Magia

4 znaki zodiaku, które stają się zupełnie różnymi ludźmi, gdy są zakochane

Magic Moments
Magic Moments
10 marca 2022
fot. Adene Sanchez/iStock
 

Miłość potrafi wyciągnąć z nas to, co najlepsze. Wielu z nas dopiero dzięki niej wychodzi ze skorupy, zrzuca pancerz, budowany często latami i który miał nas chronić przed zranieniem.  Jak zmienia nas miłość i kogo najbardziej, wręcz o 180 stopni?


1. Strzelec

Jak każdy inny znak ognia, który się zakochał, Strzelec rozpieści Cię najdroższymi prezentami, jakie znajdzie, zabierze Cię w zmieniające życie podróże i ostatecznie stanie się tą osobą, na którą zawsze możesz liczyć, bez względu na wszystko. Kiedy ci odkrywcy się zakochują, nagle stają się typem zakochanych gołębi, których nigdy sobie nie wyobrażali. Zwykle szybko nudzący się przebywaniem w jednym miejscu, nagle staje się opoką. Jest uważny na Twoje potrzeby i naprawdę przekształca się w kogoś, kto będzie Cię kochał do końca życia.

2. Koziorożec

Na początku Koziorożce mogą nie wydawać się romantycznym typem, ale kiedy ci pracoholicy się zakochują, kochają mocno. Wkładają cały swój wysiłek w związek, który ma potencjał, poświęcą dla Ciebie jak najwięcej i jak w przypadku każdego innego znaku ziemi, Koziorożec zawsze zadba o drugą osobę. To on odpowie na Twój telefon o 4 rano, kiedy nie możesz spać, przygotuje ulubioną rosół, gdy jesteś chora, i wysłucha wszystkich Twoich problemów, jakby były jego własnymi.

3. Wodnik

Kiedy te zbuntowane dusze zostaną ukąszone przez bakcyla miłości, sprawią, że poczujesz się tak kochana, jak nigdy dotąd. Od nieustannych, uroczych tekstów w ciągu dnia, mówiących, jak bardzo za tobą tęskni, po zostawianie komentarzy pod twoimi postami na Instagramie, mówiących, jak gorąco dziś wyglądasz. Ponieważ ten znak traktuje priorytetowo przyjaźń, prawdopodobnie możesz spodziewać się specjalnie dla ciebie stworzonej playlisty z piosenkami miłosnymi, żarcików, które tylko wy rozumiecie i wszystkiego, co naprawdę najsłodsze na świecie. Będziesz miała misia przytulaska na własność. Serio. Zakochany Wodnik staje się kimś, na kim możesz polegać w każdej sytuacji.

4. Bliźnięta

Kiedy te wyjątkowe umysły zakochują się w kimś, obracają wokół siebie cały świat. Będą prowadzić najbardziej intelektualne rozmowy, trwające godzinami, szukać najlepszych restauracji i w ogóle wzniosą się na wyżyny, przekraczając swoje własne (wszelkie) granice. Bliźnięta dodadzą więcej emocji do codziennej rutyny i zawsze będą miały coś dowcipnego do powiedzenia, co sprawi, że się uśmiechniesz. Podobnie jak Wodnik, Bliźnięta również cenią sobie przyjaźń w swoich związkach – pokochają rozmowę z tobą o wszystkim, będą celebrować wspólne chwile w samochodzie, w których śpiewają podczas jazdy i ostatecznie staną się twoim najlepszym przyjacielem.

Gdy pojawiają się trudności zostajesz i pracujesz jak Byk, czy uciekasz jak Wodnik?


Magia

Absolutnie najgorsza, najbardziej negatywna cecha osobowości każdego znaku zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
12 marca 2022
fot. Andry5/iStock
 

Przejdźmy do sedna i spójrzmy prawdzie w oczy: co jest z tobą nie tak? Prawda jest taka, że wszyscy mamy, że tak powiem, wady osobowości, a występowanie tych cech jest bardziej niż prawdopodobne w wyniku tego, gdzie znajdowały się planety w czasie naszych narodzin. Tak, można przyjąć, że jesteśmy po prostu ofiarami swojego znaku zodiaku. 😉 Z dużym przymrużeniem oka zerknij poniżej, na pewno ziarenko prawdy znajdziesz… 

