Go to content

4 znaki zodiaku, które stają się zupełnie różnymi ludźmi, gdy są zakochane

fot. Adene Sanchez/iStock

Miłość potrafi wyciągnąć z nas to, co najlepsze. Wielu z nas dopiero dzięki niej wychodzi ze skorupy, zrzuca pancerz, budowany często latami i który miał nas chronić przed zranieniem.  Jak zmienia nas miłość i kogo najbardziej, wręcz o 180 stopni?

1. Strzelec

Jak każdy inny znak ognia, który się zakochał, Strzelec rozpieści Cię najdroższymi prezentami, jakie znajdzie, zabierze Cię w zmieniające życie podróże i ostatecznie stanie się tą osobą, na którą zawsze możesz liczyć, bez względu na wszystko. Kiedy ci odkrywcy się zakochują, nagle stają się typem zakochanych gołębi, których nigdy sobie nie wyobrażali. Zwykle szybko nudzący się przebywaniem w jednym miejscu, nagle staje się opoką. Jest uważny na Twoje potrzeby i naprawdę przekształca się w kogoś, kto będzie Cię kochał do końca życia.

2. Koziorożec

Na początku Koziorożce mogą nie wydawać się romantycznym typem, ale kiedy ci pracoholicy się zakochują, kochają mocno. Wkładają cały swój wysiłek w związek, który ma potencjał, poświęcą dla Ciebie jak najwięcej i jak w przypadku każdego innego znaku ziemi, Koziorożec zawsze zadba o drugą osobę. To on odpowie na Twój telefon o 4 rano, kiedy nie możesz spać, przygotuje ulubioną rosół, gdy jesteś chora, i wysłucha wszystkich Twoich problemów, jakby były jego własnymi.

3. Wodnik

Kiedy te zbuntowane dusze zostaną ukąszone przez bakcyla miłości, sprawią, że poczujesz się tak kochana, jak nigdy dotąd. Od nieustannych, uroczych tekstów w ciągu dnia, mówiących, jak bardzo za tobą tęskni, po zostawianie komentarzy pod twoimi postami na Instagramie, mówiących, jak gorąco dziś wyglądasz. Ponieważ ten znak traktuje priorytetowo przyjaźń, prawdopodobnie możesz spodziewać się specjalnie dla ciebie stworzonej playlisty z piosenkami miłosnymi, żarcików, które tylko wy rozumiecie i wszystkiego, co naprawdę najsłodsze na świecie. Będziesz miała misia przytulaska na własność. Serio. Zakochany Wodnik staje się kimś, na kim możesz polegać w każdej sytuacji.

4. Bliźnięta

Kiedy te wyjątkowe umysły zakochują się w kimś, obracają wokół siebie cały świat. Będą prowadzić najbardziej intelektualne rozmowy, trwające godzinami, szukać najlepszych restauracji i w ogóle wzniosą się na wyżyny, przekraczając swoje własne (wszelkie) granice. Bliźnięta dodadzą więcej emocji do codziennej rutyny i zawsze będą miały coś dowcipnego do powiedzenia, co sprawi, że się uśmiechniesz. Podobnie jak Wodnik, Bliźnięta również cenią sobie przyjaźń w swoich związkach – pokochają rozmowę z tobą o wszystkim, będą celebrować wspólne chwile w samochodzie, w których śpiewają podczas jazdy i ostatecznie staną się twoim najlepszym przyjacielem.

Gdy pojawiają się trudności zostajesz i pracujesz jak Byk, czy uciekasz jak Wodnik?