Go to content

W ten sposób rujnujesz swoje życie wg znaku zodiaku. Zupełnie bez wysiłku

fot. image_jungle/iStock

Jak zrujnować sobie życie? Wcale nie trzeba być alkoholikiem, narkomanem, hazardzistą, czy podłym człowiekiem. Można je sobie zrujnować niejako w białych rękawiczkach, codziennymi wyborami, często nieświadomymi. Sprawdź, co jest w tej kwestii twoją słabą stroną według znaku zodiaku.

Baran

Niszczysz swoje życie negatywnością i pozwalasz się w nim zagubić.

Twój temperament i uparta natura sprawią Ci wiele kłopotów. Czasami żyjesz w negatywnym świecie, którego ludzie nie chcą być częścią.

Byk

Rujnujesz swoje życie, nie żyjąc w pełni.

Czujesz potrzebę kontrolowania wszystkich i wszystkiego w swoim życiu. A kiedy sprawy nie idą tak, jak zaplanowałaś, przenosisz to na ludzi, na których Ci zależy. Najtrudniejszą rzeczą, jaką musisz zrozumieć, jest to, że nie możesz kontrolować ludzi, a sprawy nie zawsze przebiegają gładko. Naucz się to akceptować. Nieplanowane sytuacje w życiu sprawiają, że jest to ekscytujące.

Bliźnięta

Rujnujesz swoje życie przez potrzebę ustatkowania się.

Zakochujesz się, ponieważ nie jesteś pewna, czego chcesz. Ustatkowujesz się, bo boisz się zmian. Osiedlasz się w swojej karierze, trzymasz się czegoś, co cię nie uszczęśliwia. I z tego powodu to ty zwykle najbardziej krzywdzisz ludzi. Ponieważ jesteś niezdecydowana co do własnego życia.

Rak

Rujnujesz swoje życie, stawiając innych przed sobą.

Jesteś emocjonalnym rollercoasterem i łatwo gubisz się w tym, co myślisz o ludziach. Czasami, gdy myślisz, że spotkałaś właściwą osobę, stawiasz ją przed sobą i kochasz ją trochę bardziej, niż potrzeba. W miłości łatwo się pogubić. Ale uważaj, aby się w tym nie zatracić.

Lew

Rujnujesz swoje życie, zamykając się i ukrywając emocje. Rujnujesz swoje życie, myśląc, że wrażliwość jest oznaką słabości.

Jesteś bardzo dobra i choć wyglądasz na pozbawioną serca, udajesz, że cię to nie obchodzi. Jako ktoś, kto stawia swoje potrzeby emocjonalne na drugim miejscu, uważaj, aby nie zamykać się za bardzo, ponieważ nadejdzie czas, w którym zostaniesz przytłoczona stanem samotności. Pamiętaj, że emocje nie sprawiają, że wydajesz się słaba.

Panna

Rujnujesz swoje życie, będąc dla siebie zbyt surowa.

Masz tendencję do nie stawiania siebie na pierwszym miejscu. Chociaż jest to bezinteresowne i ludzie podziwiają cię za twoje dobre serce, twoja zdolność do kochania innych nie odzwierciedla relacji, jaką masz ze sobą. Jesteś pierwszą osobą, która krytykuje to, kim jesteś lub wskazuje na swoje wady, zamiast budować siebie. Jesteś swoim najgorszym wrogiem, ale jednocześnie jedyną osobą, która może ten problem rozwiązać.

Waga

Rujnujesz swoje życie, starając się zadowolić innych i nie zważając na to, czego ty chcesz i potrzebujesz.

Osoby tak uprzejme jak ty i takie, które wszyscy kochają, często dają się wykorzystywać, a ludzie z tego bez obciachu korzystają. Wstrzymujesz swoje emocje, próbując być bezinteresowna, ale potem wszystko narasta i okazuje się, że wszystko jest nie tak. Czasami krzywdzisz tych, których kochasz najbardziej, tłumiąc swoje emocje i nie chcąc stawić czoła swoim problemom.

Skorpion

Rujnujesz swoje życie, myśląc, że nie zasługujesz na miłość i że lepiej, żebyś była sama.

Jesteś znakiem, z którym najtrudniej się dogadać. Jesteś boleśnie uparta i nie wybaczasz łatwo. Twoje serce nie jest czymś, co łatwo zdobyć, ale gdy ktoś to zrobi, ma twoją miłość i lojalność na całe życie. Ale twoją największą wadą jest to, że jesteś trochę samolubna i krzywdzisz ludzi, którym na tobie zależy, próbując po prostu zwrócić uwagę na siebie.

Strzelec

Bojąc się, rujnujesz swoje życie. Tak bardzo boisz się porażki, że w ogóle nic nie robisz i pozostajesz zamrożona w tym samym miejscu.

Chociaż masz wiele świetnych pomysłów, czasami gubisz się w tym wszystkim. Wydaje się, że w ogóle się nie skupiasz ani nie robisz zbyt wiele. Skoncentruj się na jednym zadaniu i przejdź od niego.

Koziorożec

Rujnujesz swoje życie, myśląc, że musisz konkurować, aby coś osiągnąć. Rujnujesz swoje życie, wywierając na siebie presję, zamiast cieszyć się życiem.

Jesteś kimś, kto jest dla siebie niewiarygodnie surowy i czasami trochę zbyt skupiony. Jesteś osobą, która jest zawsze w ruchu, ale nie zapomnij zwolnić tempa i trochę żyć życiem, w przeciwnym razie przegapisz rzeczy, które są ważniejsze niż cele.

Wodnik

Rujnujesz swoje życie, pozwalając swojej przeszłości wpływać na twoją przyszłość.

Masz tendencję do trzymania wszystkiego dla siebie i jesteś swoim największym wrogiem. Nie wybaczasz sobie swojej przeszłości i pozwalasz, by to ona dyktowała twoją przyszłość, niosąc niepotrzebny bagaż. Masz tendencję do odpychania naprawdę dobrych ludzi, ponieważ uważasz, że lepiej ci jest w samotności niż z kimś, kto mógłby być dla ciebie dobry.

Ryby

Rujnujesz swoje życie, wybierając niewłaściwych ludzi.

Wybierasz toksycznych ludzi i nawyki. Jako ktoś, kto naprawdę ma dobre intencje i prawdopodobnie ma najlepsze serce ze wszystkich znaków zodiaku, masz tendencję do skłaniania się ku niewłaściwym ludziom, którzy trochę przyciemniają twoje światło i wysysają cię. Jeśli chodzi o nawyki, radzisz sobie z bólem w swoim życiu, wybierając sobie do pomocy wszystkie złe rzeczy. Za każdym razem bardziej się ranisz, ponieważ uważasz, że zasługujesz na ból.