Mam nadzieję, że dzięki temu poczujesz się lepiej. Choć trochę usprawiedliwiona.  🙂

Oto najgorsze cechy osobowości każdego znaku zodiaku

Baran. Najgorsza cecha charakteru: nachalny, arogancki, defensywny

Tak, wojownik, ale taki, który wpada w szał i atakuje, jeśli nie dostanie tego, czego chce. Nie wspominając już o tym, że istnieje tylko jedna opinia warta uhonorowania i jest to twoja opinia, ponieważ jesteś Baranem, a to oczywiście oznacza, że ​​zawsze masz rację i nie ma co tego kwestionować. Jesteś najbardziej zdeterminowanym znakiem zodiaku i przejedziesz się po każdym, aby dostać się tam, gdzie chcesz. To, co jest z tobą nie tak, to to, że naprawdę myślisz, że masz rację.

Byk. Najgorsza cecha charakteru: uparty

Lubisz tę reputację, jaką macie jako najbardziej uparta żyjąca istota na świecie? Cóż, to prawda i jest to okropne. Jesteś nieznośny, Byku. Kiedy siedzisz sobie tam, po drugiej stronie ekranu, myśląc, że jesteś słodki, bo „trzymać się swoich poglądów”, tak naprawdę jesteś „mendą” — tym, który dąsa się i jęczy i stawia na swoim, po prostu nie słuchając nikogo innego. Ta cecha może działać dla ciebie, ale z pewnością nie działa dla nikogo innego.

Bliźnięta. Najgorsza cecha: niezdecydowane

Weź się w garść, ponieważ całe to „nie mogę się zdecydować” zaczyna nas wszystkich męczyć. Wszyscy wiemy, że Bliźnięta to dwie osoby, a to oznacza podwójne zamieszanie i podwójne wahanie przy podejmowaniu decyzji. To, co jest z tobą nie tak, to to, że tak naprawdę nigdy nie podejmujesz tej decyzji, a kiedy czekamy i czekamy, i tak wydajesz się nas ignorować. Żyjesz we własnym świecie i nie ma dla nikogo innego miejsca.

6 najpotężniejszych znaków zodiaku. W czym tkwi ich moc?

Rak. Najgorsza cecha charakteru: kłamliwy

Co jest z tobą nie tak, Raku, to to, że jesteś kłamcą i wszyscy o tym wiemy. Próbowałeś nas przekonać, że jesteś idealną osobą, która składa się z miłości, światła i baniek jednorożca, ale prawda jest taka, że ​​jesteś zwyczajną osobą, jak reszta z nas. Chętnie byśmy cię przygarnęli, ale niestety uniemożliwiasz to, ponieważ jesteś taki fałszywy. Widzisz, Raku, nikt ci nie wierzy!

Lew. Najgorsza cecha: przechwalający się

Co się z tobą dzieje, Lwie? Jesteś popisem, który nie zawsze ma coś, co może go poprzeć. Jasne, Lew ma reputację kochającego światło reflektorów i przyciągającego uwagę, ale nikt nigdy nie powiedział, że masz prawdziwy talent, który popierałby te przechwałki. To, że interesujesz się sztuką, nie oznacza, że ​​jesteś artystą. Masz urojenia — to jest z tobą nie tak. Myślisz, że jesteś lepszy niż jesteś.

Panna. Najgorsza cecha charakteru: osądzająca

To, co jest z tobą nie tak, Panno, to to, że jesteś sędzią. Izolujesz i wykluczasz wszystkich, a prędzej czy później, nawet ci, którzy cię kochają i uwielbiają, w końcu dowiadują się, kim naprawdę jesteś. Możesz chcieć przestać potępiać wszystkich i wszystko, co widzisz, ale znowu nie możesz, ponieważ jesteś Panną.

Waga. Najgorsza cecha: pasywno-agresywna

Pasywno-agresywna do samego końca jest nasza przyjaciółka Waga. To, co jest z tobą nie tak, nie polega na tym, że jesteś zbyt miła; chodzi o to, że jesteś wobec nas zbyt nieuczciwy. Rozumiemy, nie chcesz się kłócić. Uciekniesz z miejsca zdarzenia, aby uciec od konfliktu. Zrozumiałe. To, czego nie możemy znieść i co jest bardzo, bardzo oczywiste, to to, że nie możesz powiedzieć, co masz na myśli, zwłaszcza, gdy jest to dla ciebie tak ważne, i zamiast po prostu „powiedzieć jak jest”, rozmawiasz z nami słodko, aż znowu nie będziemy mieli pojęcia, czego naprawdę chcesz lub co czujesz.

