Go to content

Elegancja w ruchu: Kolekcja Fashion Cybex

Fot. Materiały prasowe

Od 2005 roku CYBEX zmienia tradycyjne podejście do wózków dziecięcych, fotelików samochodowych oraz akcesoriów, koncentrując się na projektach nie tylko bezpiecznych i funkcjonalnych, ale również zgodnych z najnowszymi trendami świata mody. Efektem współpracy CYBEX jest już druga kolekcja zrealizowana wraz z Jeremym Scottem oraz autorskie kolekcje marki – Butterfly oraz Birds of Paradise. 

W limitowanej kolekcji CYBEX by Jeremy Scott pojawiły się złote skrzydła będące znakiem rozpoznawczym amerykańskiego projektanta. Zaś kolekcje Fashion marki CYBEX czerpią z dorobku światowej sławy projektantów mody, takich jak Chanel czy Valentino. Wzory z wybiegów zostały przeniesione na produkty dziecięce, tworząc niepowtarzalne projekty dla najmłodszych.

CYBEX BY JEREMY SCOTT

Limitowana kolekcja o wdzięcznym haśle „Adults Suck Then You Are One” łączy pop-art, modę i humor. Slogan tej kolekcji został zapożyczony od wielkiego, amerykańskiego „filozofa” – Barta Simpsona. Dla Jeremy’ego Scott’a to hasło przykuwa uwagę wyobraźni. Marka CYBEX, której produkty skierowane są do stylowych rodziców z dużych miast, rozumie slogan jako: nadszedł czas na zabawę. Elegancki czarny design i złote detale sprawiają, że wózek CYBEX PRIAM stał się mistrzowskim efektem tej kolaboracji. To prawdziwy klejnot w koronie produktów z linii Platinum. Ten system podróżny 3w1 jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do mniej więcej 4. roku życia. Zestaw składa się z gondoli, siedziska Lux oraz wielokrotnie nagradzanego fotelika dla niemowląt – Aton Q, który doskonale pasuje do stelaża PRIAM.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

BUTTERFLY

Charakterystyczny wzór kamuflażu w połączeniu z wyhaftowanymi motylami w linii CYBEX Butterfly jest odważny i zaskakujący. W tej wyjątkowej kolekcji przeciwieństwa się przyciągają – jaskrawe motyle mocno kontrastują z dominującym wzorem wózka.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fashion Collection składa się z systemu podróżnego PRIAM 3w1: wózek z gondolą, system podróżny z nagradzanym fotelikiem samochodowym Cloud Q oraz luksusowa spacerówka, której siedzisko można obrócić przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Pozostałe produkty wchodzące w skład tej wyjątkowej kolekcji to: śpiwór, kocyk oraz stylowa torba pielęgnacyjna.

BIRDS OF PARADISE – ODROBINA RAJU W WIELKIM MIEŚCIE

Ciesząca się ogromną popularnością wśród nowoczesnych mam, kolekcja modowa CYBEX została rozszerzona o nową linię – Birds of Paradise. Ten inspirowany najnowszymi trendami design wprowadza odrobinę raju do miejskiego życia. Dzięki wyrazistym wzorom z tropikalną zielenią, egzotycznymi roślinami i kolorowymi papugami, kolekcja ta tworzy stylowy zestaw dla modnych rodziców. W linii Birds of Paradise znaleźć będzie można nosidełko Yemaya, wózek MIOS (dostępny od 2017 r.) oraz system podróżny 3w1: fotelik Cloud Q, siedzisko Lux i gondolę PRIAM.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

NOWY STANDARD WŚRÓD NOSIDEŁEK

CYBEX zmienia tradycyjne podejście do nosidełek, wprowadzając na rynek YEMAYA. Nowa kolekcja, stworzona przy współpracy z położnymi i ortopedami, łączy niezwykłą funkcjonalność z designem inspirowanym modą prosto z wybiegów. Dzięki charakterystycznym wzorom, materiałom doskonałej jakości oraz starannemu wykonaniu, młode mamy, również po urodzeniu dziecka, pozostaną w zgodzie z najnowszymi trendami. Nosidełka, podobnie jak torebki i buty, staną się kluczowym elementem stylizacji i pomogą wyróżnić się z tłumu.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

To idealny wybór dla nowoczesnych i modnych rodziców. Kolekcja dostępna będzie w trzech wzorach Butterfly i Birds of Paradise, wykonanym z ekoskóry, motywie Leather oraz kolorach – Denim Stardust Black, Denim Midnight Blue, Denim Manhattan Grey.


Artykuł powstał we współpracy z marką Cybex