Go to content

„Znajdźcie CZAS! Miłość to spotkania, które czasem trwają zbyt krótko…”. Akcja „Miłość to spotkania”

Fot. iStock / Eva Katalin Kondoros

Chciałabym opowiedzieć Wam wyjątkową historię spotkania z drugim człowiekiem. Spotkania, które trwało aż i TYLKO 19 lat…

Nie pamiętam, kiedy spotkałyśmy się pierwszy raz – ONA pamiętała to pewnie doskonale.

Pamiętam za to jaka była dla mnie ważna – Ona, spotkania z nią, rozmowa, jej uśmiech.

Lubiłam ją odwiedzać, na jej stole zawsze stała szklanka z paluszkami, półmisek pełen przepysznych cukierków i woda poziomkowa – wiedziała, że ją uwielbiam, kupowała ją tylko dla mnie 🙂 Zawsze miała CZAS, zawsze słuchała co mam do powiedzenia.

Uwielbiała rozwiązywać krzyżówki, znała odpowiedź na każde hasło – podziwiałam ją. Miała cierpliwość, którą okazywała mi rozwiązując ze mną setny raz to samo zadanie z matematyki. Robiła najlepsze gołąbki na świecie. 🙂

Kiedy byłam w liceum, spędzałam z nią naprawdę dużo czasu. Po szkole jadłyśmy razem obiad, oglądałyśmy telewizję, spacerowałyśmy, rozwiązywałyśmy Jej ulubione krzyżówki i rozmawiałyśmy o głupotach. Była moją przyjaciółką, traktowała mnie jak dorosłą osobę, zawsze służyła dobrą radą.

Aż w końcu zaczęły się wakacje… Wyjechałam do koleżanki i świetnie się bawiłam . Pewnego dnia wróciłam i dowiedziałam się, że to rak. Rak, który chce mi Ją odebrać, byłam zła na cały świat, zła na Boga, zastanawiałam się DLACZEGO?

Przyszedł czas, kiedy postanowiłam Ją odwiedzić, było mi trudno. Weszłam do szpitalnej sali i…nie poznałam JEJ. Przestraszyłam się, za każdym razem kiedy Ją odwiedzałam musiałam odwrócić głowę, wyjąć chusteczki i uciekać… Mówiła mi, żebym nie płakała, że będzie dobrze…

Po każdym spotkaniu ryczałam w poduszkę całą noc. Nadeszły Jej 64 urodziny, upiekłyśmy tort – cieszyła się, żałowała że nie mogła zjeść go w domu, musiała być w hospicjum, lekarz nie pozwolił jej zabrać nawet na godzinę. Kilka dni później chciałam do Niej jechać, ale nie miałam CZASU… Następnego poranka odeszła… Odeszła w dzień dziecka, który powinnyśmy spędzić razem.

Dopiero wtedy uświadomiłam sobie, że to było za krótkie spotkanie, jeszcze tyle miałyśmy sobie do powiedzenia…

Zdałam maturę, dostałam się na studia, mam narzeczonego – zawsze chciała poznać mojego chłopaka. JESZCZE TYLE MIAŁAM CI DO POWIEDZENIA .

Ale cieszę się, że było mi dane Ją spotkać 🙂 Nauczyła mnie pokory, empatii i pokazała jak odważnie wkraczać w życie. Jestem wdzięczna za każdą minutę i za każdą lekcję. Dbajcie o swoich bliskich, bo nie znacie dnia ani godziny, nie bójcie się – tak jak ja. Znajdźcie CZAS ! Miłość to spotkania, które czasem trwają zbyt krótko…

Kocham Cię Babciu, chroń Nas ;*

Klaudia

linia 2px

Akcja „Miłość to spotkania” ♥

Zadanie konkursowe: Prześlij do nas historię twojego wyjątkowego spotkania z drugim człowiekiem. Spotkania, które na zawsze zapadło w twojej pamięci i wpisuje się w hasło naszej akcji, że miłość to spotkania. To dzięki spotkaniom z drugim człowiekiem odkrywamy najpiękniejsze emocje i uczucia, doświadczamy silnych wzruszeń i wyciągamy lekcję na całe życie.

List przesyłajcie na adres kontakt@ohme.pl z dopiskiem „Miłość to spotkania”.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyłonimy 10 lauretów naszej akcji, którzy otrzymają następujące nagrody:

Nagrody:

3 x zestaw od marki AVENE

1) zestaw Xera Calm A.D baume, Xera Calm A.D  Olejek + woda termalna

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

2) zestaw kosmetyków z linii PhysioLift (emulsja na dzień, balsam na noc oraz preparat pod oczy)

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

3) zestaw Triacneal Expert, żel Cleanance do mycia, płyn micelarny Cleanane

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

AVENE NOWE LOGO 2016

1 x voucher o wartości 1.000 PLN do zrealizowania na poczet rezerwacji domu wakacyjnego z oferty NOVASOL*

f6e076_ec56b491f4584131a954dfc9ce8e4670

domz basensem głowne

Za najciekawszą i najpiękniej opowiedzianą historię spotkania: 1 x voucher r o wartości 1.000 PLN do zrealizowania na poczet rezerwacji domu wakacyjnego z oferty NOVASOL do końca 2017 roku.

Od marki Gynauxil 3 x zestaw składający się z: Plusssz Kobieta, Witamina D3, Elektrolity, Magnez

Gynauxil

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

3 x zestaw PROVAG składający się ze skórzanej kosmetyczki, żelu, emulsji i ręcznika do higieny intymnej

PR_08012016_bwizualizacja_provag_ręcznik

1 x piękna torba O bag viola

logo O bag 2016 (1)

obag viola

Fot. Materiały prasowe

Czas trwania akcji od 15 sierpnia 2016 roku do 15 września 2016 roku.

REGULAMIN AKCJI znajdziecie TUTAJ.


*Voucher o wartości 1.000 PLN do zrealizowania na poczet rezerwacji domu wakacyjnego z oferty NOVASOL do końca 2017 roku.

Szczegóły: Nagroda może zostać zrealizowana w ramach jednej rezerwacji, z terminem wyjazdu, którego koniec przypada najpóźniej na dzień 31.12.2017. Nagroda nie obejmuje nie wliczonych w cenę najmu kosztów dodatkowych oraz dojazdu na miejsce i nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.