Skorpion. Najgorsza cecha charakteru: przytłaczający

Prawda jest taka, że ​​jest cię po prostu za dużo. Tak, tak, rozumiemy. Jesteś sexy. Jesteś perwersyjny. Jesteś sukinsynem, tym złym, samolubnym, bla bla bla. A co powiesz na bycie kimś więcej, niż tylko stereotypowym Skorpionem… tak na jeden dzień? Nie da się? Cóż, to po prostu to — to jest z tobą nie tak. Nie możesz się zmienić. Masz klapki na oczach. Zdecydowałeś, że jesteś swoją własną religią i że to twoja droga, czy też raczej autostrada. Czas otworzyć oczy i spojrzeć na ludzi, którym zwyczajnie nie zależy na praktykowaniu twojej religii.

Baran wspiera, Skorpion rozśmiesza. Jaka jest twoja siła w związku (wg znaku zodiaku)

Strzelec. Najgorsza cecha: odosobniony

Dlaczego po prostu nie zostawimy Cię w spokoju, abyś w końcu mógł być szczęśliwy? Nie powiedziałabym, że potrzeba samotności, prywatności i izolacji jest koniecznie złą rzeczą, ale bycie osobą, która tak na poważnie nie chce mieć nic wspólnego z innymi — jak to robi typowy Strzelec — muszę przyznać, że to trochę nudne. Właśnie to jest z tobą nie tak: jesteś nudny. Jesteś tak pogrążony w swoim osobistym świecie cudów, że zapominasz o prostych rzeczach, takich jak przyjaźń… czy w ogóle odnoszenie się do innej istoty ludzkiej.

Koziorożec. Najgorsza cecha charakteru: tłumienie emocji

To, co jest z tobą nie tak, to to, że raz za razem tłumisz swoje uczucia, a potem, w końcu, pewnego dnia, wszystko wychodzi na wierzch. Jesteś niszczycielem przyjaźni i zrobisz to dla kaprysu, ponieważ kiedy „kaprys” cię nachodzi, tak naprawdę nie obchodzi cię, kto zostanie zraniony. Prawda jest taka, Koziorożcu, że lubisz słyszeć dźwięk własnego głosu trochę za bardzo i najbardziej lubisz, gdy poniżasz kogoś innego.

Wodnik. Najgorsza cecha: manipulator

Lubisz milczeć. Wszystko w porządku, dopóki oczywiście nie zrozumiemy, dlaczego tak milczałeś: planowałeś nasze zniszczenie. Kłamiesz, aby postawić na swoim. Jesteś kłamcą, który chichocze i udaje, że jest niewinny, ale tak naprawdę jesteś manipulatorem, intrygantem, który pracuje w cieniu. To, co jest z tobą nie tak, to to, że nie jesteś szczery; kłamiesz. A żeby dalej się rozwijać, znowu będziesz kłamać, odważnie i z pełną intencją.

Ryby. Najgorsza cecha charakteru: zbytnia wrażliwość

Ryby są najbardziej podatne na sugestie ze wszystkich znaków. Oznacza to, że jesteś postrzegany jako jeden z najgłupszych znaków zodiaku. Ludzie robią ci żarty i dokuczają. Jesteś astrologicznym mięczakiem, tym, którego wszyscy znamy jako „zbyt wrażliwego” i „zbyt emocjonalnego”.


Magia

Gdy pojawiają się trudności zostajesz i pracujesz jak Byk, czy uciekasz jak Wodnik?

Magic Moments
Magic Moments
9 marca 2022
Fot. iStock

Miłość to nie pluszowy miś. To też problemy, konflikty, nieporozumienia, ciężka praca i walka o siebie nawzajem.  Jak sobie z tym radzimy? Różnie. Raz lepiej, raz gorzej. Wszystko zależy od momentu, ale też od naszego charakteru. Zobaczcie, co w tym temacie mają do powiedzenia znaki zodiaku. 

1. Wodnik

Szczerze? Prawdopodobnie nawet nie wiedział, że masz problem. Więc zamiast rzucać wszystko i ratować, rezygnuje, ponieważ uważa, że nie warto się wysilać. Nie brakuje mu troski, ale jest konkretny w tym, na czym mu zależy – a relacje często nie zajmują wysokich pozycji na jego liście.

