Go to content

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

bliźnięta
Fot. iStock

Dla osób spod znaku Bliźniąt to jeden z lepszych momentów w skali wielu lat. Czasy trudne, niespokojne i szalone, które teraz nastały, są z reguły dla Bliźniąt korzystne. Bliźnięta wyróżniają się dużą elastycznością, otwartością i inteligencją. Potrafią dobrze odnajdywać się w trudnych sytuacjach.

Bliźnięta są pod fantastycznym wpływem trygona Jowisza i Saturna. Pod względem zawodowym, w biznesie i interesach mamy do czynienia z naprawdę fenomenalnym rokiem. To doskonała okazja do uruchamiania wolności, kreatywności, twórczego myślenia. Po stłamszeniu i blokadach ostatnich miesięcy ujawni się ułańska fantazja Bliźniąt. To fantastyczna okazja dla ludzi odważnych, i tych, którzy lubią wyjazdy, podróże. Świetny rok na zmianę strategii życiowej i rozpoczęcie nowych inwestycji. W miłości i partnerstwie Bliźnięta odnajdą się znakomicie. Jedynie urodzeni pomiędzy 9 a 15 czerwca mogą mieć nieco słabszy czas. Kwadratura Neptuna sprawi, że mogą pojawić się huśtawki nastrojów, przypływy i odpływy energii.

Kalendarium zdarzeń dla Bliźniąt

Maj, czerwiec lipiec będą nieco słabszym okresem roku. Kwadratura Jowisza wprowadzi lekkie zamieszanie i sporo zwrotów sytuacji. Druga połowa wakacji nie będą dla Bliźniąt najlepszym czasem. Od połowy września nastąpi zdecydowana poprawa sytuacji. Druga połowa września i październik dla osób spod znaku Bliźniąt będą najlepszym okresem roku. Trygon Marsa sprawi, że pomysły będą się sypać jak z rękawa, sukcesy będą płynąc ze wszystkich stron. Nieco spokojniejszy listopad. Grudzień i styczeń 2022 niestety przyniesie kryzys. To krótki, ale przykry moment roku. Czas przesilenia, zwłaszcza na polu partnersko miłosnym.

 

Horoskop na podstawie układu gwiazd specjalnie dla portalu OH!ME  przygotował Piotr Gibaszewski, astrolog, wykładowca w Studium Psychologii Psychotronicznej