazłaś pod całym tym brudem i błotem. Istnieje kilka starych wzorców, które mogą po prostu nigdy nie zniknąć, ale życie polega bardziej na tym, jak radzisz sobie z wyzwalaczami i bólem, niż na całkowitym braku bólu. Będzie kilka okazji do pogłębienia relacji z ludźmi wokół ciebie, ale może się okazać, że kilka osób z najbliższego otoczenia będzie musiało odejść.

Nie spiesz się i wykonuj wykalkulowane ruchy dotyczące tego, z kim i na czym spędzasz czas przez kilka pierwszych miesięcy roku. Zauważysz, że źle dopasowane relacje i nawyki w naturalny sposób zaczną zanikać. Naucz się, kiedy jest czas na zabawę, kiedy na działanie, a kiedy na odpoczynek, a 2023 będzie dla ciebie dobry.

Horoskop na 2023 dla każdego znaku zodiaku

Horoskop 2023 dla każdego znaku zodiaku
Fot. iStock

Skorpion (24 października – 21 listopada)

W tym roku podejmiesz ryzyko jak nigdy dotąd. Wiele z was zobaczy, że się opłaciło. Stres i niepokój nie są warunkiem wstępnym procesu twórczego. Jeśli chodzi o pracę, będziesz awansować. Nie zapomnij podziękować właściwym ludziom i dzielić się bogactwem.

Twoje intymne relacje będą kwitnąć. Inni mogą mieć wrażenie, że te bliskie relacje pojawiły się znikąd, ale tylko Ty wiesz, ile głębokiej wewnętrznej pracy wykonałaś, aby przyciągnąć odpowiednich ludzi. Bezwarunkowa miłość nie jest czymś, co żyje tylko w bajkach, ale wymaga od ciebie porzucenia zbyt krytycznych i unikających zachowań. W tym roku ludzie będą do ciebie lgnąć.

ZOBACZ TEŻ: Kamienie mocy dla każdego znaku zodiaku

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

W końcu jesteś w stanie się uwolnić. Wchodzisz w głębszy kontakt ze swoimi emocjami i zdajesz sobie sprawę, że trudne uczucia nie są przeszkodą w twoim rozwoju, w rzeczywistości są katalizatorem twojego ostatecznego szczęścia, gdy zdasz sobie sprawę, że nie jesteś swoimi emocjami, po prostu je obserwujesz i czujesz.

Poświęć trochę czasu na zabawę, śmiech, śpiewanie, taniec, a może nawet kupno nowego instrumentu. Jeśli jest nowy dzień, jest nowa okazja do nauki! Niektóre z was mogą nawet wrócić do szkoły. Podróżuj w głąb swojego umysłu, nigdy nie pożałujesz wspomnień, które tworzysz.

Horoskop na 2023 dla każdego znaku zodiaku

Horoskop 2023 dla każdego znaku zodiaku

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Najdroższy Koziorożcu, rok 2023 przyniesie Ci obfite prezenty. Wygląda na to, że ostatnie kilka lat koncentrowało się na twojej samoświadomości i pewności siebie, a teraz zdasz sobie sprawę, jak bardzo ta wewnętrzna praca się opłaciła. W końcu uwolniłaś się od mentalności braku i zaczęłaś zdawać sobie sprawę, że ludzie, możliwości i przedmioty, które witasz w swoim życiu, muszą być wysokiej jakości. Masz pełne prawo powiedzieć „nie” wszystkim innym i iść naprzód.

Pamiętaj, aby być ze sobą szczera, jeśli chodzi o to, jak się prezentujesz. Nie możesz oczekiwać od innych tego, czego sama nie chcesz zaoferować. Więc jeśli twoje serce jest zamknięte lub okazuje się, że jesteś chciwa na swój czas i pieniądze, uwolnij się od oczekiwań, że życie będzie traktować cię lepiej niż traktujesz siebie i ludzi wokół ciebie.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Ten rok będzie naznaczony kamieniami milowymi, które mogą na zawsze zmienić trajektorię waszego życia. Pogłębiasz swoje najbliższe więzi i tworzysz wspomnienia na całe życie z ludźmi wokół ciebie. Upewnij się, że jesteś w stanie zatrzymać się i powąchać róże, gdy je mijasz. W tym roku ważne będzie, abyś zastanowiła się nad ścieżką kariery, którą podążasz. Dzięki temu zrozumiesz, że możesz być szczęśliwsza niż pozwalałaś sobie w przeszłości. Jeśli zdasz sobie sprawę, że zadowalasz się pracą, którą wykonujesz, ta chwilowa przerwa da ci jasność, jak się oddzielić i wreszcie zrobić krok, aby zacząć od nowa.

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem ważnej, zmieniającej życie decyzji, rok 2023 będzie rokiem, w którym zakorzenisz się w swojej pewności siebie i odwadze, aby w końcu móc działać. W końcu będzie to rok, w którym zaczniesz żyć w zgodzie ze stwierdzeniem „mniej znaczy więcej”. Mniej niedopasowanych ludzi, bałaganu, nadmiernego analizowania i zadowalania innych sprawi, że będziesz mieć więcej miejsca na bycie naprawdę i autentycznie sobą.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

W tym roku chodzi o samoświadomość i odpowiedzialność za ciebie. Istnieje różnica między przyznaniem się do błędu, a użalaniem się nad sobą. Jesteś tak silna, pełna mocy i pewna siebie, jak sobie pozwalasz, i w tym roku przed tobą jest szansa, by zagłębić się w nową i ulepszoną wersję siebie, po prostu poprzez porzucenie starych nawyków.

Gdy Saturn wejdzie w twój znak w marcu na pozostałą część roku, ważne będzie, abyś zaczął wykorzystywać istniejące systemy na swoją korzyść. Czy zamiast walczyć z płynącym strumieniem, którym jest twoje życie, mogłabyś spróbować się mu poddać i pozwolić sobie na bycie niedoskonałą, surową i prawdziwą? Bądź piękna, genialna, odwrócona do góry nogami w tym roku, a zbierzesz niekończące się błogosławieństwa, zanim rok się skończy.