2. Strzelec

Ma wiele wspaniałych cech, ale nie lubi zajmować się negatywnymi emocjami i woli żyć w dobrych wibracjach. Chociaż szczerze mówi o tym, co myśli, często nie próbuje nawet podejmować się zadania rozwiązywania trudnych problemów.

W ten sposób rujnujesz swoje życie wg znaku zodiaku. Zupełnie bez wysiłku

3. Bliźnięta

Będą Cię słuchać, a nawet wysłuchają i przeprowadzą z Tobą pełną dyskusję na temat tego, co poszło nie tak, i będą opowiadać się za tym, żeby doprowadzić do mediacji. Jednak jeśli problem nie zostanie rozwiązany szybko, zwrócą swoja uwagę na coś, z czym łatwiej sobie poradzić.

4. Lew

Lew jest troskliwy i łatwo się nie poddaje. Wie też, o co i z kim warto walczyć. Jeśli jednak sprawy przybiorą najgorszy obrót? Nie zawaha się odejść.

5. Skorpion

Jest cierpliwy, ale nie bezgranicznie. Jeśli przekroczysz linię o jeden raz za dużo, nie będzie po raz kolejny poświęcał czasu, aby coś naprawiać – nie dlatego, że nie może, ale dlatego, że po prostu nie chce.

6. Waga

To naprawdę zależy od tego, jak bardzo jej na tobie zależy. Wagi nie lubią konfliktów i wolą… zamiatać pod dywan, niż je zwalczać. Jeśli problemy je przytłaczają, odejdą po cichu. Jeśli bardzo im na tobie zależy, spróbują przeprowadzić dyskusję, ale jeśli nie masz otwartego umysłu, równie dobrze możesz o tym zapomnieć.

6 znaków zodiaku, które torturują otoczenie swoim niezdecydowaniem. Należysz do nich?

7. Baran

Jeśli jesteś z Baranem, będziesz walczyć. Nie zniknie tak po prostu, bez śladu. Jeśli pojawi się problem, Baran będzie o tym rozmawiać. Pytanie brzmi, czy pozostanie w pobliżu po zakończeniu walki. Barany lubią trochę polotu, trochę dramatu, ale też nie chcą trwać w tym cyklu.

8. Ryby

Nie znikną tylko dlatego, że sytuacja jest trudna czy niepewna, ale mogą czuć się przytłoczone koniecznością przeprowadzania intensywnych dyskusje. Jeśli nie potrafią łatwo rozwiązać problemu, mogą uważać, że lepiej uciec, niż kręcić się w kółko.

9. Koziorożec

Dla Koziorożców każdy problem ma rozwiązanie. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji, spróbują znaleźć praktyczne sposoby rozwiązania problemu. Mogą nie mieć solidnej siły w zakresie reakcji emocjonalnej, ale nadal traktują trudne chwile jako coś, co można łatwo rozwiązać, jeśli wystarczająco się postarają. Nie chcą odejść od czegoś, w co zainwestowały swój czas.

10. Byk

Byk zdecydowanie chce wszystko robić po swojemu, ponad wszystko potrzebuje komfortu. Kiedy wejdą w rytm związku, nie zamierzają odchodzić tylko dlatego, że pojawiają się jakieś trudności. Nawet jeśli druga osoba będzie… nierozsądna. Nie odejdą, chyba że nie mają absolutnie innego wyboru.

6 znaków zodiaku, które mają wielkie i dobre serca

11. Rak

Raki cały czas marzą o byciu w związku. Dlatego nie ma mowy o tym, że  po prostu odwrócą się i uciekną przy pierwszych oznakach kłopotów. Mogą być miękkie, ale będą walczyć z całych sił, aby utrzymać związek przy życiu.

12. Panna

Nigdzie się nie wybiera. Będzie natomiast czepiać się wszystkiego, największych nawet pierdół, dopóki nie znajdzie rozwiązania. Panny w pewnym sensie żyją z naprawiania rzeczy, które wydają się zepsute lub trudne i nie kończą związków ot tak. Poświęcą czas na znalezienie każdego możliwego rozwiązania i mają dużo cierpliwości, aby pracować z partnerem.