Go to content

Rozwiązanie akcji „Rodzic wraca do szkoły”

Fot. iStock / Imgorthand

Niemal każdego z nas – rodzica  – dopada stres przed-szkolny. Jak się nam uda zorganizować czas, jak nasze dziecko poradzi sobie w tym roku z obowiązkami, na jakie dodatkowe zajęcia je zapisać. Wszystkie te emocje są też naszym udziałem. Każdego roku na nowo zaczynamy szkołę – tym razem ciut inaczej, bez własnego tornistra, ale równie intensywnie, a może nawet bardziej, mocniej i poważniej niż kiedyś.

Serdecznie dziękujemy wam za wspólne oswajanie szkoły i za ogrom waszych komentarzy, pełen wspomnień, sposobów i trików na to, by szkoła gryzła trochę mniej. A dzięki wspaniałym sponsorom naszej akcji z uśmiechem możemy osłodzić wam nieco nowy rok szkolny 😉 . Sami widzicie, nie ma tego złego…

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody i Laureaci:

Bożena Sil

Maria Curylo

Ania Stawowa

Voucher na zakupy w sklepie VOX.PLo wartości 450 zł

 

Banner-Voucher-VOX-ohme


Ania Ostrowska

Beata K Gardoń 

Patrycja Tomaszewska

Zestaw składający się z  LAMPY WISZĄCEJ BULB i LAMPY KOMODOWEJ CORALL W KOLORZE BIAŁYM

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


logo wola

Beata Maćkowiak

Ewa Lesniewska

Patrycja Piasecka

Voucher na zakupy w sklepie wola.pl o wartości 100 zł (każdy)

Fot. Materiały prasowe

Be active colour od Woli

Aktywnie, sportowo i … modnie – oto najlepszy przepis na udany rodzinny wyjazd czy krótki wypad za miasto. Gdy już zdecydujemy o miejscu podróży warto skompletować wygodny strój. Pamiętajmy, by zwrócić uwagę także na kolory naszego ubrania. To, że barwy potrafią zmienić nasz nastrój widać zwłaszcza wiosną, gdy świat rozkwita żywymi kolorami, a my czujemy przypływ sił witalnych. Właśnie dlatego firma Wola, znana z produkcji skarpet dla całej rodzinny, przygotowała serię „Be Active” i „Be Active Colour” w najmodniejszych odcieniach sezonu. Gładkie czy wzorzyste, ale zawsze kolorowe skarpetki to ważny element garderoby miłośnika aktywnego odpoczynku. Wybierane przez kolejne pokolenia kobiet – dla siebie i dla całej rodziny, są gwarancją najlepszej jakości i niezbędnego podczas podróży komfortu.


Familiowo_Logo_new

Magda Arcimowicz

Ania Szczełkun

Zestaw PLANER DLA UCZNIA – MAGNETIC (ZESTAW)


 Anna Bałła

Bogusia Tatar

Zestaw – PLANER TYGODNIOWY I MIESIĘCZNY – PLANER DUO MAGNETIC


Halyna Rams-Ga

Katarzyna Toczona

Zestaw – PLANER DWUTYGODNIOWY – PLANER DWA TYGODNIE MAGNETIC

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

 

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.